Aşkı-ı Memnu, Unutulmayan Final Bölümüyle Teve2'de!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
ask-i-memnu.jpg

Türk dizi tarihinin en iyi yapımlarından biri olarak kabul edilen Aşk-ı Memnu, 2 sezon devam etmiş ve 2010 24 Haziran günü final bölümüyle tarih geçen izlenme rekoru kırarak ekranlara veda etmişti.

Tekrarlarıyla yıllardır özellikle gündüz kuşağının vazgeçilmez eski dizisi olan Aşk-ı Memnu'nun final bölümü bir kez daha Teve2 kanalında yayınlanacak.

Başrollerinde Beren Saat, KIvanç Tatlıtuğ, Selçul Yöntem'in oynadığı Aşk-ı Memnu, final bölümüyle yarın 11:45'de Teve2'de!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
O değil de finalden 8 sene geçmiş :eek: İyice yaşlanıyoruz :(

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Daha dün gibi hatırlıyorum finali izlediğimi tvden :(
Çok sağlam yağış yağmıştı o gün. Kanal D'yi Çekmiyordu televizyon. Euro D imdadımıza yetişmişti, oradan izlemiştik. Kaç gün etkisinden çıkamadı televizyon programları bile. Gelmiş, geçmiş açık ara farkla en iyi dizi finaliydi. Muhteşemdi Aşk-ı memnu.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,526
Puanı
1,060
Çok sağlam yağış yağmıştı o gün. Kanal D'yi Çekmiyordu televizyon. Euro D imdadımıza yetişmişti, oradan izlemiştik. Kaç gün etkisinden çıkamadı televizyon programları bile. Gelmiş, geçmiş açık ara farkla en iyi dizi finaliydi. Muhteşemdi Aşk-ı memnu.
Bizim burada yağmur yoktu çok sıcaktı aksine
Gerçekten efsane bi finaldi hele son sahneeleri :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ah o Behlül'ün boynu altında kalsın. İnşallah yurt dışına gidip kötü yola düşmüştür. Bihter'in laneti üzerinde olsun. Nihal'i de lanetliyorum pis kara kedi sen ne haddine abim yaşında adamla oynaşmak. Büyük aşkı bitirdi küstah kadın. :A @Çiğdem- @S.G.A.T.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ah o Behlül'ün boynu altında kalsın. İnşallah yurt dışına gidip kötü yola düşmüştür. Bihter'in laneti üzerinde olsun. Nihal'i de lanetliyorum pis kara kedi sen ne haddine abim yaşında adamla oynaşmak. Büyük aşkı bitirdi küstah kadın. :A @Çiğdem- @S.G.A.T.
Bizim burada yağmur yoktu çok sıcaktı aksine
Gerçekten efsane bi finaldi hele son sahneeleri :(
Bende Aslan Amcaya beddua okuyordum sen git Vadinin karşısına dikil boynuzlanan adam olarak :A :A :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Deşme yaralarımızı deşme :(:A