eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 7.Hafta Sonuçlarda Pazar 21:00

Müzik adamı’na da soralım şarkımızı gelmişken. :Z @Bully
Müzik adamı diyerek baştan kalbimizi çalıyor. :A

Başarılı ve hit bir düet, epey etki yaratmıştı zamanında. Bu Şarkı Benim'de de Efe tarafından kullanılmıştı diye hatırlıyorum. :D

Başarılar dilerim. :A

Bilmedim için öyle dedim ne söyleyecek bilmiyorum :A :A :A

Kız bunu da bilmiyorsan daha da ne diyeyim sana 😱 Daha ileride kullanacaktım ama kaç haftadır kötü gidiyorum artık elimdeki bazı iyi şarkıları öne saldım :A

Naptın gece gece be Özgür'üm, insan gündüz paylaşır şunu...

Final puanı hayırlı olsun diyelim mi :A

Ben de her dinlediğimde efkarlanırım...

Gün boyu dışarıdaydım, anca karar verebildim :A Aslında Öyle Bir Yerdeyim Ki ile gelecektim ama kaç haftadır düşük gidiyorum artık final puanına talibim cidden :A

Ben kafam rahat Reyting ve TV bölümünden çıkmayan insandım nerelere bulaştırdın beni. :A @Çiğdem-
Onla da konuşuyoruz özelden, müthiş tavsiyelerde bulunuyorum bu kafayla. :A En doğru seçimi yapacaktır. :A @xBUGRAx
Yaa şu şarkı sürekli aklıma takılıp duruyor hem güncel hem tutmuşta şarkı yani kullanılabilir gibi geliyor bana ne bilim :A :A :A @dreamy @Maskeli Fedai @ozgur2113 @MasacRE- @mrt-06 @kerem @denizz19

Kız bunu da bilmiyorsan daha da ne diyeyim sana 😱 Daha ileride kullanacaktım ama kaç haftadır kötü gidiyorum artık elimdeki bazı iyi şarkıları öne saldım :A

Ben de her dinlediğimde efkarlanırım...

Gün boyu dışarıdaydım, anca karar verebildim :A Aslında Öyle Bir Yerdeyim Ki ile gelecektim ama kaç haftadır düşük gidiyorum artık final puanına talibim cidden :A
Hhaha ben elenir herhalde diyordum :F :F :F

Tutmadı bu, çok da beğenmiyorum zaten, elerler :A Haftayı kurtarmaya baksın işte, bu hafta elenirse kahrolur. :A

Salla gitsin dedim ona, amaann nolacak sanki. :A Adanalı mode on. :A
Yalnızlık diyor kullansın elenmesin ama diğer haftalar daha mı kolay olacak daha zor olacak :F

Güzel şarkı ama başka kullansın bence Ya Ölüm Ya Düğün olabilir zaten Kandıramazsını kullandı için böyle şıkıştı :A :A :A @xBUGRAx

Yalnızlık diyor kullansın elenmesin ama diğer haftalar daha mı kolay olacak daha zor olacak :F

Güzel şarkı ama başka kullansın bence Ya Ölüm Ya Düğün olabilir zaten Kandıramazsını kullandı için böyle şıkıştı :A :A :A @xBUGRAx
Ben de kullan gitsin zaten moduma da çok uygun dedim. :A

Onu da dedim ama ilk sezonunda normaldir gaza gelmesi. :A Listesini en baştan oluşturaydı. :D

Neyse bu haftayı atlatsın da işte bakarız sonrasına. :A

Ben de kullan gitsin zaten moduma da çok uygun dedim. :A

Onu da dedim ama ilk sezonunda normaldir gaza gelmesi. :A Listesini en baştan oluşturaydı. :D

Neyse bu haftayı atlatsın da işte bakarız sonrasına. :A
Düğün Ölümümü :F

Bencede mesala bu hafta kullanıcağı şarkıyı final için ayırıp diğer kalanları sürsün senin meşhur taktiğindi :A :A :A @xBUGRAx

Düğün Ölümümü :F

Bencede mesala bu hafta kullanıcağı şarkıyı final için ayırıp diğer kalanları sürsün senin meşhur taktiğindi :A :A :A @xBUGRAx
Yalnızlık uygun dedim moduma. :A Kendi bilir. :D

İşte öyle denildiği gibi kolay olmuyor o işler, uygulayın da görelim. :A Ben baştan sıkı tutardım işi hep, hiçbir hafta stres olmadım. :A 1 hafta hata yapsan başına böyle dert oluyor işte. :A

Yalnızlık uygun dedim moduma. :A Kendi bilir. :D

İşte öyle denildiği gibi kolay olmuyor o işler, uygulayın da görelim. :A Ben baştan sıkı tutardım işi hep, hiçbir hafta stres olmadım. :A 1 hafta hata yapsan başına böyle dert oluyor işte. :A
@xBUGRAx ın dediği gibi onuda çektik bataklığa :F :F :F

Bu hafta biraz basit mi oldu acaba kafamdaki oylama şekillendi bile