eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Zaten @xBUGRAx ı kaybetmek iyi olmadı bir de kaçan yarışmacıları çeyreğe koyarsak ooo batarız zaten ayoll :A :A :A
hayat-bilgisi-amil-bey_1199666_m.jpg
İşte @Çiğdem- de ona kızmış zaten, yarışma ilerlerken senin kaçıp gitmeye dizi izlemeye hakkın yok :A Bu konuda hak veriyorum hogathaya, şutla gitsin alamancıyı :A
Pazartesi, Salı ve Perşembe'ye denk gelmesin o zaman otomatik burada olurum. Sadece o günler doluyum. Onun dışında kaçmak yok. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
4 tane başkan var @Bully mu çalısacak :A @xemrexxx de işe yarasın :A :A :A

çalışacak tabi ne işe yarıyor başka, bizim işlimiz gücümüz vardı @xemrexxx de vapurda parlaklarla oynaşıyormuş, bir boşta @Bully vardı o da yardım etseydi :) , hain o gün niye benim ismim başta değil diyordu aha bu hafta ismi başa geçtide noldu bir oy bile açıklayamamış beceriksiz şey :)
Çiğdem gerek görseydi ben açıklardım zaten, bugüne kadar tüm sonuçlarda başından sonuna kadar bulundum, destek verdim, senin gibi ortalık durulduktan sonra gelmedim. :A

Çiğdem'in oyunu açıklaması gereken sendin, adam bana suç atıyor, böyle de pis bir adamsın işte sen. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Senin şimdi @Bully u çekiştirmen gibi oda senin kulağnı çınlattı :A :A :A

bilmezmiyim görmeden tahmin ettim zaten:) kesin dedim arkamdan yine dedikodulara başlamıştır :) kazulet onca dedikodu yapacağına bari oylarını açıklasaydı sana bir faydası olurdu :) hem bu niye gitmiyorki hanı forumdan ayrılacaktı ne güzel sevinmiştik sanırım türbüşonunu elemeden bundanda kurtulamayacağız :)
Güzel salladım ama, Çiğdem alıntılamasa haberi olmayacak. :A Yaşlandın artık desteree :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bence @Bully gidince Yalının etkisi bitecek sizi elemeliyiz bu hafta :A :A :A @kerem Duruma göre kalabilir @bazinga senle birlikte gidebilir :A :A :A

Sanki @Bully sayesinde her hafta final puanı alıyoruz :A Melunun bir katkısı yok :A ( İhanetttt, hançeeeeerrrrr :A )
@Maskeli Fedai benim varlığıma güvenip rahat rahat takılıyor. :A Ben gittikten sonra final turlarına ağırlığını koyacaktır :A (Koyamadı :A)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem gerek görseydi ben açıklardım zaten, bugüne kadar tüm sonuçlarda başından sonuna kadar bulundum, destek verdim, senin gibi ortalık durulduktan sonra gelmedim. :A

Çiğdem'in oyunu açıklaması gereken sendin, adam bana suç atıyor, böyle de pis bir adamsın işte sen. :A

Hee sormayın bayılıyorum canım destere'ye, yoksa gidiş süremi niye uzatayım :A

Allah kahretsin seni, inşallah her yerinden çarpılırsın. :A

Güzel salladım ama, Çiğdem alıntılamasa haberi olmayacak. :A Yaşlandın artık desteree :A

@Maskeli Fedai benim varlığıma güvenip rahat rahat takılıyor. :A Ben gittikten sonra final turlarına ağırlığını koyacaktır :A (Koyamadı :A)

Yukardaki alıntılarımı görmeyen @Çiğdem- ve @destere , kınıyorum sizleri. :A
Hhaha burası karışmıştı en son Kütük bey diğer konuya kaçalım diyip gitmiştik diğer mesajlarının alıntıları gelmemiş hepsini şuan gördüm :A :A :A

Ama @destere bilerek pas geçmiş olabilir :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Hee sormayın bayılıyorum canım destere'ye, yoksa gidiş süremi niye uzatayım :A

Allah kahretsin seni, inşallah her yerinden çarpılırsın. :A

iyiki görmemişim resmen nefretini kusmuşsun:) bugünde açıklamadın sanırım hogayhamın oylarını ? kötü her zaman kötüdür lanet olsun sanada sevginede neyse giderken türbüşonuda al öyle git :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
iyiki görmemişim resmen nefretini kusmuşsun:) bugünde açıklamadın sanırım hogayhamın oylarını ? kötü her zaman kötüdür lanet olsun sanada sevginede neyse giderken türbüşonuda al öyle git :)
Aaa yarışmadığı halde sadece juri olarak çoğu yarışmacıdan daha çok katkı sağladı ayoll giderayak @Bully un hakkınıda bence teslim et sonra daha göremezsin vicdan azabı çekersin :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Aaa yarışmadığı halde sadece juri olarak çoğu yarışmacıdan daha çok katkı sağladı ayoll giderayak @Bully un hakkınıda bence teslim et sonra daha göremezsin vicdan azabı çekersin :A :A :A
Teşekkür ediyorum Çiğdemcim, yaptık elimizden geleni. :A Onda vicdan ne gezer :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere Yarın vicdanı bence sızlayacak sensiz olacak buralarda :( :( :(
Teşekkür ediyorum Çiğdemcim, yaptık elimizden geleni. :A Onda vicdan ne gezer :A
boşuna duygu sömürüsü yapmayın hiç etkilenmedim zerre kadar üzülüyorsam nolayım :)
nihayet o deveyi keseceğiz hogatha :)