TVen İtiraf Ediyoruz 68.Bölüm

Aaa tamam konuda Kadın Mod var unutmayın baylar :A :A :A

Gerçi konuyuda ben açmıştım ama neyse :F :F :F
7/24 Kereste ile kim çirkin kim güzel konuşurken iyi; biz bir dudağın estetiksel görünümünü tartışırken kötü. :A

Çocuklar senden değil zaten, aldattım seni Dark. Çocukların sahibi, evimin direği @Billy Kane :bhr:
7/24 Kereste ile kim çirkin kim güzel konuşurken iyi; biz bir dudağın estetiksel görünümünü tartışırken kötü. :A
Hahaha ohaa @Billy Kane ile @DarkLegenD i aldattın ortada çocuklar var :F

@Ahmed Böyle Yiğitin herşeyi dökemsini bekleme sustur diğer bölüme itiraf al sana 10 bölümlük itiraf çıakr bu aşk üçgeninden :A :A :A

Senin bu olay bir çıkarın var galiba, iki de bir Ahmad'a iş pazarlayıp duruyorsun. :A
Ay ne yapayım maşallahım var, hepsi peşimde. @XanTier ve @S.G.A.T. da peşimde dolanıyor baya da ben pas vermiyorum, iki belam var zaten. :bhr: :A
Hahah maksat @Ahmed in reytingine katkı olsun işte ayoll :A :A :A

@Yiğitt dikkat et ayoll işin gücün yerinde o sarhoş @S.G.A.T. mı kaldın seni döver içki parası için çalıştırır :A :A :A

Ben hep geri planda....
Bihterin Nihali gibiyim.....

@DarkLegenD bizim tayfadan bilmeyen yok. :A
Teklifin hala geçerliyse kabul ediyorum o halde, haftaya gelir Azerbaycan'dan kaçırırım seni. Yalnız evden çıkmak yok, yemek pişirip temizliğimi yapacaksın. Akşam gelirim, sonra birlikteyiz zaten. :bhr: Kabul ediyorsan...

Sen de bu programa rakip bir itiraf programı çıkar, Yiğit ile yürür gidersin. :A
Herkes bana yürüyor zaten, @Çiğdem- bi sen eksiksin. :A

Yalnız @Yiğitt i şıkıştır diyince @DarkLegenD bir telaşlandı bilmediğimiz başka şeylerde var bence :A :A :A
O da beni sıkıştırıyor ondan. :A

Ay ben ne teklif ettim ki?(b)
Çıkalım demedin mi, çok tatlısın dedin?

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc