2017 En Favori Şarkı 2017 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Büyük Finale Çıksın ?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fav10'un artık gelenekselleşen en favori etkinliklerinden biri haline gelen ve bu yıl yedinci kez düzenlenen En Favori Şarkı etkinliğinde Yarı Final ile devam ediyoruz.

Evet kavgasız gürültüsüz güzel bir etkinlik oluyor öncelikle sizlere teşekkürler

Büyük finale 1 adım kaldı hangi şarkının finale kalmasını istiyorsanız seçebilirsiniz .

Simge - Üzülmedin Mi?

Sıla - Yan Benimle

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bu kızın hareketlilerine aşırı gıcık kapıp slowlarını seviyorum ecünnü listeme oyüzden giremiyor :A @Harunnn60

Keşke hiç hareketli söylemese hep slow söylese Simge :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Komplolar baş göstermiş demek bizden de savaş taktikleri bitmez :A ben bu oyunu bozarım :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla'nın Yan Benimlesi Simgenin Üzülmedin mi şarkısına her anlamda tur bindirir zaten de komik olan Sıla'nın bu şarkısını daha çok beğendiklerine adım gibi emin olup sırf kazanmasın diye Simge diyenler :F ona çok gülüyorum artık nasıl bezdirmişse :A Yarı finaldeyiz boru mu :A o bile yeter. Ama yine de umutlar kesilmedi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sıla'nın Yan Benimlesi Simgenin Üzülmedin mi şarkısına her anlamda tur bindirir zaten de komik olan Sıla'nın bu şarkısını daha çok beğendiklerine adım gibi emin olup sırf kazanmasın diye Simge diyenler :F ona çok gülüyorum artık nasıl bezdirmişse :A Yarı finaldeyiz boru mu :A o bile yeter. Ama yine de umutlar kesilmedi :A
Geçen seneki Sıla şarkısını pek beğenmediğimi ozamanlar belirtmiştim hatta bir kaç turda oylamamıştım ve finalde rakip Yalın olursa oyum Yalın'a olacak demiştim. O şarkı birinci oluyorken forumda gözlemlediğim kadarıyla en sevilen Sıla sarkısı 'Yan Benimle' nin finale çıkmaması tuhaf biraz:A ama yinede son 4 şarkıda. Güzel başarı.
Sıla olmazsa Aleynam birinci olur :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Geçen seneki Sıla şarkısını pek beğenmediğimi ozamanlar belirtmiştim hatta bir kaç turda oylamamıştım ve finalde rakip Yalın olursa oyum Yalın'a olacak demiştim. O şarkı birinci oluyorken forumda gözlemlediğim kadarıyla en sevilen Sıla sarkısı 'Yan Benimle' nin finale çıkmaması tuhaf biraz:A ama yinede son 4 şarkıda. Güzel başarı.
Sıla olmazsa Aleynam birinci olur :bhr:
Aynen Aleyna birinci olsun :A Simge geçen seneki gibi avucunu yalasın finalde :F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...