Eğleneceksen Gel - Tanıtım Fragmanı | Show TV

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Eğleneceksen Gel - Tanıtım Fragmanı | Show TV

fff-9.png

Ekranların efsane dizilerinden birisi olan ''Cennet Mahallesi'' yeni bölümleriyle geri dönüyor!

Show TV'nin unutulmaz komedi dizilerinden birisi olan 'Cennet Mahallesi'nin başrollerinde Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis yer alıyordu. Dizi yeni adıyla yeni bölümleriyle geri dönüyor.

Dizinin başrollerinde 'Evleneceksen Gel' programının evlenme adaylarından olan Solmaz ile Kaan'ın yer aldığı ''Eğleneceksen Gel'' yakında izleyiciyle buluşacak. İşte fragman:

Orijinal formatta oku

Yok artık dedim. :F
Bu kadarını ben de beklemiyordum. Aşırı saçma olmuş yani programın sahte olmasını bu kadar göz önüne çıkarmakdan başka bişey deil. :D

Cennet Mahallesi özenmişler burada. :A

Şurada Kaan, Solmaz'ı istiyor. İstediği sarışın kadın kim, sen tanırsın? (b) O sanki oyuncu? :D

Koltukta oturtur kısmından sonra beynim yandı.:T: Bu şimdi komik mi.s.z
Ben Zuhal kadrosunu biliyorum. Esra ile Seda'yı bilmiyorum.:F

Dünyada en çok dizi pazarlayan 2. ülkenin televizyonlarında yayınlanacak olan son dizi bu mudur? Aptal bir program yüzünden ünlü yaptığınız yetmiyormuş gibi üstüne bir de dizi çekiyorlar he. Eğer bu diziyi forumda izleyen olursa mümkünse benimle dizi bitene kadar konuşmasın.

Başta halı reklamı gibi olmuş yere halıları sermişler öyle halı reklamı vardı. :F

Mehtap Ar. :D Roman Havası'nda da oynadıydı. :A
Ben de diyorum nereden tanıyorum. :A Dizinin yan kadrosunda iyi isimler olabilir ama izlenmez yani. Solmaz ve Kaan da ne oyunculuk var ki oynayacaklar? :(

Dün youtubeda kamera arkasını görmüştüm. Cast oldukları zaten belli. Esra %50 cast:A diğerleri full cast:X

Şu an gülüyorum. :F :F Mükemmel komik lan. :F :F Hahaha. :F

Dünyada en çok dizi pazarlayan 2. ülkenin televizyonlarında yayınlanacak olan son dizi bu mudur? Aptal bir program yüzünden ünlü yaptığınız yetmiyormuş gibi üstüne bir de dizi çekiyorlar he. Eğer bu diziyi forumda izleyen olursa mümkünse benimle dizi bitene kadar konuşmasın.
Sen varya adamsın adam.

Ben hala showtvde yayınlanacağına inanmıyorum. Youtube da falan yayınlarlar