En Favori 90'lar Şarkısı | 2.Tur | C Grubu

Hangi 5 Şarkı 3.Tura Yükselsin ?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dinle'ye oy vermemek yakıştıramadım :D Türk Pop'un en kaliteli şarkılarından. @MasacRE-

Şimdilerde öyle ama 2000'lerin ilk 5-6 senesinde ve öncesinde renkliydi Eurovision. Efsane şarkılar çıktı oradan, büyülü performanslar. Eurovision unutulmazdır. Yerini tutacak başka bir müzik etkinliği de benim nazarımda yoktur. Ama sonradan iş tamamen siyasete döndü, şarkılar tekrar düştü, sahneler bile benzemeye başladı ne yazık ki :(

Çok saçma bir kural bu @Çiğdem- . Gruplar arası güç dengeleri farklı olabilir. Belki diğeri geçen tur finallik şarkıyı eleyip gruptan hakkıyla çıkmıştır ne biliyorsun? Bu kural değişmeli etkinliklerde, başka bir şey bulunmalı. Gitti Şebnem :T:
son günlerde senden nefret etmeye başladım sıvadaşım :) hiç güzel bir yorumun yok :)
Türk popu ne ki en kalitelisi ne olsun :A 2. turu kılpayı geçse ne olacaktı zaten boşverin en fazla gideceği 3. turmuş anlaşıldı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dinle'ye oy vermemek yakıştıramadım :D Türk Pop'un en kaliteli şarkılarından. @MasacRE-

Şimdilerde öyle ama 2000'lerin ilk 5-6 senesinde ve öncesinde renkliydi Eurovision. Efsane şarkılar çıktı oradan, büyülü performanslar. Eurovision unutulmazdır. Yerini tutacak başka bir müzik etkinliği de benim nazarımda yoktur. Ama sonradan iş tamamen siyasete döndü, şarkılar tekrar düştü, sahneler bile benzemeye başladı ne yazık ki :(

Çok saçma bir kural bu @Çiğdem- . Gruplar arası güç dengeleri farklı olabilir. Belki diğeri geçen tur finallik şarkıyı eleyip gruptan hakkıyla çıkmıştır ne biliyorsun? Bu kural değişmeli etkinliklerde, başka bir şey bulunmalı. Gitti Şebnem :T:

hanı bir ara eşit oy alanların her ikiside tur atlar diyordun kurallarla top gibi oynuyorsun hogatha şebneme yaptığın bu kötülüğü asla unutmayacağız :)

bir önceki turlarda eşit oy alanların hepsini üst tura geçiriyordu sunucu taraf tutuyor böyle şeyi kabul etmiyoruz şimdi sandalye sınırda olsa kesin bir formül bulmuştu üst tura çıkarmak için :)
Türk popu ne ki en kalitelisi ne olsun :A 2. turu kılpayı geçse ne olacaktı zaten boşverin en fazla gideceği 3. turmuş anlaşıldı :A
Aaa ilk turda düello ile uğraşmamak için eşit oy alanları geçirdim 2.turdan itibaren önceki oylamaya bakılıyor @S.G.A.T. Şampiyonu bile öyle belirledi normalde eşit kalmışlardı bu sistemle şampiyonu belli edip bana dır dır ediyor forumun kuralı bu ayoll :A :A :A

Aaa zaten Mustimin 1 şarkısı 1 oyla elenmiş :( hem Şebneme oy esirgeyen @MasacRE- İLE UĞRASIN hazır gelmişken :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa ilk turda düello ile uğraşmamak için eşit oy alanları geçirdim 2.turdan itibaren önceki oylamaya bakılıyor @S.G.A.T. Şampiyonu bile öyle belirledi normalde eşit kalmışlardı bu sistemle şampiyonu belli edip bana dır dır ediyor forumun kuralı bu ayoll :A :A :A

Aaa zaten Mustimin 1 şarkısı 1 oyla elenmiş :( hem Şebneme oy esirgeyen @MasacRE- İLE UĞRASIN hazır gelmişken :A :A :A
Senin mustini de ben eledim rakibine oy attım elendi sandalye :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061

