Masum Değiliz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
Bir değil 2 değil 3 değil. bir sürü oldu :D
Şuan çoğunu hatırlamıyorum çünkü mesaj yazarken genelde kimin konusu kim açmış dikkat etmiyorum. Konuyla alakasız konuàuyorsak dahada hatırlayamam :F Yorum yazar çıkarım.
Bugün mesela mesaj yazma konusunda yazmıştım.
Geçende Rihana'lı konumda birşey sormuştun, bayada uzun cevap yazmıştım
Oda güme gitti.
Neyse önemli değil artık ama böyle bir konu açılmıştı alıntılara cevap vermemek diye. o geldi aklıma:D
Genelde herkese cevap verir sohbeti uzatırım ama sende bi şanssızlık olmuş herhalde :D

Yarın sana bir kurşun döktürsek mi :F

Bunu sen dedinya artık yakanı kolay kolay bırakmayacağım, bunu dediğine pişman olacaksın. @xemrexxx gibi heryere etiketleyecem seni :F:Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bende bir zamanlar öğrenciydim :A
Yok yav ben seninkinin tarzı olsun diye çabalamadım. Ne yapayım ismi müsait farklı espirilere :F
Dün Survivor konusunda benim nasihatlerime karşı çıkıyordun ama demek sen de yapmışsın öğrenciyken :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,184
Puanı
1,060
Genelde herkese cevap verir sohbeti uzatırım ama sende bi şanssızlık olmuş herhalde :D

Yarın sana bir kurşun döktürsek mi :F

Bunu sen dedinya artık yakanı kolay kolay bırakmayacağım, bunu dediğine pişman olacaksın. @xemrexxx gibi heryere etiketleyecem seni :F:Z
haha ben bana özel demedimki, benle birlikte başkalarınada havalı davranmışsın :A
Bence artık çok bildirim geliyor sana ve sende daha toysun ya bünye alışmadığı için kaçırıyorsun :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,184
Puanı
1,060
Dün Survivor konusunda benim nasihatlerime karşı çıkıyordun ama demek sen de yapmışsın öğrenciyken :A :A
ha yok ben hiç kopya çekmedim, konuyu çarpıtma ama benden kopya çekenler oluyordu :F :F
Sen dün dersi boşver survivor daha önemli dedin diye ben sana karşı çıktım :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
haha ben bana özel demedimki, benle birlikte başkalarınada havalı davranmışsın :A
Bence artık çok bildirim geliyor sana ve sende daha toysun ya bünye alışmadığı için kaçırıyorsun :A :A
Kimmiş o başkaları :A:A
Bu aralar fazla bildirim geliyor o yüzden gözden kaçabiliyor ama beni az çok tanıyorsun, herşeye cevap veririm genelde :D

Ki sende bazen yapıyordundur yada yapmışsındır :A:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
ha yok ben hiç kopya çekmedim, konuyu çarpıtma ama benden kopya çekenler oluyordu :F :F
Sen dün dersi boşver survivor daha önemli dedin diye ben sana karşı çıktım :A
Kopya veren kopya çekenden daha suçludur derdi kıymetli bir hocamız :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,184
Puanı
1,060
Kimmiş o başkaları :A:A
Bu aralar fazla bildirim geliyor o yüzden gözden kaçabiliyor ama beni az çok tanıyorsun, herşeye cevap veririm genelde :D

Ki sende bazen yapıyordundur yada yapmışsındır :A:A
Misal @eskici :A
bize Berna'yı sordun. Cevaplarımız kaale alınmadı :eek:

Sadece eğer o herzamanki ara verdiğim zamanlara denk geliyorsa kaçırma durumu olabilir, onun haricinde dönüyorum bildirimlere. 2 gündür benim cevaplarım üst üste havada kalınca dikkatimi çekti yani.

Bildirimleri es geçmediğimi en iyi @xemrexxx bilir. Genelde uzun süre girmeyip döndüğümde 100 civarı bildirim oluyor ve Emre'nin bildirimlerini hiç es geçmem :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
Misal @eskici :A
bize Berna'yı sordun. Cevaplarımız kaale alınmadı :eek:

Sadece eğer o herzamanki ara verdiğim zamanlara denk geliyorsa kaçırma durumu olabilir, onun haricinde dönüyorum bildirimlere. 2 gündür benim cevaplarım üst üste havada kalınca dikkatimi çekti yani.

Bildirimleri es geçmediğimi en iyi @xemrexxx bilir. Genelde uzun süre girmeyip döndüğümde 100 civarı bildirim oluyor ve Emre'nin bildirimlerini hiç es geçmem :A
Dur birazdan hepsine cevap vereceğim de bir anlamı kalırsa artık :F

Ama öyle biti değilimdir, kesin gözümden kaçtı ki bugün 2 kere üniye gidip geldim. Haliyle yoruyor işte :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,184
Puanı
1,060
Dur birazdan hepsine cevap vereceğim de bir anlamı kalırsa artık :F

Ama öyle biti değilimdir, kesin gözümden kaçtı ki bugün 2 kere üniye gidip geldim. Haliyle yoruyor işte :D
O önemli değil, sen snapchata bak. Gerçi tam olarak ne yazmıştım hatırlamıyorum ama uzun bir cevaptı :F diğerleri arada kaynasın bari :A