eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Son düzenleme:
Bu hafta bir İbrahim Tatlıses coverı olan ve klibiyle olay yaratan bir şarkıyla geliyorum. :)

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @HachiKo @Çiğdem-
Güzel sonunda açıklananlardan bir tane aşşapıya atılacak şarkı geldi hepsine tam puan veremem ayoll :A :A :A @Bully

Aaa bir tanede siz olamsanız napacam :A :A :A @Billy Kane

Aaa ben zaten kadın demiyom Gülbene... Her hafta başka bir adamla çıkıyor demiyom... Kocasını aldattı demiyom... Seren'i hapise attırdı demiyom... Ben Gülbeni severim Buğracım. :))))

Yeni zumzuklu bakışım. :A

53711.jpg

Cumartesi 17:00 son şarkı gönderme tarihi o tarihte oylama başlayacak sebebide evet herkes 1 er dakıka recap seçecek onları kesip hazırlayacam oylama için :A

Geceye ya da yarında söylesen olur özelden yazarsın ozaman süresini nakaratlı kısmı seç :A Seçimlerde çok önemli çünkü puanlar o seçilen kısıma veriliyor kötü seçersen ve şarkı güzelde olsa kötü veriyorlar :A :A :A @xBUGRAx
Nakarat kısmını seçeceğim. Seçmeyi unutursam fısılda. :A