Star Avlu - Dizi Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Nursel Köse'nin ismi jeneriğe eklenmiş ölme tüyosu fos çıktı zaten ölecekse niye 1 bölüm için yaşatsınlar ki.. Senaristlerimizde değişmiş ya dizilerde şu senarist değişikliklerini sevmiyorum umarım iyi şekilde yazar.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bayıldım bölüme. Yüksel Aksu çok büyük bir yönetmen be. Başlangıç sahnesinde ki o geri alış sahneleri neydi öyle.. Kudret reyis eski gücüne dönüyor. :D Alp Naciye'nin kızıyla birlikteymiş şaşırtıcı oldu. Hasret'te çok iyiydi bugün komediyi götürdü. :D Dudu'nunda hikayesini gördük.. Zerrin'in yöntemleri güzel son hamlesi Mahmut hocayı anımsattı mahkumları Avlu'da cezalandırarak. :A Deniz yakalanmaz diye düşünüyorum..

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Bayıldım bölüme. Yüksel Aksu çok büyük bir yönetmen be. Başlangıç sahnesinde ki o geri alış sahneleri neydi öyle.. Kudret reyis eski gücüne dönüyor. :D Alp Naciye'nin kızıyla birlikteymiş şaşırtıcı oldu. Hasret'te çok iyiydi bugün komediyi götürdü. :D Dudu'nunda hikayesini gördük.. Zerrin'in yöntemleri güzel son hamlesi Mahmut hocayı anımsattı mahkumları Avlu'da cezalandırarak. :A Deniz yakalanmaz diye düşünüyorum..
Zerrin i hiç sevmedim ya seyir zevkimi düşürdü kadın :(:(

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Her bölüm ayrı bir iyiydi fakat bu bölüm apayrı lezzetteydi. Yeni senarist takviyesiyle olaylar dahada güçlendi. Nihal mevzusunun aydınlanmasını bekliyordum nihayet gerçekleşti. Yenilerden Bade Deniz'i kurtarıp ekibe girecek büyük ihtimal.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bölüm muazzam ilerliyor şu an Star tv’de zerrinin denizi gönderme kararı ile büyğk isyan çıktı. Başardılarda :oley:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Dünkü bölüm güzeldi. Dizi şimdi orjinale uymaya başladı. Azra zannedersem hamile kalacak ve asıl olay Deniz ile artık düşman olacaklar. Artık heyecanın tavan olacağı bölümler bizi bekler. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Nasıl manyak bir dizisin sen ya..:Z Nursel Köse ve Demet Evgar şölen yaşattılar. :bhr: Deniz kaçış planını uyguladı ve bileklerini kesti zevkten dört köşe oldum hala etkisindeyim. Kavga sahnesini orjinaldeki gibi uzunca seyretmek isterdim ama Star'ın sahneyi kestiği o kadar belliydi ki rtük saçmalığı olduğu için haklılar elbet. Ama keşke bölümden önce ya da şu an ön gosterim olarak uzunca verseler sitelerinde..

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Nasıl manyak bir dizisin sen ya..:Z Nursel Köse ve Demet Evgar şölen yaşattılar. :bhr: Deniz kaçış planını uyguladı ve bileklerini kesti zevkten dört köşe oldum hala etkisindeyim. Kavga sahnesini orjinaldeki gibi uzunca seyretmek isterdim ama Star'ın sahneyi kestiği o kadar belliydi ki rtük saçmalığı olduğu için haklılar elbet. Ama keşke bölümden önce ya da şu an ön gosterim olarak uzunca verseler sitelerinde..
Senden başka izleyen yok diziyi :A