NOW 4N1K Yeni Başlangıçlar - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
4n1k yeni başlangıçlar ile ilgili görsel sonucu

FOXPlay'in yeni dizisi 4N1K Yeni Başlangıçlar yayında!

Fabrika Yapım'ın yapımcılığını, Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek, Berke Bük, Gökçen Gökçebağ'ın başrollerini üstlendiği diziyle ilgili yorum, sohbet ve paylaşımlarınızı bu konuda yapabilirsiniz.

4N1K Yeni Başlangıçlar yeni bölümleriyle FOXPlay'de!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ürün yerleştirme almış mı diye bakayım dedim keyfim yerine geldi. :A

Hepsiburada, Fiat, Vestel, Calve, Veet görebildiğim markalar oldu gayet iyi. :Z Evdeki buzdolabı ve mutfak aletleri Vestel'di ama yanlış görmediysem telefonları da Vestel Venüs. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Ürün yerleştirme almış mı diye bakayım dedim keyfim yerine geldi. :A

Hepsiburada, Fiat, Vestel, Calve, Veet görebildiğim markalar oldu gayet iyi. :Z Evdeki buzdolabı ve mutfak aletleri Vestel'di ama yanlış görmediysem telefonları da Vestel Venüs. :F
Dün akşam site çökmüş dizi saatinde. Keşke dizi peşinde koşacaklarına altyapıyı sağlam kursalarmış ama FOX'un neyine dijital platform yapmak. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xBUGRAx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
FoxPlay uygulamasını indirdim diziye bi göz gezdirmek için ama ses yok videolarda :(

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizide kavga gürültünün olmaması, çete ruhunun 4n1k ilk aşk'a göre daha iyi yansıtılması çok hoşuma gitti. Benim izlemek istediğim çete bu, daha az kavga daha çok eğlence. Ayrıca düğün sahneleri de beni yeni bölüm için meraklandırdı.