TVen İtiraf Ediyoruz 68.Bölüm

İtiraflara detaylı yorum yazacağım itiraf yapmadım ama kesinlikle. :D Senle sorunum yok dedikçe millet sorun yaratıyor :A Ama yazacağım detaylı.

Bunlar bizi izlemekten zevk alıyor sırf bunun için ortalığı karıştırıyor sonra kötü biz oluyoruz. @mrt-06 iyice forumu kendine benzetti.:A

ne demiştim dostum yaşar düşmanım ölür konudan gördüğün gibi @sokak sanati ölmüş helvasını kavur:A

kız resmen isveçten uzakdoğuya gitmiş gibisin bu isimle @Dosi :A

ay benim ne planladığımı merak eden daha çok merak eder biz bugünlere kolay gelmedik :A
Nickimi düzgün yazmayanlar art niyetliliklerini gösteriyor 😉
Avutmaya devam etsinler :D

Itiraflara gelince bazı itiraflar çok güldürdü, sebebini anlarsın @denizz19 ("özel":A) ay şimdi bu mesajla biraz daha kabusu olayım hayranımın :A

Bu kadarcık yeterli :D

@Ahmed eline sağlık, bukez baya güldüm bazı sebeplerden dolayı :A

ne demiştim dostum yaşar düşmanım ölür konudan gördüğün gibi @sokak sanati ölmüş helvasını kavur:A

kız resmen isveçten uzakdoğuya gitmiş gibisin bu isimle @Dosi :A

ay benim ne planladığımı merak eden daha çok merak eder biz bugünlere kolay gelmedik :A

Canım seni gömüp toprağa girerim anca ben başka türlüsü mümkün değil.:A

İtiraf 4 ben de bomba patlatacağım dediğin zaman acaba neler saçmalayacak diyordum da bu kadar kötü bir yalan beklemiyordum sahiden. :D

İtiraf 5 diyecek sözüm Yok güldürdü sadece :F

İtiraf 22 çatla geri döneceğim ve sen kaldığın yerden çatlamaya devam edeceksin ben bu forumda olduğum sürece sen popülerlik çıtasına yükselemeyeceksin :A

İtiraf 27 @sokak sanati ile hiçbir sorunum kalmadı kaldı ki öne de geçsem geriye de düşsem ki bu da ayrı bir saçmalık zaten böyle şeylere tenezzül etmem :D çocuk değilim artık yani.

@Ahmed bu güzel jestin için teşekkür ederim seviliyorsun. :) emeğine sağlık.

Ya itiraf #15 İdol olmak büyük sorumluluk ister, sorumluluk sahibi birisi değilim. Senin sorunun belli ki @yatutarsa @berkann 'la sanırım (b) kızım sana söylüyorum, gelinim sen işitcilik yapmana gerek yok. Ayrıca yatutarsa, berkann ya da ben de sorun arayacağına kendi sorununu bize söyle çözelim.

(ahhh boynum)

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,730
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94