Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Bunun aynı yorumları çok yaptım ilk sezondan bende oyüzden izlemeyi bırakmıştım ve romanını okuyan birisi olarak bune demiştim :F Dizide başka hiçbirşey yok gidin şey izleyin bunu dizi diye nasıl koymuslar diye gitmiştim :F:F:F @xemrexxx @dreamy @Forumdash
O kadar mı fazlaydı ya. O sahneler ileride azalıyor hem ben bile TWD<GoT diyorum düşün :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunun aynı yorumları çok yaptım ilk sezondan bende oyüzden izlemeyi bırakmıştım ve romanını okuyan birisi olarak bune demiştim :F Dizide başka hiçbirşey yok gidin şey izleyin bunu dizi diye nasıl koymuslar diye gitmiştim :F:F:F @xemrexxx @dreamy @Forumdash
Dizi kafasına göre koymuyor o sahneleri, kitapta da var öyle bölümler. Yazı ile okuyunca sorun yok ama canlı canlı görünce ay çok sapıkça :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben bu @DarkLegenD den gitgide ümidimi kesiyorum Şerlok beyciğim, zevksiz gelmiş zevksiz gidecek bu arkadaş :A
Entel dedik, güzel güzel yakıştırmalar yaptık ama tam bir sanat düşmanı çıktı. Sanatseverler konseyi başkanı saygıdeğer adaşım @MEnes bu sanat düşmanı arkadaş hakkında son kararı versin. :A
Bu arkadaşa diyecek herhangi bir sözüm yok. Kendisini kendisiyle baş başa bırakıyorum...
Haydi abi, haydi, bakın şu köşeden dönünce karşınıza Vasat Dizileri Övme dükkanı çıkıyor. :A Siz orada takılın, kalabalık etmeyin buralarda. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Haydi abi, haydi, bakın şu köşeden dönünce karşınıza Vasat Dizileri Övme dükkanı çıkıyor. :A Siz orada takılın, kalabalık etmeyin buralarda. :A
Ha gördüm o dükkanı tamamdır. İçeride bir tane kara leğen var. Raflarda da Ftwd, The 100 falan, bütün gün onları övüyor bu leğen arkadaşımız :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
Ha gördüm o dükkanı tamamdır. İçeride bir tane kara leğen var. Raflarda da Ftwd, The 100 falan, bütün gün onları övüyor bu leğen arkadaşımız :A
Sayenizde FTWD hassas noktam oldu. :mad:
@DarkLegenD beye tek atmışsınız Utku bey. :A
şimdi octavianın olduğu bölümlere övgüler yetmez destan yazılır :bhr: laflalarına dikkat et kütük number 1 yoksa yatakta @Çiğdem le @serhatt ın ortasında bulursun kendini :bağır: :bağır:
65935

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Love, Death and Robots.

İzlediğim kadarıyla bölüm sıralaması yapıyorum: 2 > 4 > 1 > 3 = 5 = 7 > 6.

Dizi şu ana kadar fazlasıyla rahat gidiyor. Vajina, memeden sonra insan bi' penis göstermesini de bekliyor.
CİNSELLİKLE İLGİLİ TABULARI YIKMAYA GELDİM! der gibi dizi olmuş. Dizideki karakterlerin altında don mon yok, üstündeki giysiyi çıkardığı an çıplak. Fazla, çok fazla gereksiz bir şey.

Anlamsız çok bölüm var. Yeni sıralamam: 2 > 4 > 8 > 1 > 11 > 10 > 3 = 5 = 7 > 6 = 12. Overratedliğe doğru emin adımlarla gidiyor dizi.

Penisi de gördük...

"Oğlum yoğurt bölümünde çok derin mana var, başyapıt dizi lan." ...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi kafasına göre koymuyor o sahneleri, kitapta da var öyle bölümler. Yazı ile okuyunca sorun yok ama canlı canlı görünce ay çok sapıkça :A
Bunların alayı sapık. :A
O kadar mı fazlaydı ya. O sahneler ileride azalıyor hem ben bile TWD<GoT diyorum düşün :F
Hhaha evet göz görmeyince gönül katlanır derler @MasacRE :F :F :F @Forumdash @xemrexxx

@DarkLegenD Bey haklı dreamy bile hatta :eek::eek::eek: