Evlenemiyoruz Ey Forum!

hahah hayırr benim gibi neşeli sevecen sıcak anlıdır karadeniz kızları neyseki ben forumda iyi temsil ettim diye dşünüyorum :A :A :A @Bully @mrt-06 @Harunnn60
Artık sende forumdan kısmetini buldun buldun. Gerçi @destere'yi de kaçırdın. Yine muhtarın başına kaldın gibi. Çok acıyorum bu durumuna. Biz seninle forumda yüz yüze gelmediğimiz halde baş edemiyoruz, nedir muhtarın senden çektiği kim bilir. :)

Artık sende forumdan kısmetini buldun buldun. Gerçi @destere'yi de kaçırdın. Yine muhtarın başına kaldın gibi. Çok acıyorum bu durumuna. Biz seninle forumda yüz yüze gelmediğimiz halde baş edemiyoruz, nedir muhtarın senden çektiği kim bilir. :)
Belki kısmetindeki kadın @Çiğdem- dir hazir baya yakin oturuyorsunuz :A

Babam tıp oku dedi :F Kıbrısta bile var ilahiyat düşünsene Kıbrısta ilahiyat okudugunu ne kadar değişik bir şey :A

Belki kısmetindeki kadın @Çiğdem- dir hazir baya yakin oturuyorsunuz :A

Babam tıp oku dedi :F Kıbrısta bile var ilahiyat düşünsene Kıbrısta ilahiyat okudugunu ne kadar değişik bir şey :A
Evde kalmış kızı bize mi yamamaya çalışıyorsun sen de. :) 24 saat iş yapmayıp forumlarda vakit harcayan kızı ben napayım. Yemekleri de bana yaptırır artıkın. :)

Evde kalmış kızı bize mi yamamaya çalışıyorsun sen de. :) 24 saat iş yapmayıp forumlarda vakit harcayan kızı ben napayım. Yemekleri de bana yaptırır artıkın. :)
Kader hiç öyle deme neden gidip gerçek hayatta görüsmediniz de forumdan görüstünüz ilk çünkü daha tanışmanizin zamani gelmedi :A Zamani gelince birbirinizi deli gibi sevebilirsiniz :D

Valla yaş geldi 23'e, güvenilir ve kafa dengi bir kız bulursam neden olmasın :A
@vadikızı @Çiğdem- ve @Dosi var elimdw ne diyorsun :A

Valla yaş geldi 23'e, güvenilir ve kafa dengi bir kız bulursam neden olmasın :A

:DSen önce okulunu bitir işine eline al sonra evliliği düşün kaan efendi:F

Kader hiç öyle deme neden gidip gerçek hayatta görüsmediniz de forumdan görüstünüz ilk çünkü daha tanışmanizin zamani gelmedi :A Zamani gelince birbirinizi deli gibi sevebilirsiniz :D

@vadikızı @Çiğdem- ve @Dosi var elimdw ne diyorsun :A

:F:Falperrr senii gebertirirmm ben kaanın ablasıyım beee aaa

Gerçek hayatta görüşmeyelim diye belki de Görele pazarına gitmiyordurum. Kızın fotoğraflarını da gördüm, küçücük yer karşıma çıktığında mecbur konuşmak zorunda kalcaz. Hem benden bedava peynir - zeytin ister o. :)

Gerçek hayatta görüşmeyelim diye belki de Görele pazarına gitmiyordurum. Kızın fotoğraflarını da gördüm, küçücük yer karşıma çıktığında mecbur konuşmak zorunda kalcaz. Hem benden bedava peynir - zeytin ister o. :)
Evlendikten sonra çocuklarınız çok tatlı olur ama :A
Bi değerlendirmek lazım :A
Değerlendirdikten sonra bize dönüşünüzü bekliyoruz :A Bakalim hangisini kabul edeceksin :A