eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Gülben Ergen - Sandık Lekesi
Söz - Müzik: Sezen Aksu
(2002 - Universal Müzik)

Nişanlısı Erol Evcil'in hapse girmesiyle düğünü iptal olan Gülben Ergen, o zamanın en çok izlenen programlarından 'Yasemin'in Penceresi'ne konuk olur. Programda stüdyoya sandık içinde Gülben Ergen'in hazır olan ve giyemediği gelinliği getirilir. Gülben Ergen gözyaşlarına boğulur. Televizyonda programı izleyen Sezen Aksu çok etkilenir ve 'Sandık Lekesi' şarkısını Gülben için yazar..

Ekli dosyayı görüntüle 60867
(Programdan bir kare)

"Benim de saçımda beyazlarım var artık, çeyizlerim safran sarı sandık lekesi.. :A @Çiğdem- "
Tabi sadece Gülben için değil sözler. :A

Gülben Ergen 3. albümü 'Sade ve Sadece' ile 400 bin satış rakamına ulaşarak müzik kariyerinde yeni bir dönem başlatır. Albümün 3. klibi Sandık Lekesi'ne çekildi. İşte o klip:

Recap: 01.00 - 02.00

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @Çiğdem- @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE-
Senin de görmeni istiyorum @yatutarsa :bhr:

Şarkıyı isimden çıkaramamıştım ama dinleyince hatırladım zamanında çok dinlerdik :bhr:

(2002 - Universal Müzik)

Nişanlısı Erol Evcil'in hapse girmesiyle düğünü iptal olan Gülben Ergen, o zamanın en çok izlenen programlarından 'Yasemin'in Penceresi'ne konuk olur. Programda stüdyoya sandık içinde Gülben Ergen'in hazır olan ve giyemediği gelinliği getirilir. Gülben Ergen gözyaşlarına boğulur. Televizyonda programı izleyen Sezen Aksu çok etkilenir ve 'Sandık Lekesi' şarkısını Gülben için yazar..

(Programdan bir kare)

"Benim de saçımda beyazlarım var artık, çeyizlerim safran sarı sandık lekesi.. :A @Çiğdem- "

Gülben Ergen 3. albümü 'Sade ve Sadece' ile 400 bin satış rakamına ulaşarak müzik kariyerinde yeni bir dönem başlatır. Albümün 3. klibi Sandık Lekesi'ne çekildi. İşte o klip:

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @Çiğdem- @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE-
mqdefault-jpg.60867

İlk hafta sonunda sen de bu hale geleceksin şarkıcın gibi :A Ben de o zaman bir şarkı yazarım sana artık bir Sezen Aksu olamasak da :A

(2002 - Universal Müzik)

(Programdan bir kare)

Tanıtımlara puan versek 1. sen olurdun da maalesef.. :A

1 Dakıka recap seçiyorsunuz yanı şarkının istediğin yerinden 60 saniye seçiyorsunuz onları ayarlayıp oylamayı başlatıyorum :A Kendinmi seçmek istersin ben mi seçeyim :A
Video mu hazırlanacak? Bekle, onu söylerim. Yalnız şu an olmaz. Sınavlarım var da, onlarla uğraşıyorum. :D

Kenan Doğulu ile bu sezon taktik maktik dinlemeden, birbirinden hit şarkılarla karşınızda olacağız.

İşte ilk hitimiz: Güzeller İçinden

Desteklerinizi bekliyoruz. :Z

1.33 - 2.22

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @HachiKo

Kenan Doğulu ile bu sezon taktik maktik dinlemeden, birbirinden hit şarkılarla karşınızda olacağız.

İşte ilk hitimiz: Güzeller İçinden

Desteklerinizi bekliyoruz. :Z

1.33 - 2.22

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @HachiKo

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @HachiKo @Çiğdem-