Süper ligin ilk dört takımı 5.eleme Turundan başlayacak
15:30 Iğdır Arasspor - Kars 36 Spor
15:30 Artvin Hopaspor - Serhat Ardahanspor
15:30 Mardin 47 Spor - Siirt İl Özel İdaresi Spor
15:30 Yüksekova Belediyespor - Tatvan Gençlerbirliği
15:30 Muşspor FC - Dersimspor
15:30 Ağrı 1970 Spor - 62 Pertekspor
15:30 Arsinspor - Yeni Orduspor
16:00 Modafenspor - Edirnespor
16:00 Ergene Velimeşespor - Erokspor A.Ş.
16:00 Altınova Belediyespor - Bozüyük Vitraspor
16:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Kütahyaspor
16:00 Turgutluspor - Utaş Uşakspor A.Ş.
16:00 Isparta Davrazspor - Bucak Belediye Oğuzhanspor
16:00 Bartınspor - Türk Metal Kırıkkalespor
16:00 MKE Kırıkkalespor - Yozgatspor 1959 FK
16:00 Yeni Altındağ Belediyespor - 1074 Çankırıspor
16:00 Yeşil Kırşehirspor - 68 Aksaray Belediyespor
16:00 Karaman Belediyespor - Nevşehirspor Gençlik
16:00 Sinopspor - Yeni Amasyaspor
16:00 Ş.Urfa Karaköprü Belediyespor - Kilis Belediyespor
16:00 Osmaniyespor FK - Adıyaman 1954 Spor
Türkiye kupasının 1.eleme maçlarındaki Takımlar bunları yenen takım 21 takım üst tura çıkacak
ikinci eleme turunda spor toto 3.lig takımları olacak bir de.
Üçüncü eleme turunda Spor toto ikinci lig takımları ve Spor toto 1.lig ve Spor toto süper ligin takımları olacak.
15:30 Iğdır Arasspor - Kars 36 Spor
15:30 Artvin Hopaspor - Serhat Ardahanspor
15:30 Mardin 47 Spor - Siirt İl Özel İdaresi Spor
15:30 Yüksekova Belediyespor - Tatvan Gençlerbirliği
15:30 Muşspor FC - Dersimspor
15:30 Ağrı 1970 Spor - 62 Pertekspor
15:30 Arsinspor - Yeni Orduspor
16:00 Modafenspor - Edirnespor
16:00 Ergene Velimeşespor - Erokspor A.Ş.
16:00 Altınova Belediyespor - Bozüyük Vitraspor
16:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Kütahyaspor
16:00 Turgutluspor - Utaş Uşakspor A.Ş.
16:00 Isparta Davrazspor - Bucak Belediye Oğuzhanspor
16:00 Bartınspor - Türk Metal Kırıkkalespor
16:00 MKE Kırıkkalespor - Yozgatspor 1959 FK
16:00 Yeni Altındağ Belediyespor - 1074 Çankırıspor
16:00 Yeşil Kırşehirspor - 68 Aksaray Belediyespor
16:00 Karaman Belediyespor - Nevşehirspor Gençlik
16:00 Sinopspor - Yeni Amasyaspor
16:00 Ş.Urfa Karaköprü Belediyespor - Kilis Belediyespor
16:00 Osmaniyespor FK - Adıyaman 1954 Spor
Türkiye kupasının 1.eleme maçlarındaki Takımlar bunları yenen takım 21 takım üst tura çıkacak
ikinci eleme turunda spor toto 3.lig takımları olacak bir de.
Üçüncü eleme turunda Spor toto ikinci lig takımları ve Spor toto 1.lig ve Spor toto süper ligin takımları olacak.
Son düzenleme: