Huawei P20 Telefonuna Büyük İlgi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
3kameror.jpg

Huawei P20 telefonu mart ayının sonunda piyasa sürüldü ve yetkililer 6 milyondan fazla satış yapıldığını belirtti. P10 markasına oranla aynı sürede 81% artış yapıldığı belirtildi.
İsveç'te de yapılan testlerde Huawei P20 telefonlarının kamerası ve bataryanın kullanım süresi uzmanlardan tam puan almıştı. Tüketicilerde memnun kalmış olmaliki bu satışlara olumlu yansıdı.

Huawei P20 telefonu Kuzey Avrupa ülkelerimde bir ayda 100.000 satış yaptı. Bakalım Huawei bu başarısını devam edebilecek mi.

Kaynak: https://www.mobil.se/nyheter/huawei-har-redan-salt-6-miljoner-p20-enheter-globalt

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MEnes senin telefon listende bulunan telefondan biri bu değilmiydi?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Renkli kasası 1 adım öne geçiriyor :X Tasarim olarak muthiş ama işlemcisi eski modelmiş galiba:T:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Mate 10 Pro vardı listemde. Ama P20 Pro da baya beğenilmiş ilgimi çekti doğrusu. Şuan hala beklemedeyim. 3 ayı geçti neredeyse, o Mi Mix 2s Türkiye'ye gelecek başka çaresi yok. :A
Telefon ile ilgili haberler gördükçe sen geliyorsun aklıma :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sinirlerimi bozdu bu durum zaten. Bir türlü yeni telefon alamadım hala gelecek bekliyorum... :A
Sen almıştın demi telefon?

Bugün Huawei P30'un tanıtımı var Paris'te, şu saatlerde olması gerekiyor. Bakalım ne gibi özellikleri var :D
Bende yeni telefon arayışına girdim gibi ama kararsızım hangi markaya yoğunlaşsam :A

Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
telefon ikinci kez güvenilirlik testinden büyük başarıyla geçti kullanıcılarının yaptıkları yorumlarla teknoloji siteleride bunu bildirdi

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sen almıştın demi telefon?

Bugün Huwai P30'un tanıtımı var Paris'te, şu saatlerde olması gerekiyor. Bakalım ne gibi özellikleri var :D
Bende yeni telefon arayışına girdim gibi ama kararsızım hangi markaya yoğunlaşsam :A
Almıştım ben Temmuz'da. Yani o mesajı yazdıktan 1 ay sonra artık Xiaomi beklemeyi bırakıp Huawei almıştım. :A Huawei gerçekten mükemmel telefonlar yapıyor, tavsiye ederim. :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Almıştım ben Temmuz'da. Yani o mesajı yazdıktan 1 ay sonra artık Xiaomi beklemeyi bırakıp Huawei almıştım. :A Huawei gerçekten mükemmel telefonlar yapıyor, tavsiye ederim. :D
Ben önünde tuşu olan istiyorum. Samsung kullanıyorum ve bu öyle (iPhone'lerin tuşu gibi yani) Bir ara bakınmıştım ve fiyatlarıda öyle fazla değil bizde. Huawei Matte Pro aklımda şuan ama benim bu telefon daha işimi fazlasıyla görür :A Zamani gelinceye kadar iyice fikir sahibi olabilirim.
Genelde en az 5 sene gidiyor telefonlarım :F bu yüzden aklımdaki fiyatın fazlasınıda verebilirim. Bunu forum yüzunden manyakça kullanmama rağmen çok iyi gitti :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Turkuazz and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben önünde tuşu olan istiyorum. Samsung kullanıyorum ve bu öyle (iPhone'lerin tuşu gibi yani) Bir ara bakınmıştım ve fiyatlarıda öyle fazla değil bizde. Huawei Matte Pro aklımda şuan ama benim bu telefon daha işimi fazlasıyla görür :A Zamani gelinceye kadar iyice fikir sahibi olabilirim.
Genelde en az 5 sene gidiyor telefonlarım :F bu yüzden aklımdaki fiyatın fazlasınıda verebilirim. Bunu forum yüzunden manyakça kullanmama rağmen çok iyi gitti :A
Samsung Note 4 vardı telefon 4 5 senedir hala sağlam. :A Kötü telefon yapmıyorlar zaten ama bizde pahalı oluyor Samsung'un yeni modelleri. Bu yüzden artık Çin kalitesine kendimi teslim ettim. :A Kamerası, performansı her şeyi süper Huawei'nin. Özellikle benim aldığım telefon gerçekten kusursuz bir fiyat performans telefonu. :A Düz Mate 10 aldım ben. Ne Pro ne Lite. Şuan zaten Türkiye'de 0'ı satılmıyor. Satıldığında da ithalatçı garantiliydi. Ben tam o süreçte aldım, sonra satıştan kalktı. Çok da ucuza almıştım, daha ne isterim. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Düz Mate 10 aldım ben. Ne Pro ne Lite. Şuan zaten Türkiye'de 0'ı satılmıyor. Satıldığında da ithalatçı garantiliydi. Ben tam o süreçte aldım, sonra satıştan kalktı. Çok da ucuza almıştım, daha ne isterim. :A

