eTV Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (eTV)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
33 yasinda ve 7 yıl önce üniye mi gidiyormuş :eek:

harika olmuş yaş olarak en irisi benim hepsini dövebilirim bana abi diyecekler :)

la benim yaşıda yanlış yazmış :) 31 yapsa bari bir fantazik anlamı olurdu 33 nedir ? :)

olayı anlamadım şimdi benimle @Çiğdem- arasının bozulması sizin kafanızı niye karıştırıyor olaya fransız kaldım :)
Yaşları güncelledim. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bir ayrılık, bir arkadaş grubunda neleri değiştirir? Yazılmamış aşk kuralları ne zaman devreye girer? Peki hayat bundan sonra nasıl devam eder? "Aşk İşleri" ilk bölümüyle Cumartesi 20.00'de ekranın yeni rengi eTV'de!

@Çiğdem- @destere @Dosi @Bully @denizz19 @vadikızı @eskici @mrt-06 @mesmeso61 @cookies @MayısKralı @turkuazz @FaJi
Beni psikopata cevirirsen yada mutsuz olacaksam en sonda cok fena yaparim seni döndugumde :) memnun kalirsam memnun olacagin islere imza atarim bende :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
eTV'DEN YENİ BİR DİZİ DAHA: "SEVDA KUŞU"

İlk dizileri 'Aşk İşleri' ve 'Çilek Dökümü' ile hatırı sayılır bir ilgi gören eTV 3. dizisi 'Sevda Kuşu' ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Senaryosunu @mesmeso61'in kaleme aldığı dizinin ilk bölümü 17 Haziran Cumartesi 20.00'de ekrana gelecek.

KONU
Lise 2’den beri birbirleriyle takılan ve birbirlerinden asla kopmayan dokuz kişilik bir arkadaş grubu. Grubun komik elemanı Mehmet gruptan bir kızı sevmiştir ancak kız derslerini düşündüğü için bu işe sıcak bakmaz. Mehmet aşkından lisenin sonuna kadar bekleyecektir. Bu zamana kadar kendini ona sevdirmeye uğraşmıştır. Mezuniyet balosunda ona teklifini edecektir. Asıl hikaye orada başlayacaktır.

KARAKTERLER
Mehmet: Naif, komik, pratik zekalı birisidir. Sevdiği için üç sene bile beklemeyi göze alır. Ona o kadar aşıktır ki kimseyi gözü görmez. Ama sevdiceği zarar görmesin diye ona bu hislerini açıklamaz. Futbol delisidir ancak her spordan da haberi vardır. Televizyon ve sinemada grubun koçudur.

Cemre: Mehmet’in sevdiği kız. Zeki, güzel, hanım hanımcık bir kızdır. Kimseye zararı gelmez. Sena ile çok yakındır. Okulu her şeyden öndedir. Grubun içinde sakin görünür ancak kızlarla birlikte olduğunda aşırı çılgındır.

Sena: Grubun kız çetesinin lideri. Mehmet ona “teyzem” der o da Mehmet’e “tosunum” der. Uzaya aşırı düşkündür. Bir gün uzaylıların dünyaya geleceğine inanır. Her ortama ayak uydurabilir. Potansiyel evde kalma adayı. Mehmet onu çok sever ve ona çok takılır.

Birkan: Zeki, kurnaz ve komik birisidir. Kızlarla birlikte iken kibar takılır ancak erkekler arasında epey hırçındır. Halı sahanın vazgeçilmez adamıdır. İçten içe Hilal’i sever. Lakabı "akrep"tir.

Hilal: Grubun balık etli güzelidir. Herkesle iyi geçinir. Saçının önünde çok küçük bir yeri doğuştan sarıdır. Bu da ona farklılık katar. Pandalara hastadır. İleride bir tane almak ister. Birkan’ı sevmektedir ancak ona demenin bir yolunu bilmiyordur.

Altan: Grubun fındık kurdudur. Şeytan tüyü vardır onda. Boyu kısa olmasına rağmen hiç kimseden korkmaz ve kafa tutabilir. Grupta sap olmayan tek erkektir.

Sema: Mehmet ile aynı köydendir. Mehmet ona “köylüm” der. Futbol hastasıdır. Maçlara gitmeyi çok sever. Kız grubunun çakalıdır. Eli hamarattır. Zekiden çok pratik zekalıdır.

Metin: Grubun kas gücüdür. Esmer ve karizmatiktir. Gruptakilere oranla zengindir ama asla bunu belli etmez. Herkese yardım etmeye uğraşır.

Seher: Kızların en hamaratıdır. Tam ev hanımı özelliklerini barındırır. Zekidir ve dersleri de iyidir. Herkese yardımcı olmaya çalışır. Metin’i sevmektedir ancak çok yanlış zamanda ona söylemiştir.

Alperen: Mehmet ile aynı yerde oturmaktadır. Grupta sigara içen iki isimden biridir. Eski amatör kalecidir. Okulu yüzünden futbolu bırakmıştır ancak ondan kopamamıştır. Aşırı kurnazdır. Herkesle iyi geçinmeye çalışır. Bir sevgilisi olmasını çok ister ancak onda o potansiyel yoktur. Lakabı "yengeç"tir.

Ahmet: Gruba en son katılan isimdir. İlk başta içine kapanıktı ancak bir anda açılmıştır. Grubun en hareketli ismidir. Alperen ile birlikte sigara içen diğer isimdir. Her denilene bir cevabı vardır. Bir ilişki aramaktadır ancak çok erken vazgeçer. Kendisi gruptaki her erkek gibi pratik zekalıdır. Lakabı "jilet"tir.

Dinamik kadrosu ve eğlenceli senaryosuyla "SEVDA KUŞU" 17 Haziran'dan itibaren her Cumartesi 20.00'de ekranın yeni rengi eTV'de!

@mesmeso61 @Çiğdem- @Bully @denizz19 @vadikızı @mrt-06 @eskici @Dosi @destere @turkuazz @xemrexxx @S.G.A.T. @MayısKralı @Sherlock @FaJi @MasacRE- @*YıldırıIM*

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
eTV'DEN YENİ HABERLER!

Senaryosunu @mesmeso61'in kaleme aldığı iddialı gençlik-komedi dizisi "Sevda Kuşu" ilk bölümüyle Perşembe 20.00'de ekrana gelecek.

@cookies'in yazdığı "Çilek Dökümü" ise hali hazırda bir mini dizi olduğu için Pazar 20.00'de yayınlanacak olan 3. bölümüyle final yapacak.

@Bully @denizz19 @eskici @mesmeso61 @mrt-06 @S.G.A.T. @vadikızı @Dosi @batuhankaralar @Çiğdem- @destere @FaJi @MasacRE- @Sherlock @*YıldırıM*

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
ETV HAFTALIK YAYIN AKIŞI | 12-18 HAZİRAN 2017
  • Pazartesi: -
  • Salı: Dizi Savaşları - 3. Hafta Sonuçları (21.30)
  • Çarşamba: -
  • Perşembe: Sevda Kuşu - 1. Bölüm (20.00)
  • Cuma: Aşk İşleri - 2. Bölüm (20.00)
  • Cumartesi: -
  • Pazar: Çilek Dökümü - FİNAL (20.00)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061

MayısKralı

Emekli