TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@MasacRE izledinmi dokunulmazlığı?
Acun yarın çok farklı bir ödül oyunu oynanacağını, daha önce hiç oynanılmadığını ve asla tahmin edilemeyecek birşeyler olacağını belirtti. @Yiğitt @Billy Kane @dreamy @HachiKo
Spoi kutusundada dokunulmazlık oyunu ile ilgili yorumum var. İzleyeceksen veya izlememişsen açma :A
Televizyondan geriden izledim. 4-2 yunanlar öndeydi.
Seda atışlarda çok berbat atışlar yaptı ama yinede 2 oyununuda aldı.
Türkler 8 oyun üst üste aldı ve 10-4 kazandılar
Klasik Acun, reytingler düşünce yarın şu var bu var :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
@MasacRE izledinmi dokunulmazlığı?
Acun yarın çok farklı bir ödül oyunu oynanacağını, daha önce hiç oynanılmadığını ve asla tahmin edilemeyecek birşeyler olacağını belirtti. @Yiğitt @Billy Kane @dreamy @HachiKo
Spoi kutusundada dokunulmazlık oyunu ile ilgili yorumum var. İzleyeceksen veya izlememişsen açma :A
Televizyondan geriden izledim. 4-2 yunanlar öndeydi.
Seda atışlarda çok berbat atışlar yaptı ama yinede 2 oyununuda aldı.
Türkler 8 oyun üst üste aldı ve 10-4 kazandılar
O süpriz oyun zaten akşam oynanan oyundu, kızlar oynadı hani yunan kızlarla takım olarak, bugün de erkekler oynayacak aynı oyunu.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O süpriz oyun zaten akşam oynanan oyundu, kızlar oynadı hani yunan kızlarla takım olarak, bugün de erkekler oynayacak aynı oyunu.
Ama bunu dokunulmazlık oyunundan sonra söyledi? Hani dokunulmazlığü yorumlayıp karşı takımını değerlendirdiklerinde.Orada bir tuhaf yayın oldu. Acaba araya tekrar yanlışlıklamı karıştı? (b)

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ama bunu dokunulmazlık oyunundan sonra söyledi? Hani dokunulmazlığü yorumlayıp karşı takımını değerlendirdiklerinde.Orada bir tuhaf yayın oldu. Acaba araya tekrar yanlışlıklamı karıştı? (b)
Hayır yanlışlık yok, yarın dedi ama onlara göre yarın demek istedi yani dokunulmazlıktan sonra adaya gittiler ya sonra akşam oldu ve sabahında oyuna gittiler orada yarın olmuş oluyo.

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Survivora geçen denk geldim, ay iyiki bu sene izlemiyorum. Tuhaf bir kural getirilmiş (tam anlamadım kuralın işleyişini) ama galiba kız ve erkek sayıları eşit gitsin diye eğer bir kız elenmişse bir sonraki sefer sıra erkekte. Sırf bu yüzden kızlar hepsi dokunulmazdı ve 10 oyundan 7sini alan Hakan elendi :eek: Sabriye ve Melisa 10 oyundan 1 yada 2 alabiliyor ve bunlardan biri uzun süre daha kalacak takımda. Ben böyle mantıksız bir kural görmedim. Millet Dalaka'yı getirdi, Acun gitti puan alamayan Sabriye'yi. Hadi bunuda anladık. Şu saçma kural ile insanı sinir eden Melisa ve Sabriye dokunulmaz oldu :A
@MasacRE @Yiğitt
Acun bu sene en fiyasko seneyi yaşatırıyor. Reytingi umarım dahada dip yapar ki zaten bu hamleyle iyice insanlar daha çok söylenmeye başladı :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Survivora geçen denk geldim, ay iyiki bu sene izlemiyorum. Tuhaf bir kural getirilmiş (tam anlamadım kuralın işleyişini) ama galiba kız ve erkek sayıları eşit gitsin diye eğer bir kız elenmişse bir sonraki sefer sıra erkekte. Sırf bu yüzden kızlar hepsi dokunulmazdı ve 10 oyundan 7sini alan Hakan elendi :eek: Sabriye ve Melisa 10 oyundan 1 yada 2 alabiliyor ve bunlardan biri uzun süre daha kalacak takımda. Ben böyle mantıksız bir kural görmedim. Millet Dalaka'yı getirdi, Acun gitti puan alamayan Sabriye'yi. Hadi bunuda anladık. Şu saçma kural ile insanı sinir eden Melisa ve Sabriye dokunulmaz oldu :A
@MasacRE @Yiğitt
Acun bu sene en fiyasko seneyi yaşatırıyor. Reytingi umarım dahada dip yapar ki zaten bu hamleyle iyice insanlar daha çok söylenmeye başladı :A
Ben hiç izlemedim ama Twitter'da takip ediyorum. Hakan'ın elenmesine şaşırdım, dediğin gibi sadece erkekler potaya çıkmış falan ben de çok saçma bulmuştum. Aşırı başarısız kadın kadrosu varken bu nedir? Çok yazık oldu.

Bu yılın olay ismi Bora tabi, adam herkesle kavgalı falan. Keşke izleseydim diyorum, sırf o adam için. :D Seneye All Star olur :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE @Yiğitt
Sabriye hala aynı mı ya, hiç mi geliştirememiş kendisini :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben hiç izlemedim ama Twitter'da takip ediyorum. Hakan'ın elenmesine şaşırdım, dediğin gibi sadece erkekler potaya çıkmış falan ben de çok saçma bulmuştum. Aşırı başarısız kadın kadrosu varken bu nedir? Çok yazık oldu.

Bu yılın olay ismi Bora tabi, adam herkesle kavgalı falan. Keşke izleseydim diyorum, sırf o adam için. :D Seneye All Star olur :A
Sabriye, Hakan ve Bora'ya saldırmak istedi :A aşağıda bakarsın :F
Sabriye hala aynı mı ya, hiç mi geliştirememiş kendisini :A
Bir gram değişm yok :A işi gücü şov :A Acun bey korkuyorum diyor suya atlayacakken, 2 oyunda denk geldim ve genelde kaybedince atarlanıyor, görende ucu ucuna kaybediyor sanacak :F
ve kavgalardaki sinirleride komik :A
şunları izle:A

Bora'nın bakışından rahatsızlık duyuyormuş :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bir gram değişm yok :A işi gücü şov :A Acun bey korkuyorum diyor suya atlayacakken, 2 oyunda denk geldim ve genelde kaybedince atarlanıyor, görende ucu ucuna kaybediyor sanacak :F

Hahah hallere bak ya :A Bu haliyle de bir o kadar ilerler artık geçen yarışmadaki gibi :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Birleşmeden hemen sonra gider bu Sabriye, reyting getirsin diye getirdiler cumartesi liderliğini de kaybettiler. :A

• Güldürdün