Harunnn60 Forumda 5.Yılı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
994incih2111789.png

Bugün forumun önemli üyelerinden ve başarılı Süper Mod ' u olan @Harunnn60 5.yılına girmiş bulunmakta, Fav 10 ailesi olarak 5.yılını kutluyor ve aramıza en kısa sürede dönmesini bekliyorum :bhr::bhr::bhr:

Harunu sevmeyen yoktur forumda benimde çok sevdiğim ve 5 yıldır bir çok şeyimizi paylaştığım kısaca 2.ailem derim hep buraya onlardan birisi ve forumda eksiliği hissediliyor :oops::oops::oops:

Yüzünü asmasından dolayı takılırım hep kendisine bu pehleyen fotosunu koyarım sık sık :A
www.harikasozler.net_-_civciv_ile_sincap.jpg

MS de başarıyla yönettiği yabancı şarkıcılardan konserle gelelim :Z:Z:Z

Buda adet Mustimden kış ayına hazırlık kar yağıyor çoktan kapandı yollar :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İyi ki forumdasın Harun'cum:bhr:
Nice seninle beraber geçireceğimiz forumlu yıllar diliyorum. Geri dönmeni merakla bekliyorum:D

giphy.gif

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
30 Ekim'de başladım bu maceraya, buraya kaydolurken seni ve diğer arkadaşlarımı tanıyacağımı bilseydim çok daha erken kaydolurdum. Ama 30 Ekim'e kadar bunu maalesef ki bilmiyordum. :(

Daha 1 yılım bile dolmadı ama senle o kadar çok şey yaşadık ki anlatılmaz yaşanır derler ya, her biri öyleydi benim için. :relaxed:

Seni kazandığım için çok mutluyum, herşeyden önce seni burada tanıdığım için buranın bizde yeri ayrıdır. :bhr:

22ee770d-13fc-4767-aa16-f63e192e89d6.jpg

Birlikte güldük, eğlendik, üzüldük, zor zamanımızda birbirimizin yanında olduk. Sonra seni gerçekten kazandığımı anladım. İyiki tanışım seni, iyiki buraya kaydolmuşsun, iyiki bizimlesin, iyiki dostumsun, iyiki hepimiz varız. :Z

5 yılını musmutlu, coşkulu, sevinç dolu ve kutlu olsun. Sen hep burada olmaya devam et. En kısa sürede de aramızda tekrar katılacağın günü sabırsızlıkla bekliyoruz. :kissingheart:

Senin için burada o dolu dolu geçen 5 yılı 3 dakikaya sığdırmaya çalıştım. Umarım hediyemi beğenirsin. :blush:

Hemen hemen herkes videoda yer alıyor. Sonuna kadar izlemenizi öneririm. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,474
Puanı
1,060
30 Ekim'de başladım bu maceraya, buraya kaydolurken seni ve diğer arkadaşlarımı tanıyacağımı bilseydim çok daha erken kaydolurdum. Ama 30 Ekim'e kadar bunu maalesef ki bilmiyordum. :(

Daha 1 yılım bile dolmadı ama senle o kadar çok şey yaşadık ki anlatılmaz yaşanır derler ya, her biri öyleydi benim için. :relaxed:

Seni kazandığım için çok mutluyum, herşeyden önce seni burada tanıdığım için buranın bizde yeri ayrıdır. :bhr:

Birlikte güldük, eğlendik, üzüldük, zor zamanımızda birbirimizin yanında olduk. Sonra seni gerçekten kazandığımı anladım. İyiki tanışım seni, iyiki buraya kaydolmuşsun, iyiki bizimlesin, iyiki dostumsun, iyiki hepimiz varız. :Z

5 yılını musmutlu, coşkulu, sevinç dolu ve kutlu olsun. Sen hep burada olmaya devam et. En kısa sürede de aramızda tekrar katılacağın günü sabırsızlıkla bekliyoruz. :kissingheart:

Senin için burada o dolu dolu geçen 5 yılı 3 dakikaya sığdırmaya çalıştım. Umarım hediyemi beğenirsin. :blush:

Eline sağlık,çok güzel olmuş,bayağı uğraşmışsın belli :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Uzun uzun birşeyler yazmak istemiyorum. Kalbimde sana olan sevgimi biliyorsun. Muhteşem bir insansın, muhteşem bir kalbin var. Arkadaşlık olarak pek iyi zamandan geçmiyoruz, amma biz hiçbir zaman kopmayız.
Başka kankalar gelir, gider. Haruna kalan Ahmet, Ahmete kalan Harun olur. Bu lafı sen demiştin ve hep aklımda bebeğim.
İyiki varsın. Nice yıllara. :kissingheart:

Kylie-Jenner-Kris-Jenner-KUWTK-give-me-a-kiss.gif

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Ne güzel ki böyle güzel bir dostluğunuz var, Allah ayırmasın. :A Video çok güzel olmuş, emeklerine sağlık. :D

Harun'un 5.yılını kutluyor, nice seneler diliyorum, onla severdik birbirimizi. :D O döndüğünde ben yine uzaklarda olmuş olacağım muhtemelen ama elbet bir yerlerde buluşuruz. :A Selamlarımı ilet kendisine. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ne güzel ki böyle güzel bir dostluğunuz var, Allah ayırmasın. :A Video çok güzel olmuş, emeklerine sağlık. :D

Harun'un 5.yılını kutluyor, nice seneler diliyorum, onla severdik birbirimizi. :D O döndüğünde ben yine uzaklarda olmuş olacağım muhtemelen ama elbet bir yerlerde buluşuruz. :A Selamlarımı ilet kendisine. :D
Çok değerli biri olunca baya uğraştım. :D Sen yokken oldu tüm bunlar, keşke olsaydın diyeceğim de görünüşe bakılırsa yine gidiyorsun. :(

Harun'a geri döndüğünü söyledim. O da çok mutlu oldu. Gelince konuşurum onla demişti birde. 5 Kasım'da geri dönüyor. Sende erken gitmesen mi acaba? :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Emeğine sağlık yeni gördüm. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Nice yıllara Haruncum. Forumdan gittiğin için en favori üyede seni boykot ediyorum ama bu seni sevmediğim anlamına gelmez. :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok değerli biri olunca baya uğraştım. :D Sen yokken oldu tüm bunlar, keşke olsaydın diyeceğim de görünüşe bakılırsa yine gidiyorsun. :(

Harun'a geri döndüğünü söyledim. O da çok mutlu oldu. Gelince konuşurum onla demişti birde. 5 Kasım'da geri dönüyor. Sende erken gitmesen mi acaba? :A
Onu çok sevdiğin belli oluyor her halinden. :D Muhtemelen öyle görünüyor, öncelik eğitim, napalım. :D

Saolsun. :) Ben o zamana kalmayacağım ama illa ki konuşulur bir şekilde. :D Yeter ki gönüller bir olsun. :A