gözlemci'nin Forumda 5. Yılı!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

20180915_011629.png

Forumumuzun sevilen, en gezmeyi seven ve gezen, en fotoğraf çekmeyi seven ve çeken ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla beni en çok sinir eden ama bir okadarda en çok paylaşımlarını severek takip ettiğim kişi olan @gözlemci 'nin forumdaki 5. yılı.
Bizlerle nice nice mesajlar dilerim :D

Benim şuan forum dışında en çok muhabbet ettiğim, reeldeki hayatıma en cok hakim olan, hatta ve hatta günlük ne yapıp nerelerde olduğumu bile bilen bir arkadaşım :A Kısacası kendisi forum sayesinde edindiğim en iyi arkadaşlarımdan, samimiyetine güvendiğim ve muhabbet etmekten çok ama çok zevk aldığım birisi.

Seninle daha nice nice güzel sohbetlere inşallah :D
Dostluk şarkısı

Çok sevdiğim bir şarkı

Ve Irem'in en sevdiğim şarkısı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@gözlemci mahalemizdeki minik dostumun en güncel fotosunu paylaştım. 10 gün önce falandı :D
Bizlerle birlikte nice nice senelere:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben seni hep Çığlıkla anmaya devam edecem sanırım @gözlemci hala ara sıra açar okurum oradakı sohbetleri :bhr::bhr::bhr:

Forumda Mustici birkaç kişiden birisi coşalım :Z:Z:Z

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sevdiğim bir üye daha :) nice 5'li yıllara inşallah.

Nadir gönderdiğim hediyelerden sanada var :) birazdan yollarım :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Her ne kadar beni o cadaloz anana tercih etsen de,forumda iyi ki tanımışım dediğim insanlardansın,daha sık girsen daha çok muhabbetimiz olur ama hiç girmemenden iyidir :D

Nice 5 yıllara iyi ki forumdasın :)

ikinize gelsin bu hediye :A @Çiğdem-

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Ekli dosyayı görüntüle 61568
Forumumuzun sevilen, en gezmeyi seven ve gezen, en fotoğraf çekmeyi seven ve çeken ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla beni en çok sinir eden ama bir okadarda en çok paylaşımlarını severek takip ettiğim kişi olan @gözlemci 'nin forumdaki 5. yılı.
Bizlerle nice nice mesajlar dilerim :D

Benim şuan forum dışında en çok muhabbet ettiğim, reeldeki hayatıma en cok hakim olan, hatta ve hatta günlük ne yapıp nerelerde olduğumu bile bilen bir arkadaşım :A Kısacası kendisi forum sayesinde edindiğim en iyi arkadaşlarımdan, samimiyetine güvendiğim ve muhabbet etmekten çok ama çok zevk aldığım birisi.

Seninle daha nice nice güzel sohbetlere inşallah :D
Dostluk şarkısı

Çok sevdiğim bir şarkı

Ve Irem'in en sevdiğim şarkısı

Yaa sana ne kadar teşekkür etsem az :bhr: Konu çok güzel olmuş İrem'in şarkısı da en sevdiklerimden :love1: Benimde düşüncelerim senin düşündüğün gibi forumun bana kazandırdıklarındansın :blush: 5 yıl ne ara olmuş anlamadım zaman su misali akıp gidiyor... Tavşan resmi de çok hoş bir sürpriz olmuş :D

Tekrar teşekkür ederim benim güzel dostum :bhr::bhr:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ben seni hep Çığlıkla anmaya devam edecem sanırım @gözlemci hala ara sıra açar okurum oradakı sohbetleri :bhr::bhr::bhr:

Forumda Mustici birkaç kişiden birisi coşalım :Z:Z:Z
Çok teşekkür ederim Çiğdem :bhr: Çığlık unutulur mu hiçç , efsaneydi bence :D

Mustimin en sevdiğim şarkılarından , eski şarkıları hep bir başka :love1:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Her ne kadar beni o cadaloz anana tercih etsen de,forumda iyi ki tanımışım dediğim insanlardansın,daha sık girsen daha çok muhabbetimiz olur ama hiç girmemenden iyidir :D

Nice 5 yıllara iyi ki forumdasın :)

ikinize gelsin bu hediye :A @Çiğdem-
Sende sonradan üye olup forumda sevdiğim üyeler arasında yer alan nadir insanlardansın , senin hiçbir tepkine kızamıyorum sinirlenemiyorum tuhaf bi yorumların var :D Sanırım kalbinin güzelliğinden yansıyan sözcükler olduğu için olsa gerek :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
@gözlemci Harun ile aynı günde kayıt olmuşsunuz. Güzel tesadüf. :A

