Diğer Black 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ee, bu @Çiğdem- niye etiketleyip duruyor beni o zaman, showmanlikten ne anlarım ben.))

Faruk senin bu oyunlarına gelmez.)) Showmanlikle meşgul, kendisini kaliteli işinden alıkoyma ve evde kalmaya devam et.))
Buna gaz verdikçe 8.gün gibi facialar çıkıyor ortaya :F :F :F @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizilerine baktım da dr. jin ve when a man falls in love ilgimi çekti. 20şer bölümlük dizilermiş. Bi de geçen sene ocak ayında çekmiş bir dizi Saimdang, Memoir of Colors adında dizi var. Kore tarihli bi dönem sanırım. Şu aralar bakmasam da yazın belki bakarım canım çok sıkılırsa @Çiğdem-
ben arada bir sıkılsamda alıştım kore dizilerine, bizim yerlilerden çok daha kaliteli işlere imza atıyorlar... birde black i yorumlarken yazacaktım unutmuşum:) black de olsun veya başka dizilerde olsun kore sineması dizi sektörü iktidardaki siyasetçileri bürokrasiyi adalet sistemini politikacıları yerden yere vurmasını biliyor bizimkilerden daha özgür bir ortamda çalıştıkları kesin :))

Aaa şimdirik efsane olarak kalsın bu oyuncular başka dizisine bakarız sevmeyiz hafızamızda karizmaları çizilmesin :F

Birde yabancı dizi izlemenin önemi 40 dakıka süresi olmasıydı 1 saat üstü olunca yabancı dizi izlemenin çok anlamı kalmıyor :A :A :A
benim izlediğim diziyi @Forumdash la birlikte mutlaka izle ama unutma imdb puanı 8.7 yani kaliteli bir dizi ..
yalnız senin için kötü haber bu dediğim kore dizisinde fantastik olaylar arama yani öyle bir çabaya girsende boşuna:)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben arada bir sıkılsamda alıştım kore dizilerine, bizim yerlilerden çok daha kaliteli işlere imza atıyorlar... birde black i yorumlarken yazacaktım unutmuşum:) black de olsun veya başka dizilerde olsun kore sineması dizi sektörü iktidardaki siyasetçileri bürokrasiyi adalet sistemini politikacıları yerden yere vurmasını biliyor bizimkilerden daha özgür bir ortamda çalıştıkları kesin :))

benim izlediğim diziyi @Forumdash la birlikte mutlaka izle ama unutma imdb puanı 8.7 yani kaliteli bir dizi ..
yalnız senin için kötü haber bu dediğim kore dizisinde fantastik olaylar arama yani öyle bir çabaya girsende boşuna:)
Aaa sen izledin yanı @Forumdash senin izlediğini demedi bende destere yazın yok oyüzden başlamayalım dedim trip ediyor ama destere zaten baktı demiyor Faruk bey :F

Bir de fantastik olmayan dizide onun işi ne :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yazın @destere i zaten bulamayız ayoll sen oturur istediğine bakarsın kafana göre :A :A :A
Sana gel demiyorum artık. NOKTA

bensiz hogatha hiçbir diziyi izleyemez izlesede zaten hiç bir tat almaz diziden :)

Aaa sen izledin yanı @Forumdash senin izlediğini demedi bende destere yazın yok oyüzden başlamayalım dedim trip ediyor ama destere zaten baktı demiyor Faruk bey :F

benim izlediğim diziyi zaten izleyeceksinizde onun haricinde bu blackte oynayan vatandaşın iki dizisi varmış onlarıda izleyelim bir ara demiş sana ama sen gereken cevabı vermişsin :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bensiz hogatha hiçbir diziyi izleyemez izlesede zaten hiç bir tat almaz diziden :)

benim izlediğim diziyi zaten izleyeceksinizde onun haricinde bu blackte oynayan vatandaşın iki dizisi varmış onlarıda izleyelim bir ara demiş sana ama sen gereken cevabı vermişsin :))
Cw dizileri olur @Forumdash ile izleriz ama ayrıda yeni dizi bulursak üçümüz bakıyorduk :A

