Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Turabi'nin paçaları tutuştu :A mağduriyet oluşturup oy olma derdi şuanki.
Sıkıldık bu hareketlerden :S

Turabi'nin paçaları tutuştu :A mağduriyet oluşturup oy olma derdi şuanki.
Sıkıldık bu hareketlerden :S
Yalnız Acun'un olayı hemen kapatması lazımdı, oylama var sonuçta. Turabi'ye laf söyleyip küçültmesi, stüdyodan Acun'un laflarına kıyamet gibi alkış kopması hoş olmadı. :D

Yalnız Acun'un olayı hemen kapatması lazımdı, oylama var sonuçta. Turabi'ye laf söyleyip küçültmesi, stüdyodan Acun'un laflarına kıyamet gibi alkış kopması hoş olmadı. :D
Merve böyle kaybetti şampiyonluğu.

Turabi konseylerde artistlik yapıp durdu. Hakan doğru söyledi :A

Hoş değildi Hakan'ın onu söylemesi, orada aday olan birisi var. Dur hele bir. :D
Bölümün tamamını gece izlemeye başlayacağım ama FOX'umun reklamında gördüm Twitter da rastgele izledim, Turabi'ye resmen algı yapılmış ben şunu diyorum kesin elenmeyecek o belli oldu. Nagi de yanında gider inşallah..

Nagihan sadece kadin şampiyon olmak için değil. Survivorın en iyisi olduğu için o final koltuğuna oturmalı. Oturamıyorsa zaten adaletiniz vicdanınız batsın ve oyunlar resmen döndü demek #Survivor2018 #survivor

Son düzenleme:
Bence sürprizler olabilir ve belki yarışmaçılardan biri mesela en az 10 bin tl kontör yükleyip akrabalara attırırsa oylamayı üstünlükle geçirir :D @MasacRE-

Bu arada yarışmacılara bakarken ' ha evet buda vardı' diyorum :F
Seninki kıymış paraya :A Nagihan hak etti, tebrik ederim gözün aydın :D

Yalnız şu sakatlıklar cidden çok etkiliyor. Sakatlıksız girilse son haftalara ne Turabi'yi, ne Damla'yı geçebileceğini düşünmüyorum hala. Ama sonuç önemli tabi. Artık benim desteğim Anılla :Z :A @Yiğitt

Seninki kıymış paraya :A Nagihan hak etti, tebrik ederim gözün aydın :D

Yalnız şu sakatlıklar cidden çok etkiliyor. Sakatlıksız girilse son haftalara ne Turabi'yi, ne Damla'yı geçebileceğini düşünmüyorum hala. Ama sonuç önemli tabi. Artık benim desteğim Anılla :Z :A @Yiğitt
Tebrikler @Dosi Nagihan hak etti, finale çıkması da güzel gelişme. :D

Ben de Anıl'ı destekliyorum ama şampiyon Adem olacak. :D

Son iki Anıl-Adem olur herhalde. Bana da şampiyon Adem olacak gibi geliyor.

Bu arada hani bugün iki sms birden yapılacaktı, yine mi yalan haber bee :A
Ben yapmadım haberi, Ali Eyüboğlu söyledi. :A Saçma gelmişti zaten, ilk sms'ten çıkacak garipler şanssız olacaktı, Acun Medya buna izin vermezdi. :D