Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
kXW8dA.jpg

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam yeni bölümüyle (89. Bölüm) ekranlara geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 89. Bölüm Özeti:

Davut’un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır’a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali’den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem’e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları bir bir ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir.

Meryem’in aklı ise bir an önce ceza evinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan’dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer’in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da ATV'de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 86. bölümü ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dizi senaryo olarak gitgide büyüyor, bu çok iyi.

Ayrıca Hasan Bey karakterini mutlaka çok büyük bir oyuncu oynayacaktır, Selçuk Yöntem ayarında birisi dahil olur muhtemelen diziye.

Kimsesiz Yaşar muazzam. :F

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Milyonluk Resim pek iyi gitmiyor, Raci getirir bence çünkü Kenan Çoban da çok istendi ve geldi :D

Şu sahnede aklıma Mamoş'un cenaze sahnesi geldi be :(

Başka bir dizi projesi yoksa Raci Şaşmaz bir şekilde ikna eder artık. Bu karakterle gelmezse bir daha gelmez zaten.

Mamoş sahnesi gibi muazzamdı, Mamoş sahnesi daha muazzamdı tabii. Tipi karakterinin vadesi dolmuş olsa bile Savaş Özdemir’i izlemek büyük keyif, çok iyi bir oyuncu. @batuhankaralar

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bölümün girişi ve sonu çok iyiydi. Plan beklediğimden daha büyük çıktı. Hasan Bey'in hain olacağını tahmin etmiyordum.

Hurşit'in hastaneye gitme ihtimali varken gitmeyip eve götürmesi bana Selim Aga'yı hatırlattı :( o da Hızır'ın küçük oğlunu kurtarmak için canını vermişti :(