PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok güzel bölümdü. 4 aylık araya değmiş. Gerçi ben her bölümü beğeniyorum ama denekler de beğenecek bence. Ah bir de AB'de 1. çıkarsa sevinçten düşer bayılırım herhalde. :Z

Gizem yine bomba gibi döndü. Levent'i bilmeden laf atması, Pelin'le kavga ederken güreşe bağlaması, ayakkabısı berbat oldu diye travma geçirdim demesi harikaydı. M'yle başlayıp elike'yle devam eden kız demesi de yardı. Maşallah Gülse de her sahnede ayrı gönderme yapmış. :A

Cengiz'in sürekli dolar kaç oldu demesi, Yaşar'ın kefillik hayalleri, bir hayalde Safiye'nin Cengiz Bey beni metres tuttu ve Gizem podyumlara döndü deyince kabus gibi demesi, İlayda'nın Ozan'ı kışkırtmaya çalışması da güzeldi. Ozan Güven de renk kattı keşke kalıcı olsaydı. :(

Yeni karakterlerden Kumsal'a hemen ısındım her sahnesinde güldürdü. Yasemin Sakallıoğlu da dediğin kadar varmış. :A @Sherlock

Nazlı da fena değil gibi ama gelecek bölüm niyetini daha iyi anlarız. Yalnız Gülse sırf Sarp oynuyor diye Ozan'a torpil geçiyor resmen. İlayda ve Melike'den sonra bu kızla da mı aşk yaşayacak. :A

Fragmanlarda da güldürmüştü Yasemin Sakallıoğlu, Gülse baya komik bir karakter yazmış ona sanırım. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Tv8'e geçtiği için Puhu'ya yüklenmemiş yeni bölüm. :( Puhu'da olmazsa izleyemem diziyi.