eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta Sonuçları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İrem ile Hande var daha, onlar son ikim için en güçlü adaylar ama belli olmaz, bir şarkılara bakmam lazım daha bakamadım :A
irem için düşündüklerine bendemi katılsam bu hafta napsam zaten sahibi kıl biri elemek için bahane arıyorum :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İrem ile Hande var daha, onlar son ikim için en güçlü adaylar ama belli olmaz, bir şarkılara bakmam lazım daha bakamadım :A

biz rahatız yarışanlar düşünsün :))
Alamancı @kerem de dün kaçıp gitti elendim diye güvenimiz zedelendi şuan kimleri bırakayım burda diye düşünüyorum :A Çeyrek turlarına güvenilir sağlam yarışmacıları koymamız lazım stüdyo su yakmıyor malum :A :A :A @Yiğitt @denizz19 @bazinga @ozmoturk @tolgab @Maskeli Fedai @kerem Yarışmacılar bunlar :A

@tolgab Kesin sutlanacakta yanına kimi katsak @kerem @bazinga şuan güvenilir görünmüyorlar birisi elenecem diye kaçıyor diğeri tavuk gibi zıbarıyor :A :A :A
hayat-bilgisi-amil-bey_1199666_m.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Alamancı @kerem de dün kaçıp gitti elendim diye güvenimiz zedelendi şuan kimleri bırakayım burda diye düşünüyorum :A Çeyrek turlarına güvenilir sağlam yarışmacıları koymamız lazım stüdyo su yakmıyor malum :A :A :A @Yiğitt @denizz19 @bazinga @ozmoturk @tolgab @Maskeli Fedai @kerem Yarışmacılar bunlar :A

@tolgab Kesin sutlanacakta yanına kimi katsak @kerem @bazinga şuan güvenilir görünmüyorlar birisi elenecem diye kaçıyor diğeri tavuk gibi zıbarıyor :A :A :A
Kaçmadım, gidip dizimi izledim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060

@Çiğdem- algı operasyonu yapıyor, inanmayın şuna. :A Ben koltuğuma uzanıp dizimi izledim, kaçtığım yok. :A @MasacRE- @destere @ozmoturk @bazinga @denizz19

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Çiğdem- algı operasyonu yapıyor, inanmayın şuna. :A Ben koltuğuma uzanıp dizimi izledim, kaçtığım yok. :A @MasacRE- @destere @ozmoturk @bazinga @denizz19
İşte @Çiğdem- de ona kızmış zaten, yarışma ilerlerken senin kaçıp gitmeye dizi izlemeye hakkın yok :A Bu konuda hak veriyorum hogathaya, şutla gitsin alamancıyı :A

Taktiksel eleme yapacaz her final öncesi yaptımız gibi :A :A :A @destere @MasacRE-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama şunuda söyliyim Alamancı @kerem ile @bazinga şuan en sağlamlar görünüyor ve zayıf buldum bu haftayı Sezen İrem zayıf gelmişler çok üst düzey şarkılarda Sertab Kenanda görünüyor :A @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ama şunuda söyliyim Alamancı @kerem ile @bazinga şuan en sağlamlar görünüyor ve zayıf buldum bu haftayı Sezen İrem zayıf gelmişler çok üst düzey şarkılarda Sertab Kenanda görünüyor :A @MasacRE-
Daha bakmadım şarkılara da sen öyle diyorsan en iyiler Sezen ile İrem'dir en kötü de Kenan gelmiştir :A Sertab'ın şarkısını biliyorum onunki iyi bir tek onu tutturmuşsundur sen :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha bakmadım şarkılara da sen öyle diyorsan en iyiler Sezen ile İrem'dir en kötü de Kenan gelmiştir :A Sertab'ın şarkısını biliyorum onunki iyi bir tek onu tutturmuşsundur sen :A
@ozmoturk Bitiremiyor Sezenin evindeki çöpleri kadının şarkılarını bu yıl keşfetiyorum hadi öncekı haftalar neysede şu haftaya bile yine bilinmeyen bir şarkı bulmuş :A

2 keremi ne direkten dönmüştü bu sefer kesin gidici :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@ozmoturk Bitiremiyor Sezenin evindeki çöpleri kadının şarkılarını bu yıl keşfetiyorum hadi öncekı haftalar neysede şu haftaya bile yine bilinmeyen bir şarkı bulmuş :A

2 keremi ne direkten dönmüştü bu sefer kesin gidici :A :A :A
Belalım ile gelmiş yok artık onu da mı bilmiyorsun :eek:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ozan şakkıdı şakkıdı diyor bu hafta pardon bazinga diyecektim :)
bu isim değiştirenlerden nefret ediyorum :)