Star Anne - Dizi Yorumları

Kenanın Deli Yürekte dahil tüm dizilerini canlı izledim :A :A :A

O avatar ne gerçekten öyle 😕😕😕
Bu sefer izlemene hiç gerek yok. Ekran ömrü en kısa olacak dizisine imza atıyor :A

Niye ne varmış avatarımda :A

Bu sefer izlemene hiç gerek yok. Ekran ömrü en kısa olacak dizisine imza atıyor :A

Kocaman bir göz dışında bir şey yok :F Birde içinde yumrukmu bir şey daha var insanın yaşam enerjisini düşürüyor kendin gibi iç karartıcı bulmuşsun :A :A :A

kız bu dizinin orjinali cannesta finale en iyi 10 mu 16 dizi arasına bizimki niye kalamadı acep (b) hep edho yu geçti diye @Çiğdem- in yaptığı büyülerden kesin:( @Aserat @ozmoturk @Dosi @cookies @vadikızı @kerem
Gözlerim kanadı, Cansucuğum yeter :bhr:

3EnQyr.png

Kocaman bir göz dışında bir şey yok :F Birde içinde yumrukmu bir şey daha var insanın yaşam enerjisini düşürüyor kendin gibi iç karartıcı bulmuşsun :A :A :A
Tanıştırayım Light Yagami'nin gözleri olur kendisi. :A Bence gayet güzel, yumruk nerde var ben göremedim :A

Tanıştırayım Light Yagami'nin gözleri olur kendisi. :A Bence gayet güzel, yumruk nerde var ben göremedim :A
Aaa oha Ölüm Defterinden oğlanın gözmü hiç benzemiyor ayoll burada saçı siyah gibi ben bunu bir kız sanmıştım açıkcası :A :A :A

Aaa yumruk değilmiş pardon kuru kafa sanırım o :F

Aaa oha Ölüm Defterinden oğlanın gözmü hiç benzemiyor ayoll burada saçı siyah gibi ben bunu bir kız sanmıştım açıkcası :A :A :A

Aaa yumruk değilmiş pardon kuru kafa sanırım o :F
Resmen görme yetini kaybetmişsin. :F
Oğlanın saçı kumralda burada göz ön plana çıksın diye karalaştırılmış. Cahil şey .s

L 26. bölümde yok oldu zaten. :A
Light ara sıra çıldırsa da zekasıyla unutulmaz biri olarak anılacak. Finalde Misa'ya üzülmüştüm ben ya. :(
Ama ondan sonrakı bölümler izlenmiyor ben direk finalden önceki bölüme geçmiştim oradan finale yabancı kalmıyayım diye yanı L den sonra son 2 bölüme atladım direk :A :A :A

L çakması karakterler çıktı ortaya onları sevmemiştim :A

FOX uyarlasa kalırdı. :A

Gözlerim kanadı, Cansucuğum yeter :bhr:

3EnQyr.png

Bu kore versiyonu sanırım(b) Japon versiyonu nerde?

:F:FKesin kesinn bu kızın büyüler tutuyor yaw
maşallah dizi latin ameirkada her ülkede 1. oluyor :A şiliden bir dergi beren ve cansuyla röportaj yapmaya gelmiş türkiyeye:bhr:DhV7gr5X0AIjCj2.jpg DhV7hYJXkAMQRZF.jpg

o değil de nasıl bir beddua ettiysem sadece ortadoğu ve balkanlarda değil latin amerikada da çakılmış kara para aşk :A anne-elif-iffet günlük ilk 10dalar kpa ilk 10 dışı pt 2 de yayınlanmasına rağmen :A @mrt-06 @serhatt @Ahmed @denizz19 @cookies @vadikızı @Dosi @S.G.A.T. @Harunnn60 @Aserat @Yiğitt

maşallah dizi latin ameirkada her ülkede 1. oluyor :A şiliden bir dergi beren ve cansuyla röportaj yapmaya gelmiş türkiyeye:bhr:Ekli dosyayı görüntüle 60289 Ekli dosyayı görüntüle 60290

o değil de nasıl bir beddua ettiysem sadece ortadoğu ve balkanlarda değil latin amerikada da çakılmış kara para aşk :A anne-elif-iffet günlük ilk 10dalar kpa ilk 10 dışı pt 2 de yayınlanmasına rağmen :A @mrt-06 @serhatt @Ahmed @denizz19 @cookies @vadikızı @Dosi @S.G.A.T. @Harunnn60 @Aserat @Yiğitt
Gebermedi gitti şu dizi hala kızın üstünden prim ediyorlar :A :A :A @sokak sanati @xBUGRAx

maşallah dizi latin ameirkada her ülkede 1. oluyor :A şiliden bir dergi beren ve cansuyla röportaj yapmaya gelmiş türkiyeye:bhr:Ekli dosyayı görüntüle 60289 Ekli dosyayı görüntüle 60290

Fark-ı Beren :A