Neyse, 5 yıl az buz değil. İlllaki birçok anın olmuştur. Foruma geldiğimde gözüme çarptın hemen zaten. Orlando Bloom'lu avatarınla. Sonra özelden de konuştuk, baya iyi anlaştık. Ortak dedik birbirimize. :Z

İyiki bu forumdasın, buranın nir rengi olduğun tartışılmaz. 5. yılını mutlu, huzurlu, sevinçli ve kutlu olsun. Daha nice senelerini kutlamaya devam ederiz inş. :bhr:

Sana ortak dizimizi hediye ediyorum. Yeni sezonda da bol bol izleyip reyring kazandırırsın umarım. Hem böylece @Dosi de çatlamış olur. :F

fft99_mf10544236.Jpeg

1858777_2_1522227182cHtmj.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaa sana ne kadar teşekkür etsem az :bhr: Konu çok güzel olmuş İrem'in şarkısı da en sevdiklerimden :love1: Benimde düşüncelerim senin düşündüğün gibi forumun bana kazandırdıklarındansın :blush: 5 yıl ne ara olmuş anlamadım zaman su misali akıp gidiyor... Tavşan resmi de çok hoş bir sürpriz olmuş :D

Tekrar teşekkür ederim benim güzel dostum :bhr::bhr:
Beğenmene sevindim :bhr:
Genelde 1 kere konusunu açtıklarımla durduk yere aramız açılıyor. Seninkini daha önce açmıştım. 2. konuyuda açarak garantiye aldim bizi :A gerçi senin gibi arkadaşı kimse kaybetmek istemez :D bir sıkıntımız olurasada konuşarak çözebilecek olgunluktayız :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizin gibi sende çakma hareketlerde bulunuyorsun :eek: Diğer konuda çatlasın kerem dedim sende hemen burda aynısını yazmışsın :A @serhatt

Neyse, 5 yıl az buz değil. İlllaki birçok anın olmuştur. Foruma geldiğimde gözüme çarptın hemen zaten. Orlando Bloom'lu avatarınla. Sonra özelden de konuştuk, baya iyi anlaştık. Ortak dedik birbirimize. :Z

İyiki bu forumdasın, buranın nir rengi olduğun tartışılmaz. 5. yılını mutlu, huzurlu, sevinçli ve kutlu olsun. Daha nice senelerini kutlamaya devam ederiz inş. :bhr:

Sana ortak dizimizi hediye ediyorum. Yeni sezonda da bol bol izleyip reyring kazandırırsın umarım. Hem böylece @Dosi de çatlamış olur. :F

fft99_mf10544236.Jpeg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Sende sonradan üye olup forumda sevdiğim üyeler arasında yer alan nadir insanlardansın , senin hiçbir tepkine kızamıyorum sinirlenemiyorum tuhaf bi yorumların var :D Sanırım kalbinin güzelliğinden yansıyan sözcükler olduğu için olsa gerek :D
Yok alınma sakın çünkü o söylediklerimi gülelim,eğlenelim diye söylüyorum,ciddi değil :D
Duygular karşılıklı bu arada,iyi ki varsın :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

fft99_mf10544236.Jpeg

Zaman çabuk geçmiş evet 5 yıl olmuş şaka maka :D Sevgi dolu mesajın için teşekkür ediyorum :blush: Sende foruma ilk geldiğin zamandan beri değer verdiğim üyelerdensin . Kadın dizisine devam diyoruz :handfist: Hep birlikte beraber fav10 lu yıllara :Z

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Beğenmene sevindim :bhr:
Genelde 1 kere konusunu açtıklarımla durduk yere aramız açılıyor. Seninkini daha önce açmıştım. 2. konuyuda açarak garantiye aldim bizi :A gerçi senin gibi arkadaşı kimse kaybetmek istemez :D bir sıkıntımız olurasada konuşarak çözebilecek olgunluktayız :D
Hahahah amann diyelim tahtaya vuralım :handwaving: Konuşup anlaşmaktan ötesi var mı zaten neden herkes kalp kırıcı oluyor anlamış değilim :D
Yok alınma sakın çünkü o söylediklerimi gülelim,eğlenelim diye söylüyorum,ciddi değil :D
Duygular karşılıklı bu arada,iyi ki varsın :)
Tabiki buradaki asıl amacım eğlenmek ve gerçekten seninde sohbetin güzel oluyor gülüyoruz eğleniyoruz :blush:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hahahah amann diyelim tahtaya vuralım :handwaving: Konuşup anlaşmaktan ötesi var mı zaten neden herkes kalp kırıcı oluyor anlamış değilim :D

Tabiki buradaki asıl amacım eğlenmek ve gerçekten seninde sohbetin güzel oluyor gülüyoruz eğleniyoruz :blush:
Yani, neyse, ben mesaji verdim. Sen mesajı aldın.
Konuşarak olayları çözmek gibisi yok :D
Hadi bu da bonus hediyem olsun :A