Fav10 | Okey Odası (4 Üye Topla)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Okey.jpg

Forumdan 4 üye ayarlayarak OKEY heyecanını arkadaşlarınızla yaşayın!

Mynet Okey aracılığı ile oynamak için:

• Siteye üye olunmadan "misafir olarak oyna" seçeneğine basın.
  • Odanın linkini konuda paylaşarak üyeleri etiketleyin ve sonucu konuda paylaşın.
  • Java uygulamasını bilgisayarınıza yüklü olması gerekmektedir. (Chrome için gerek yok)
TIKLA: http://oyun.mynet.com/okey

2. Alternatif - Okeyy.net aracılığı ile oynamak için:

• Sağ üstteki "kayıt ol" butonu ile kayıt olun. Nickinizi buradan belirtin.​
  • Odalardan birisine girin ve buradan girdiğiniz odayı belirtin.​
  • Müsait olanlar sizin bulunduğunuz odaya ve hemen ardından da masaya gelsin ve oyun başlasın.​
  • Tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz. Anrodid için uygulaması mevcuttur.​

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Android uyumlu olsaydı oynadım ama Java filan malesef. Artık bilgisayar kullanmanı tıpkı ev telefonu gibi gereksiz görüyorum, tablet ve akıllı telefon her şeyi görüyor, PC'ye bağımlı siteler olmamalı artık. :A
Tarayıcından girebilirsin. :A Site mobile uyumlu zaten. Java sadece Expleor'da gerekiyordu belki onda da gerekmiyordur artık yine de uyarıyı yazayım dedim giremeyen olursa diye. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Google playdeki ve facedeki Okey Plus uygulaması üzerinden okey atacak +3 kişi çıkar mı? Yalnız öncelikle facebook hesabı olması ve oradan ekleşme olması lazım, benim gibi facebook kullanmayanlar ya da anonim kalsın isteyenler için anonim bir facebook hesabı açmaları birkaç dakikalarını alır, Mynet gibi kafayı yedirmez şifreyi kabul ettirene kadar. :D

@mrt-06 @yiğit @DarkLeqenD S.G.A.T @Dosi @sokak sanati @denizz19 @berkann.....

@Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Google playdeki ve facedeki Okey Plus uygulaması üzerinden okey atacak +3 kişi çıkar mı? Yalnız öncelikle facebook hesabı olması ve oradan ekleşme olması lazım, benim gibi facebook kullanmayanlar ya da anonim kalsın isteyenler için anonim bir facebook hesabı açmaları birkaç dakikalarını alır, Mynet gibi kafayı yedirmez şifreyi kabul ettirene kadar. :D

@Yiğitt
Isvecte olsaydim kesin gelirdim. Yillar önce dayim facebook hesabi ilk actiginda herseyinde beni sekreter olarak kullannirdi :A tüm yazilarini paylasimlarini üşendiği icin bana yazdirtirdi hatta telwfon falan gelince okey oyununu yarim birakmamak için bana oynatirdi. Gayette iyiydim. Oynamayali 5 sene olmustur. Özlemişim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Satranç değil de kahvehane tarzı okey-batak gibi oyunları oynamayı severim. Okey oynayabiliriz. :)

2 kişi daha bulunursa şu an bile oynanır aslında. İlla gerçek facebook hesabına gerek yok, anonim bir hesapla da ekleşip oradan okey Plus'a geçilir, benim facebook hesabım yok ama anonim bir hesap açtım bu tür oyunlar için. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
2 kişi daha bulunursa şu an bile oynanır aslında. İlla gerçek facebook hesabına gerek yok, anonim bir hesapla da ekleşip oradan okey Plus'a geçilir, benim facebook hesabım yok ama anonim bir hesap açtım bu tür oyunlar için. :)
Benim de Facebook'um yok ama hallederiz. Mynet'ten de oynanmıyor mu?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

@Yiğitt
Mynette üye olunmadan direkt oynanıyor. Ne şifresi :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Benim de Facebook'um yok ama hallederiz. Mynet'ten de oynanmıyor mu?

Oraya üye bulmak problem, şifre kabul etmiyor kafayı yediriyor. Üyeliksiz de uygulamadan oda açılmıyor, tablet ya da mobil tarayıcıdan desek daha sıkıntı malum.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı