Fav10 Sorgu Odası - Hafta 61 - Sorgudaki İsim: berkann

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
En sevdiğin renk/sayı?

Hiç izlediğin bir film seni haftalarca etkiledi mi?

Renk yeşil diyebilirim. Ahah bunun baya geyiği dönmüştü ya lise arkadaşlarımla. Geçen sene sınav dönemimde kalemler, silgi, uç kabı hep yeşildi. Ama fıstık yeşil. :D Tabi yeşilin bi tonunu seçeceksem daha koyu, askeri tonlarını seçerim.

Sayılara anlam yüklemem pek ya ama 8 olsun. Şu hesap makinelerinde falan 8 rakamında tüm rakamlar yazılabiliyor olmasını sevmiştim. Çok saçma. :D
Ama lys mat kitapçığım sadece 5 ve 7'den oluşuyordu. O ikisini affetmeyecem bir daha. :D

Cinli filmler tabiki. 9.sınıf doğum günümde El-cin'e götürmüştü canım arkadaşlarım. Bir süre onun etkisinde kalmıştım. Kaldı ki filmin bazı sahnelerini arkadaşlarıma sorup da öğrenmiştim. Kulaklık takmıştım, Ajda Pekkan Yakar Geçerim falan açmıştım. :D Yha grçk dğl ki, üstlk uğrşmzsk bze br şylr ypmzlr ki diye kendimi avutmuştum. :D

Bunun dışında daha entelektüel bir cevap verecek olursam, Dans la maison ilk aklıma gelen. Filmde bir replikte "istersen birinin evine girebilirisin" diyorlardı. Dedim cidden böyle bir şey olabilir mi? Denedim, oluyormuş. :D Deneme süreci falan derken haftalarca film aklımda kalmıştı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,451
Puanı
1,060
Seninle tanışmadık ama -sanırım herkese yaptığın gibi- benim de mesajlarımı fazlaca beğenmenle fark ettim seni. Bir ara bu fazla beğenmen eleştiri konusu olmuştu ancak bence bir sorun yok bunda. Pozitif enerji oluyor, olumlu etkileşimlerin gelmesi. HIH tabi beğeneceksiniz, BEĞĞNH yazdım deyip bi özgüven patlaması yaşıyorum. :D Ama bazenleri de hiç bakmıyorum "alıntı" dışındaki bildirimlere. Ruh halime bağlı.

Bunlar dışında klasik vadicilerin siyasi görüşünden daha farklı olman, en azından bazı durumlarda sesini çıkarabilmeni beğeniyorum.

Olumsuz bir şey bulamıyorum çünkü tanımıyorum fazla, ya şimdi kimseye çamur da atmak istemiyorum boş yere. :D O yüzden olumsuz yorumu geçiyorum. :D

Doğum yerim Diyarbakır, ama anne-baba Kilisli. Burcum Koç, yükselenim de sanırım Oğlak.

Teşekkür ederim sesimi çıkarmazsam eğer kendimi ezdirmiş olurum:Dkendimi savunmam lazım o yüzdende sesimin çıkması lazım tanışalım birgün neşeli bir arkadaşsın sen​

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Ne ara moddun, ne ara admin oldun anlayamadım cidden. :D Ama genel yönetici tipinden uzaksın. -alt sınıf üyelerle samimi olabilen, şakalaşabilen ancak bu samimiyet duygusunu işini yansıtmayan birisin- Gerçi altı üstü forum yani sanki Apple ceo'su gibi bahsettim. :D

Olumsuz bir şeyler yazmadan yollamayacağım ya. :D Adın Atacan mıydı, Afacan mıydı -böyle bir isim var mı? hatırlayamadım ama her ikisi de kötü isimler. :/ Bu da pek olumsuz bir yorum olmadı ama idare et artık. :/ Hıh, buldum. Ahhhyy o avatar, lütfen değiştir artık lütfen. :(

Ben seni bir ara sevmiyordum ya acaba neden? Hırslı mı gözükmüştün gözüme acaba? Pek hatırlayamadım. Zaten baya öncedendi. :D Genel olarak pek konuşmadığım,
-EVET KİMSEYLE KONUŞMUYORUM BAŞIM BAĞLIYMIŞCASINA- bir şeyler paylaşmadığım birisin. Ahmadla arkadaş olman, sana karşı olumlu bir önyargıyla yaklaşmamı sağlamıştı. Bunlar dışında aklıma bir şey gelmiyor ya bu soruda iyi değilim pek. :(

Şarkı konusuna hala etiketliyorsun. :/ Yarışma bitecek zaten. :D
Atacan :T: İlkokulda bir kız ne mal bir ismin var diye gülmüştü :F

Ama ben adımı seviyorum farklı bir isim mesela milyon tane Berkan bulabilirsin ama Atacan 10'da bir anca vardır. :A Anlamı da Ataya saygı duyan gibi bir şey. :D

Avatarımı asla değişmem :T: Yorumun için de teşekkürler. Yine aynı şeyi yazacaksın sanmıştım. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Atacan :T: İlkokulda bir kız ne mal bir ismin var diye gülmüştü :F

Ama ben adımı seviyorum farklı bir isim mesela milyon tane Berkan bulabilirsin ama Atacan 10'da bir anca vardır. :A Anlamı da Ataya saygı duyan gibi bir şey. :D

Avatarımı asla değişmem :T: Yorumun için de teşekkürler. Yine aynı şeyi yazacaksın sanmıştım. :A
Bence ismin çok güzel gardaşım, o kız ne anlar ki isimden? :-)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Gardaşım gece gece beni şımartıyorsun. Yorumlarının güzelliği kalbimi büyüledi adeta...
Estağfurullah ben ne yapıyorum ki? O senin aydınlanmışlığının göz kamaştıran ışıltısı...

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu "benim hakkımda ne düşünüyorsun?" efsane sorusunu yaratan benim hakkımda ne düşünüyorsun? :F :F

Memleketin neresi? Yarışmaya nerden katılıyorsun? :X

Profilinden anladığım kadarıyla cinsel yönelimin de bir farklılaşma var, ya da artık saklamıyorsun sanırım. Kabullenme sürecin nasıl gerçekleşti?

Dini olarak kendini İslam'a ait hissediyor musun? Cinlerin, şeytani varlıkların, Tanrı'nın varlığı veya yokluğu üzerine kendi düşüncen nelerdir?

Hangi tür dizileri tercih ediyorsun? Şu an takip ettiğin yerli ve yabancı diziler neler?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Estağfurullah ben ne yapıyorum ki? O senin aydınlanmışlığının göz kamaştırıan ışıltısı...
Işıltının bir ayna gibi bakan kişinin kalbin ışıltısını yansıttığını söylememe gerek yok herhalde gardaşım...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Ne okuyorsun/okudun? Yada çalışıyor musun? Ne tür bir iş?

Hayatın anlamı sence nedir?

Yaş kaç?

Sana en iyi 3 film desem hangi filmleri yazarsın?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bu soruyu hiç sevmesem de bhnd? :A

Aynı sorunun simetriğini sormak isterim :A İlerde çocuğun hardcore homofobik olsaydı tepkin ne olurdu? :A

Saydırıyorum o zaman? Hadi bismillah. :D

Sevmiyorum seni ya pek. Nefret de etmiyorum. Sonuçta hayat senin hayatın, senin fikirlerin, sen de böylesin. Kabullendim seni artık. :D Ama anlattığına göre özgürlükçü, daha az tutucu bir aile yapısından gelip de bu kadar tutucu olman çok şaşırtıcı. Muhtemelen biri tarafından etkilendin ya da kendin çabalayıp kendi yolunu buldun. Eğer 2.si ise baya baya azınlıktasındır demek. Genelde tutucu ailenin özgürlükçü çocukları olur çünkü senin gibisine ilk kez rastlıyorum. :D

