Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
zaten foruma girmeye fırsat bulamıyordum iki gündür birde üstüne gripte yakalamışki beni salya sümük dolaşıp burun çekiyoruz anca ? burnumu silmekten burnum pancar gibi kızardı :) şöyle bir rahata ersem zaten düzenli olarak (yani en azından iki günde bir) foruma girmeye devam ederim :)

Aaa hasta oldun demek :( @Harunnn60 @kerem @serhatt bunların nazarına gelmişsindir :A :A :A @xemrexxx

Şimdi sana akıp çorba çay seni iyileştirmek helallik almak zorundalar :A :A :A
Şu cocuğa sahip çıktuğın kadar bize sahip çıktın mı :( @xemrexxx

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
son bölümdeki jessica jones göndermesini ben kaçırdım sanırım yada karenin kurtulmuş olmasına o kadar sevinmiştimki kim kime gönderme yapıyor farkında değilim :) ama bir kıyaslama olmuşsa jessica jones her zaman benim açımdan bir adım öndedir onun salla pati yürüyüşüne dünyayı şeyine takmayıp burun çekişine hastayım :) jessica ile kimse kıyaslanamaz marvelin gülü jessicadır :)

Jessicadan daha iyisin diyorlar artık sende sarısın ecünnüye gıcık kaparsın herhalde :A :A :A @Harunnn60
e1d7fbd698.png

c01d11dedd.png

380a804853.png
destere burayı nasıl kaçırdı :A Tam ilgi alanıydı :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1. Bölüm

muhteşemdi harikaydı gerçekten aldığı puanları sonuna kadar hakeden bir yapım mutlaka herkes izlesin..

klasik süpermen hikayesi , zamanında geçirdiği trafik kazasıyla kör olan büyüyüp serpilince, geceleri kötüleri dövüp iyilere yardım ve yataklık eden matt murdock un gündüzleri ortağı foggy nelson ile avukatlık yaparak yine mağdurlara yardım ve yataklık ettiği (yataklık ettiği karen page bir harikaydı hakkını yememek lazım :) ) bir konuya sahip , yalan yok ergenik dizilerden değil... bu konuda @Forumdash a katılıyorum :)?
ama klasik bilindik hikaye bol bol dövüş sahneli iyilerin kötüleri yamultttuğu her bölüm yeni yeni kötülerin döv beni döv beni rahatlıyım diye inim inim inlediği dizilerden :) adanalı dizisini hatırllattı bir ara? orda da maraz alimiydi kalas alimiydi öyle bir tip vardı karanlık sokaklarda beklerdiki bir kötü gelsinde bir bahane bulup dövsün :)
ilk ve son kez izlediğim bölüme puanım = 6 :) diziyi sevenleriyle başbaşa bırakıp tyrant ı izlemeye gidiyorum :))
@Forumdash @Çiğdem- @xemrexxx @Harunnn60 @vadikızı @cevaa @OzaN @kaan955 @cookies
Övdün mü? Sövdün mü? anlamadım :X az önce baktım ilk bölüm düşmüş bende yarın yada pazar izlerim, gömdüğün(puan) kadar var mı :X
Tmm senn beğenmediysen dizi güzeldir o zman :F :F
@destere başta diziyi kalaylayıp kaçmıştı ama sonunda izlettirdik :A :A :A @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzeldi ya o yılllar dimi çiğdem:bhr:
Aaa güzedi tabi cnm 2014-2015 en güzel yıllar ama 2014 daha özel çünkü MS e bağlı değildi forum herkes çok mesaj yazıyordu ve hepsi sohbet mesajıydı 2015 den sonra forum tamamen MS den ibaret olmaya başladı yanı foruma gelmesi iyi mi kötü mü oldu hala çözemedim :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa güzedi tabi cnm 2014-2015 en güzel yıllar ama 2014 daha özel çünkü MS e bağlı değildi forum herkes çok mesaj yazıyordu ve hepsi sohbet mesajıydı 2015 den sonra forum tamamen MS den ibaret olmaya başladı yanı foruma gelmesi iyi mi kötü mü oldu hala çözemedim :A :A :A
ben sizin yüzünüzden yatamıyorudm ya :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa seni yaban elere atmayız sonucta foruma ısınmanda @xemrexxx @destere ile katkımız büyük ve eminim onlarda bundan dolayı iyi ki yapmışız diyorlar :A :A :A Gerçi destere allah belamı versinde diyor olabilir :F
Öyle der ama bensiz de yapamaz :A Onun kahrını biz çekeriz :A Başkası çekemeyince protestolara başlıyor :A Sen bakma ona bizi gözü arıyor :A @destere