Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Ay bu ne bütün arabalar Peugeot sinir oldum. :A
Senin beklentini karşılamak gibi bi derdi yok adamın :A
@Çiğdem- e zorla istanbullu gelin izleticez :A zaten ekranın 3 yıldır number 1 Queeni Esma Boran'ın düğününde de Tarkan & Sezen Aksu ikilisinden aşağısı kurtarmazdı:A @kerem @Harunnn60 @Forumdash @Aserat @Yiğitt @destere @mrt-06 @ozmoturk @serhatt @denizz19 @dreamy @turkuazz @Billy Kane @Maskeli Fedai @ozgur2113

@Çiğdem- e zorla istanbullu gelin izleticez :A zaten ekranın 3 yıldır number 1 Queeni Esma Boran'ın düğününde de Tarkan & Sezen Aksu ikilisinden aşağısı kurtarmazdı:A @kerem @Harunnn60 @Forumdash @Aserat @Yiğitt @destere @mrt-06 @ozmoturk @serhatt @denizz19 @dreamy @turkuazz @Billy Kane @Maskeli Fedai @ozgur2113

Coca cola reklamıymış :A
Allah razı olsun Faruk bey şku hemen atlattım sayende :A :A :A

Senin beklentini karşılamak gibi bi derdi yok adamın :A

Ay bu ne bütün arabalar Peugeot sinir oldum. :A

Coca cola reklamıymış :A

Allah razı olsun Faruk bey şku hemen atlattım sayende :A :A :A
diziyi izlemeyen @MasacRE- @DarkLegenD @Doğu @Yiğitt @Aserat @ozgur2113 @denizz19 @MEnes @Harunnn60 @kerem @Maskeli Fedai @Billy Kane gitsin siz 4 ünüzle parlak mıncıklasın dedi resmen aslım :bhr: @destere yi etiketliyim gelince el el üstünde el şey üstünde kalsın:A
DuZ0UDPWwAEA3TG.jpg DuZ0UDOWoAAGDTL.jpg DuZ0UDKXcAA9YXn.jpg DuZ0UDHWkAEAuHq.jpg

Erotizmle reyting kasıyorsunuz :A Biz de ŞT'ye bi sahne yapalım dedik ama baktık Efe'nin kası ması yok:F

Erotizmle reyting kasıyorsunuz :A Biz de ŞT'ye bi sahne yapalım dedik ama baktık Efe'nin kası ması yok:F
dur şu an netflix e mail atıyorum crown da elizabeth in yaşlılığnı esma sultan oynasın diye vaktimi çalma:A @yatutarsa @Çiğdem-

ayrıca aybüke pusat aslı ka sexi değil o sahne elinizde patlar:A
DuZrk9nWoAM9IeW.jpg