Çukur 31.Bölüm Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,996
Puanı
1,060
Aaa forum dısı yer beni ilgilendirmiyor birisi forumda haber vermesi lazımdı :A :A :A @serhatt

@Forumdash Sena sahneleri mola gibi eskiden reklamı beklerdi insanlar başka şeylerle ilgilenmek odadan çıkmak için şimdi Sena sahnelerinde bunu yapıyoruz işe yarıyor :A
Forumda da haberi açıldı,burayı bile takip etmiyorsunki :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Sultan Ana bir den bire anası oldu hepsinin :A

Ama son bölümlerde Nedret ve Sultan çok tepki çekmişti farkındaysan daha yoklar :A :A :A @serhatt
Bu bölüm Sadiş ve Sena ve şu para toplayan kadından başka dişi görmedim :A Diziyi erkekler doldurmuş, leş gibi testesteron kokuyordu :T: @serhatt keyifle izlemiştir :A Selim bile fazla erkeğe dayanamayıp yemek masasında yoktu. Öyle leş bi ortamdı:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu bölüm Sadiş ve Sena ve şu para toplayan kadından başka dişi görmedim :A Diziyi erkekler doldurmuş, leş gibi testesteron kokuyordu :T: @serhatt keyifle izlemiştir :A Selim bile fazla erkeğe dayanamayıp yemek masasında yoktu. Öyle leş bi ortamdı:A
Aynen canım en iyisi dizi bitince girmek :A
Selim bu bölümü en iyi bölüm seçer :A :A :A
medet.png

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,996
Puanı
1,060
Çok güzel bi bölümdü,daha ne arıyorsun terbiyesiz :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,536
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
fratgzr