X-Men: Dark Phoenix'in İlk Fragmanı Yayınlandı!

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
41b28251c0.jpeg

X-Men serisinin devam filmi olan ve Dark Phoenix karakterinin hikayesini anlatacak olan X-Men: Dark Phoenix'in ilk fragmanı yayınlandı.

X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Olmamış. Yani iyice cacık ettiler valla. Abartmasalardı keşke bu kadar. Her şey tadında bitmeli.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu seri sıkıntılı bir yere gidiyor. Days of Futute Past gibi bir filmden sonra seriyi nasıl çöp ederiz diye düşündüler sanırım. Apocalypse girişti bu da direk sonuç olacak gibi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sansa aşkına dalarız filme :) ama bu konunun açılmasında @Harunnn60 gagasının dolaylı bir etkisi var diye düşünüyorum .... @kerem i kötü emelleri için kullanmış sanki :)
x men li şeyler lady gaganın uzmanlık alanıydı:) şimdi kimse tesadüf bu ya keremde x menli filmlere aşık olmuş diyemez:) @MasacRE- @MEnes @Çiğdem-

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu seri sıkıntılı bir yere gidiyor. Days of Futute Past gibi bir filmden sonra seriyi nasıl çöp ederiz diye düşündüler sanırım. Apocalypse girişti bu da direk sonuç olacak gibi.
seri ilgi alanıma girmesede sansa yetiyor bana gerisine bakmam zaten :)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Kurt peçeli adam ve yaşlı morukların olmadığı ilk film olacak sanırım :A :A :A

Benim razer gözlüklü adamıda değiştirdiler :(

Genç Magneto izleme sebebim olacak filmi @Harunnn60 da gelir umarım :Z
latest
@Harunnn60 gün sayıyor film için, gelincede yorum yapacak zaten. Sen fragmanı nasıl buldun, Eee Jean'ı beğendin mi? @Harunnn60 çok severdi onu. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
sansa aşkına dalarız filme :) ama bu konunun açılmasında @Harunnn60 gagasının dolaylı bir etkisi var diye düşünüyorum .... @kerem i kötü emelleri için kullanmış sanki :)
x men li şeyler lady gaganın uzmanlık alanıydı:) şimdi kimse tesadüf bu ya keremde x menli filmlere aşık olmuş diyemez:) @MasacRE- @MEnes @Çiğdem-
Sansa'yı seviyoruz diyorsun da, film yayınlandıktan sonra da kaçma ama.
@Harunnn60 'umu rahat bırak, gelince sana güzel sürprizleri olacak zaten. :A Özlemişsindir onu, hem sen ona kıyamazsın zaten. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harun senin yokluğunda tüm seriyi izlettirdi bana :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İzleyeceğim izleyeceğim ama Apocalypse sonrası pek umudum yok bu filmden de. Days of Future Past'le muazzam iş çıkarıp evrene yeni bir boyut açtıktan sonra kötü devam etmişlerdi. Bu hikayeyi de daha önce X Men 3'te izlediğimiz için pek sıcak bakmıyorum. Ama yine de izleyip karar vermek daha mantıklı, göreceğiz...
Apocalypse o kadar kötü değildi ya. Ama Days of Future Past o kadar iyiydi ki o çıtaya erişemeyince kötü gibi gözüktü.:A O filmde geçmiş geçmiş bütün oyuncular vardı.

Ama X-MEN 3 gibi vuruyor. :A
Orada da Jean, Profösörü öldürüyor yine kendi evinde. Burada da yine evinin önünde Mistik'in öldürecek gibi duruyor çünkü mezar sahnesi var fragmanda. Ve bu olaydan sonra x-men ekibi yine ayrışmış. :A Jean'de önce ki filmde ki gibi bu filmde Magneto'nun yanına geçiş yapacak gibi. :A

@Çiğdem

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Çiğdem and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Apocalypse o kadar kötü değildi ya. Ama Days of Future Past o kadar iyiydi ki o çıtaya erişemeyince kötü gibi gözüktü.:A O filmde geçmiş geçmiş bütün oyuncular vardı.

Ama X-MEN 3 gibi vuruyor. :A
Orada da Jean, Profösörü öldürüyor yine kendi evinde. Burada da yine evinin önünde Mistik'in öldürecek gibi duruyor çünkü mezar sahnesi var fragmanda. Ve bu olaydan sonra x-men ekibi yine ayrışmış. :A Jean'de önce ki filmde ki gibi bu filmde Magneto'nun yanına geçiş yapacak gibi. :A

@Çiğdem
E biz bu filmi biliyoruz niye kopya bir film çekiyorlar ki hiç yapmasınlar daha iyi. :A

• Güldürdün

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
E biz bu filmi biliyoruz niye kopya bir film çekiyorlar ki hiç yapmasınlar daha iyi. :A
Ek sahneler çektiler, bazı sahneleri attılar bakalım ne olacak. :A Zaten Disney, FOX'u satın aldı ilerde bir reboot yapar seriye. :A

Ama ben Jean karakterini seviyorum valla Thanos'tan bile güçlü. :A O yüzden kötü de olsa izlerim, sen seviyor musun peki? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ek sahneler çektiler, bazı sahneleri attılar bakalım ne olacak. :A Zaten Disney, FOX'u satın aldı ilerde bir reboot yapar seriye. :A

Ama ben Jean karakterini seviyorum valla Thanos'tan bile güçlü. :A O yüzden kötü de olsa izlerim, sen seviyor musun peki? :A
Dark Phoenix zaten evrende inanılmaz güce sahip bir karakter. :A Ama işte onu iyi yansıtmaları lazım, bakalım göreceğiz X3'ten daha iyi bir film yaparlar umarım. İsterim bunu, düşman değilim sonuçta. :A

• Güldürdün