Bakalım bu hikayeyi daha kaç kere anlatacaksın adaşım... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Samsung Note 4 vardı telefon 4 5 senedir hala sağlam. :A Kötü telefon yapmıyorlar zaten ama bizde pahalı oluyor Samsung'un yeni modelleri. Bu yüzden artık Çin kalitesine kendimi teslim ettim. :A Kamerası, performansı her şeyi süper Huawei'nin. Özellikle benim aldığım telefon gerçekten kusursuz bir fiyat performans telefonu. :A Düz Mate 10 aldım ben. Ne Pro ne Lite. Şuan zaten Türkiye'de 0'ı satılmıyor. Satıldığında da ithalatçı garantiliydi. Ben tam o süreçte aldım, sonra satıştan kalktı. Çok da ucuza almıştım, daha ne isterim. :A
Ben Samsung'u alınca Tr'de ve başka bir Avrupa ülkesindeki arkadaşlarımda aynısını almışlardı. Hepsi aynı fiyat ama tabi bizim maaşlara göre öyle çok bir mevla sayılmaz. Ben genelde herşeyi iyi fiyata alıyorum. Telefonu buraz pahalı alsam sorun değil :A
telefonda istediğim özellikler (hafıza kartı girilsin) kamerası iyi olsun ve bataryası ki bunlar Huwaei ve Samsung'larda fazlasıyla mevcut.
Ben iPhone sevmiyorum. Ben kendi telefonumu alırken burda 3 tanıdığım iPhone almıslardı, 2 tanesi yenilediler, diğeride şikayet etmeye başladı :D Ömürleri aynı gidiyorken ne diye 2 katı para ödeyeyim artı bizde iPhone bozuldumu tamir falan yok, çöpe gider, gerçi her elektronik alet için bu geçerli. Tamir parası yeni fiyat kadar :A Sırf tamir öncesi "muayene" kısmı en az 150 euroya mal olabiliyor (anroid telefon) :A Bir arkadaş yollamiştı telefonunu ve adamlar demiş şukadar fatura yollayacaz, arkadaşımda demiş gerek yok telefonu çöpe atın. Böylelikle telefonu geri yollamadıkları için fatura gelmedi :Atamire para ödeyeceğime 50 euro daha verip yeni tel alırım dedi ve aldı :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben Samsung'u alınca Tr'de ve başka bir Avrupa ülkesindeki arkadaşlarımda aynısını almışlardı. Hepsi aynı fiyat ama tabi bizim maaşlara göre öyle çok bir mevla sayılmaz. Ben genelde herşeyi iyi fiyata alıyorum. Telefonu buraz pahalı alsam sorun değil :A
telefonda istediğim özellikler (hafıza kartı girilsin) kamerası iyi olsun ve bataryası ki bunlar Huwaei ve Samsung'larda fazlasıyla mevcut.
Ben iPhone sevmiyorum. Ben kendi telefonumu alırken burda 3 tanıdığım iPhone almıslardı, 2 tanesi yenilediler, diğeride şikayet etmeye başladı :D Ömürleri aynı gidiyorken ne diye 2 katı para ödeyeyim artı bizde iPhone bozuldumu tamir falan yok, çöpe gider, gerçi her elektronik alet için bu geçerli. Tamir parası yeni fiyat kadar :A Sırf tamir öncesi "muayene" kısmı en az 150 euroya mal olabiliyor (anroid telefon) :A Bir arkadaş yollamiştı telefonunu ve adamlar demiş şukadar fatura yollayacaz, arkadaşımda demiş gerek yok telefonu çöpe atın. Böylelikle telefonu geri yollamadıkları için fatura gelmedi :Atamire para ödeyeceğime 50 euro daha verip yeni tel alırım dedi ve aldı :D
Kur farkıyla bizde fiyatlar daha da uçuk bir hal alıyor. Hem maaşlar düşük hem teknolojik ürün fiyatları Euro'ya Dolar'a göre değişiyor. Üstüne bir de tonca vergi alıyorlar. Doğal olarak bu minvalde uçuk fiyatlar görüyoruz. 8000 9000 liraya telefon nedir yani akıl mantık dışı. :A Tamir kısmına katılmamak ne mümkün. Neredeyse telefon kadar para aldılar bizzat eniştemden. :A Ama o yenisini alamazdı mecburen yaptırdı. Çünkü tam telefon kadar değildi tamire verdiği para, daha azdı yani. :A Zaten bu telefon üreticileri yedek parçadan telefondan kazandığından daha çok para kazanıyor desek yanılmış olmayız, o derece yüksek meblağları var. :A
Bakalım bu hikayeyi daha kaç kere anlatacaksın adaşım... :A
Anlat anlat bitmeyecek bir hikaye adaşım, bu efsane telefonu aldığım günü unutabilir miyim ki... :A

• Güldürdün