Ya ben sampiyonu belli ederken kac kere yazdim, "sunucu istedigini sampiyon yapti" demesinler diye bu kurali uyguluyorum diye :A Orada diger finalist sampiyon olsa demediginizi birakmayacaktiniz :A O zaman da karsi cikmistik, simdi de karsiyim. Bu kural çok sacma :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin mustini de ben eledim rakibine oy attım elendi sandalye :A
Aaaa sen Mustim elensin diyemi karşıya kullandım Floyda verdiğim oy boğazında kalsın yakalım şu kütüğü
u075.gif
u075.gif
u075.gif
@S.G.A.T. @destere
EPQmX9.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaaa sen Mustim elensin diyemi karşıya kullandım Floyda verdiğim oy boğazında kalsın yakalım şu kütüğü
u075.gif
u075.gif
u075.gif
@S.G.A.T. @destere
EPQmX9.jpg
Yok bee tesadüf oldu :A Bir tanesi Ayna'ymış zaten onu sen de seviyorsun Ölünce Sevemezsem Seni gibi bir efsane şarkı varken sandalyenin o şarkısının elenmesi iyi olmuş :A Diğeri de Fatih Erkoç-Ellerim Bomboş, o da daha güzel şarkı. Ama ben sözümü tuttum sandalyenin bir şarkısına oy vereceğim dedim ve Araba'ya oy attım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok bee tesadüf oldu :A Bir tanesi Ayna'ymış zaten onu sen de seviyorsun Ölünce Sevemezsem Seni gibi bir efsane şarkı varken sandalyenin o şarkısının elenmesi iyi olmuş :A Diğeri de Fatih Erkoç-Ellerim Bomboş, o da daha güzel şarkı. Ama ben sözümü tuttum sandalyenin bir şarkısına oy vereceğim dedim ve Araba'ya oy attım :A
Ellerim Bomboş elenebilirdi Jest Oldu gibi bir aşrkıyı elediniz :( :( :(

Ama kalan 2şarkımızda şampiyon adaylarından görürsünüz siz :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ellerim Bomboş elenebilirdi Jest Oldu gibi bir aşrkıyı elediniz :( :( :(

Ama kalan 2şarkımızda şampiyon adaylarından görürsünüz siz :A :A :A
En fazla araba ilerleyebilir ama ona da dediğim gibi uygun bir yerde o sandalyenin ayaklarını kesmesini biliriz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

bir sürü bahane uydurmuş hogatha :) biz anlamayız bu sefer @S.G.A.T. la seni hedef aldık valla ya istifda et yada şebnemi üst tura çıkar :)

sen bir el ataydında üst turda bakalım neler olacak :) hiç şans tanımamışsın kıza :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bir sürü bahane uydurmuş hogatha :) biz anlamayız bu sefer @S.G.A.T. la seni hedef aldık valla ya istifda et yada şebnemi üst tura çıkar :)

sen bir el ataydında üst turda bakalım neler olacak :) hiç şans tanımamışsın kıza :)
Favoriler belli az çok, geri kalanların bir önemi yok hepsi teker teker dökülecek ne de olsa :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061

Sebnem bu turdan ciksin. O sacma kural kaldirilsin :D Teke tekte Sevdik Sevdalandik'i gecer Dinle :D
#justiceforsebo

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sebnem bu turdan ciksin. O sacma kural kaldirilsin :D Teke tekte Sevdik Sevdalandik'i gecer Dinle :D
#justiceforsebo
Favoriler belli az çok, geri kalanların bir önemi yok hepsi teker teker dökülecek ne de olsa :A

Aaa zaten 3.turda kesin elenirdi :A Biz kuralı uyguluyoruz zaten saat geçti yarın gündüz paylaşırım kalan grupları :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Aaa zaten 3.turda kesin elenirdi :A Biz kuralı uyguluyoruz zaten saat geçti yarın gündüz paylaşırım kalan grupları :A :A :A
beni etkinlikten soğuttunuz valla lanet olsun size :)

#justiceforsebo
kabul etmez hogatha öylede şirret bişeydir protestomuzu yapalım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nereden biliyorsun? :A Sunucunun 6.hisleriyle mi belirleniyor gruptan cikanlar? :A Bu nasil bir sacmaliktir :A

İlk turu bile zar zor geçmişti 2.turu bile geçemedi ayoll millet sevmiyor demekki : A

Hem ben oy attım şarkıya daha napayım oy verenlere karışsam 1 oyla Mustimi eletmezdim :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yapalim bence de gercekten haksizlik :A

Aaa şimdi normalde eşit kişileri ikisinide çıkarmak 1.turda da yoktu onu ben kendim ayarladım :A

Eşit oy alanları tur geçirmeye devam edebilirim önceki oya göre elenmeyi yapmayabilirim bir bakayım değerlendirmeye alacam :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa şimdi normalde eşit kişileri ikisinide çıkarmak 1.turda da yoktu onu ben kendim ayarladım :A

Eşit oy alanları tur geçirmeye devam edebilirim önceki oya göre elenmeyi yapmayabilirim bir bakayım değerlendirmeye alacam :A :A :A
E hadi şimdi eşit oy alanları geçirirsin de final turlarında eşit oy çıkarsa ne yapacaksın :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061

Tamamdir :Z Bu tur hepsini gecir söz ben final turuna kadar bir sey bulup sana sunacagim :A
E hadi şimdi eşit oy alanları geçirirsin de final turlarında eşit oy çıkarsa ne yapacaksın :A
Oyunbozanlik yapma bende o is :A