Yıldızlar Yarışıyor 7. Sezon | Şampiyon: Sokak Sanati ve Kaan Urgancıoğlu

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Forumun sevilen yarışmalarından Yıldızlar Yarışıyor'da 7.sezon sona erdi. Kıyasıya geçen rekabet sonrası @sokak sanati ile son dönemin gözde oyuncularından Kaan Urgancıoğlu şampiyon oldu.

Şampiyonlar finalde Halit Ergenç ile yarışan @Çiğdem- Büyük Final'de 54 - 26 gibi büyük bir farkla geçerek 1. olmayı başardı!

Yarışma ayrıca forum tarihinin en uzun süren yarışma sezonu olarak da tarihe geçti. (Haziran'da başladı. Ekim'deyiz)

Fav10.net ailesi olarak sokak sanati (Umut) ve Kaan Urgancıoğlu'nu tebrik ederiz!

Ayrıca yarışmanın esas sunucusu @MayısKralı na da katkılarından dolayı teşekkürler.

Finalistler:
Sokak sanati
Çiğdem

Yarı finalist:
Sherlock

Çeyrek finalist:
S.G.A.T.

original.jpg

Son düzenleme:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Tebrikler sokak sanati, bence hak etmedin :A

Puanları da paylaşsaydın

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarışmacılar el birliği ile bitirdi yarışmayı.:F

Kaan çok başarılı bir oyuncu. İyi ki onunla yarışıyorum onun için yarışıyorum. Alnımın akı ile yarımış oldum onunla yarıştığım için gönlüm ferah yarıştım çünkü cidden inandığım bir başarılı bulduğum biri. Başarılı olmak için değil başarılı olduğu için yarıştım. Herkesede karateci en favori dizi karakterinden beri tanıtım ve büyük ölçüde başarılı oldum. @Çiğdem- 'e diziye başlattım.:Z

Her anlamda başarılı oldum. Teşekkürler Kaan:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
itiraf edeyim ben kara sevdayı bittikten sonra izlemek yerine devam ederken izleseydim eğer karakter finalinde içerde mert yerine emire oy atardım @sokak sanati senin adına sevindim bunu akzanmana :bhr:

itirafıda burda harcadık ama olsun @Ahmed :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Forumun sevilen yarışmalarından Yıldızlar Yarışıyor'da 7.sezon sona erdi. Kıyasıya geçen rekabet sonrası @sokak sanati ile son dönemin gözde oyuncularından Kaan Urgancıoğlu şampiyon oldu.

Şampiyonlar finalde :Halit Ergenç ile yarışan @Çiğdem- i geçerek 1. olmayı başardı!

Yarışma ayrıca forum tarihinin en uzun süren yarışma sezonu olarak da tarihe geçti. (Mayıs'ta başladı. Ekim'deyiz)

Fav10.net ailesi olarak sokak sanati (Umut) ve Kaan Urgancıoğlu'nu tebrik ederiz!

Ayrıca yarışmanın esas sunucusu @MayısKralı na katkılarından dolayı teşekkürler.

Finalistler:
Sokak sanati
Çiğdem

Yarı finalistler:
Sherlock

Çeyrek finalist:
S.G.A.T.

original.jpg

Mayısta konu açmıştım galiba 1.hafta hazirandaydı:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halit Ergenç nasıl alamaz ya? Geçmiş olsun @Çiğdem- sen gönüllerin şampiyonusun.

@sokak sanati sana da tebrikler şampiyon.
teşekkürler sevgili hemşerim :bhr: finalde bir şansızlığım var yıldızlarda 5 final gördüm 1 defa şampiyon olduk çetin tekindor ile :A barış falay,oktay kaynarca,tuncer kurtiz,halit ergençlede final gördük :Z