FF Fav10'da Kavga Etmek!

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,810
Puanı
1,060
En gereksiz seylerden biridir sanki birbirinizin bogazini sıkabiliyonuz lo.ss

Aynen kavga etmekten nefret ederim bende istemedende olsa kendimi içinde bulsamda nefret ederim ben benden küçükse eğer gerçek bir abla gibi olmaya çalışırım maalsef forumdada istemeden tartışmalar içinde oldum

Biz de kavga meraklısı değiliz ama hak edene de cevabını vermek zorundayız. Sessiz kalıp orada izleyemem. Cevabını vermek zorundayım. Eee ben cevap yazınca, o da yazınca bu iş kavgaya dönüyor. :D

Gerektiğinde yapılır. Ama çoğu zaman tatmin olmadan biter. Zira boğaz sıkılamıyor bir kere. :F

Az ekmeğini yemedik. :A Ara sıra özlüyorum. Böyle yok ki esaslı laf koyan dimdik dikilelim karşısına. :A Herkes medeni takılıyor şu aralar :D

Gerektiğinde yapılır. Ama çoğu zaman tatmin olmadan biter. Zira boğaz sıkılamıyor bir kere. :F
Aynen abi boğaz sıkılmıyorsa ne mana :A
Çok mülayimimdir :A
Tabi canım :A
Biz de kavga meraklısı değiliz ama hak edene de cevabını vermek zorundayız. Sessiz kalıp orada izleyemem. Cevabını vermek zorundayım. Eee ben cevap yazınca, o da yazınca bu iş kavgaya dönüyor. :D
Ama boğaz bilem sıkılamıyor :(
Gerçek hayatta ki gereksizliği kadar burada da gereksizdir.
Tebriks :A
İzlemesi keyifli olaydır.:A
Nedenki nerde yumruklar :A
Aynen kavga etmekten nefret ederim bende istemedende olsa kendimi içinde bulsamda nefret ederim ben benden küçükse eğer gerçek bir abla gibi olmaya çalışırım maalsef forumdada istemeden tartışmalar içinde oldum
Olsun lo kader :)

Az ekmeğini yemedik. :A Ara sıra özlüyorum. Böyle yok ki esaslı laf koyan dimdik dikilelim karşısına. :A Herkes medeni takılıyor şu aralar :D
AB gibi olduk :A

Senin gibi kavgacı üyeleri niye süper mod yaparlar anlamış değilim.

• İlginç
Reactions: Yiğitt
Akla ilk gelen isim Yiğit. Tartışma yaşamadığı tek tük üye vardır heralde onlarda yeni üyeler. :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt
Akla ilk gelen isim Yiğit. Tartışma yaşamadığı tek tük üye vardır heralde onlarda yeni üyeler. :F
Aşk olsun, artık kavga etmiyorum geldiğimden beri. :A Dün biriyle sürtüştük o kadar, onu ben kavgadan saymıyorum. :A

İşte tuz koysam bile senden daha tatlı olur. :A Bu lafın üstüne bavulunu toplayıp veda konusunu açıp forumu terk etmen lazım ama sen yüzsüz herifin tekisin, yapmayacağın o kadar belli ki. :A
Akşama gidiyorum...