Forumdash seni dışlayıp beni yanına çekmeye çalıstı :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Cw dizileri olur @Forumdash ile izleriz ama ayrıda yeni dizi bulursak üçümüz bakıyorduk :A

başaramamamış ama boşuna uğraşmış bu da ona ders olsun :)) hep aramızda oturup dizi izlemekten sıkılmıştır o yüzden koltuklardan birini boşaltmaya çalışıyor bence :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
başaramamamış ama boşuna uğraşmış bu da ona ders olsun :)) hep aramızda oturup dizi izlemekten sıkılmıştır o yüzden koltuklardan birini boşaltmaya çalışıyor bence :))
Bu dizi güzeldi ama dediğim gibi yabancı dizi izlemenin anlamı 40 dakıka olması oyüzden 1 saat üstü olunca avantajı olmuyor :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

O değil de @Çiğdem- ben nerenle dinlediğini şimdi anladım :A:A:A
O izlemiş o önermişti zaten:A
dün gece söylemişim o izledi o önerdi diye :T:
https://fav10.net/forum/threads/the-walking-dead-8-sezon-yorumları.272612/page-12#post-3292155

Nasıl da yağğğğğğğğ yakıyor :F:F:F @destere ben senin önerdiğini söyledim. Hatta sana da kaç kere o diziyi izlicemi söyledim. Ama artık gerçekten dizi filan önermicem bu kıza :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu dizi güzeldi ama dediğim gibi yabancı dizi izlemenin anlamı 40 dakıka olması oyüzden 1 saat üstü olunca avantajı olmuyor :A
süre gerçekten çok fazlaydı ya bir saat olsada olurda çoğu bölüm bir saat 25 dakikayı bulmuştu :) birde reklamsız insan bunalıyor :)

https://fav10.net/forum/threads/the-walking-dead-8-sezon-yorumları.272612/page-12#post-3292155

Nasıl da yağğğğğğğğ yakıyor :F:F:F @destere ben senin önerdiğini söyledim. Hatta sana da kaç kere o diziyi izlicemi söyledim. Ama artık gerçekten dizi filan önermicem bu kıza :A

ama o kadarda dışlama hogathayı süper portakalda birlikte eziyet çekiyorsunuz :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
süre gerçekten çok fazlaydı ya bir saat olsada olurda çoğu bölüm bir saat 25 dakikayı bulmuştu :) birde reklamsız insan bunalıyor :)

ama o kadarda dışlama hogathayı süper portakalda birlikte eziyet çekiyorsunuz :))

Aaa üçümüz aynı anda izleyebiliceğimiz diziler bulsak daha iyi olur Cw dizileri hariç onu Faruk beyle izleriz :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

SPN'ye başladiğinda foruma uye olsaydı emin ol sensiz izlemezdi :A @Çiğdem-

Aaa üçümüz aynı anda izleyebiliceğimiz diziler bulsak daha iyi olur Cw dizileri hariç onu Faruk beyle izleriz :A :A :A
Yok artık onu da izlemem :A Bi spn ve flash kaldı seneye:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
SPN'ye başladiğinda foruma uye olsaydı emin ol sensiz izlemezdi :A @Çiğdem-

Yok artık onu da izlemem :A Bi spn ve flash kaldı seneye:A
dün netflix de bir kore dizisi daha gözüme çarptı .. ama imdb 8 üstüyse size öneriyorum diğerlerini önermiyorum :)
birde araya bazen animasyon dizisi katalım diyorum değişiklik olur :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır sana dizi önermicem artık diyorum :A:A @destere ile bi ton dizi izlerim western hariç :A
İşte niye bana önermiyorsun @destere olmadan dizi izleyelim dediğine yok dedim diye yanı onsuz izlemeye niye çalısıyorsun :A :A :A

Darktan beridir ne öneriyorsanız bana uymayan dizilerde dahil izledim :A Güzel bir heyet kurduk film ve dizi olmak üzere bu yola 3 kişi çıktık birimiz olmadan olmaz :A

@destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dün netflix de bir kore dizisi daha gözüme çarptı .. ama imdb 8 üstüyse size öneriyorum diğerlerini önermiyorum :)
birde araya bazen animasyon dizisi katalım diyorum değişiklik olur :)
Şu aralar jessicave netflixin yeni başlayacak olan uzay dizisi hariç yenilere başlamayı düşünmüyorum.

İşte niye bana önermiyorsun @destere olmadan dizi izleyelim dediğine yok dedim diye yanı onsuz izlemeye niye çalısıyorsun :A :A :A

Darktan beridir ne öneriyorsanız bana uymayan dizilerde dahil izledim :A Güzel bir heyet kurduk film ve dizi olmak üzere bu yola 3 kişi çıktık birimiz olmadan olmaz :A

@destere
Şuan bi dizi daha önerdim mesela:A Ama sana önermiyorum:A