Kırgın Çiçekler 107.Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hadi vasat olsun :A Evet hedefe bir adım daha yaklaştım kaldı 3 dis :A
Diss çok nadir atarım yoksa çoktan yemiştin benden ama benden hiç bekleme. Ben genelde verdiğim dissleri yarım saat sonra geri alıyorum :F
eskiden niye verdim bilmiyom galiba ciddi olduğum zamanlarıma denk gelmiş :F

Diss çok nadir atarım yoksa çoktan yemiştin benden ama benden hiç bekleme. Ben genelde verdiğim dissleri yarım saat sonra geri alıyorum :F
eskiden niye verdim bilmiyom galiba ciddi olduğum zamanlarıma denk gelmiş :F
Yok düzenli olarak dis aldığım kaynaklarım var zaten, sana gerek yok :A Ama birkaçı forumdan ayrıldı o yüzden eskisi kadar dis alamıyorum :A

Yok düzenli olarak dis aldığım kaynaklarım var zaten, sana gerek yok :A Ama birkaçı forumdan ayrıldı o yüzden eskisi kadar dis alamıyorum :A
Vah vah üzüldüm azaldı diye ama merak etme bana çok diss gelmiyor. @Doğu içinde planlara gerek yok. Kendi kendine işimizi kolaylaştırıyor :A

Kaynaklarıda varmış :D

Sen demekki kimin damarına basılmalı iyi biliyorsun :A

Vah vah üzüldüm azaldı diye ama merak etme bana çok diss gelmiyor. @Doğu içinde planlara gerek yok. Kendi kendine işimizi kolaylaştırıyor :A

Kaynaklarıda varmış :D

Sen demekki kimin damarına basılmalı iyi biliyorsun :A
Hassas noktalarından laf söylediğimiz disi basıyor işte :A Deniz, Atacan ve Bully'nin olmaması büyük eksiklik ama onlardan iyi dis alıyordum :A

:FYenimi anlıyosun gı uzun zamandır böyle bugün gündüz koyduğum smailler görünmüyordu düzeldi şimdi
Yeni sapıkımız hayırlı olsun :A
Adam göz koydu Kadere ve evet gerçek babasıymış Defnenin

Hassas noktalarından laf söylediğimiz disi basıyor işte :A Deniz, Atacan ve Bully'nin olmaması büyük eksiklik ama onlardan iyi dis alıyordum :A
Sen merak etme bu konuda yaptığın yorum için Deniz dis verir :A
Sen pazarları burda ol koparırsın ondan :F

Yeni sapıkımız hayırlı olsun :A
Adam göz koydu Kadere ve evet gerçek babasıymış Defnenin

Sen merak etme bu konuda yaptığın yorum için Deniz dis verir :A
Sen pazarları burda ol koparırsın ondan :F

Heh bir sapığımız eksikti zaten :Foda oldu tam oldu yani yalnız ben bu Defneyi öldürcem az kaldı tutma beni zeynep:F

En azından evleri var ama Ejder Kadere daha küçük eve yerleşelim der satalım der sonra hop oda o paraya konar :D

Ve sapıklık netleşir :A

Feride vurulursa haftaya reyting yükselir @vadikızı