Fazla fazla homofobik insanların gizli gay/biseksüel vs. olduğu söylenir. Aslında bu hipoteze katılıyorum. Ancak sende böyle bir şey hissetmiyorum. -ya da iyi saklıyorsun- Bildiğin dini inancınla ters düştüğü için homofobiksin. Ne diyebilirim ki? :(

Üniversiteye gitmediğini biliyorum. Baba parası var herhalde? :smirk: Kendi seçimin bu yine, sen düşünmüşsündür artısını, eksisini.

Genel olarak görüşlerimle, neredeyse hiç uyuşmayan görüşlere sahipsin. İlerde bir değişim yaşayacağını da -dini, siyasi görüş- düşünmüyorum. O kadar ki kapalısın. :D Ama doğru zamanda doğmuşsun işte. :(

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir insan homofobik olarak doğmaz. Bu tıpkı ırkçılık gibidir. Kişilere yargıları biz ekleriz büyüdükçe. Ben çocuğuma insan sevgisini aşılardım. Bu yüzden böyle bir sorunla karşılacağımı düşünmüyorum. Ha olur da gençlik döneminde homofobik düşüncelere kapılırsa da oturur, konuşurum. Neden böyle düşündüğünü vs sorarım. Bunun kötü bir şey olduğuna, senin dilinin, dininin, ırkının, cinsiyetinin ve cinsel yöneliminin/kimliğinin diğer insanlardan üstün olmana sebep olamayacağına ikna etmeye çalışırdım.

Kendini beğeniyor musun? Yüzünde kusurlu bulduğun bir yer var mı?

Çünkü genelde yakışıklı oluyonuz. :F

Ya mesela aynada falan maşallah çok yakışıklıyım diyorum ama sonra telefondan fotoğraf çekince töbesst diyorum. Çok ilginç bir şey. :D Muhtemelen ikincisi doğru. Ama yine de kendini beğenmemek çok büyük bir söz olur. Depresyon zamanlarımda, kendi kendimi incitmek istediğim zamanlar dışında çirkin olmamı sorun etmiyorum pek. Çirkin de değilim ya kilo versem uuu. :D

Sol yüzümde çok fazla ben var. Yüzümde sonradan oluşan benler var. :/ Doktor güneştendir demişti de dışarı da çıkmam öyle çok. Bunun dışında burnumun yandan profili re za let. Kemerli, büyük değil de işte ucu kalkık değil. :(

Yani öyle bir şey var gibi ama bence bu şehir efsanesi birazcık. Genelde kendine bakan insanlar oluyorlar. Bir de yakışıklı olanlara "oha gay miymiş :O" tepkisi verildiğinden daha fazla akılda kalıyorlar.

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Öncelikle hakkımda düşüncelerini paylaş benimle:A
Kendine has birisin. Forumda 2-3 gün takılan birisi bile seni fark edebilir bence. Spor, siyaset, müzik vs. neyi seversin, neyi sevmezsin hiiç bilmiyorum ama. :D Birkaç eşcinsellik konusunda dinle ilgili fikir alışverişi yapmıştık. Dini bütün -dine göre yaşayan- bir insan olduğunu düşünmüyorum ancak eşcinselliği İslam'da aklama çabanı sevmiştim. İnananların en azından "hadi sizi öldürelim" modunda takılmaması iyi bir şey. Ama gerçek İslam bu mu, bilmiyorum. :(

Forum yarışmalarında falan forumu terk etme noktasına gelecek kadar ciddiye almanı anlayamamıştım. Tabi burada sen ciddiye alıyorsan, karşında kavga ettiğin kişi de ciddiye alıyordur. Bu hırstan mı, egodan mı kaynaklı, bilmiyorum. -Umarım bu kavgalar ciddidir ya, takılmacaysa eğer rezil olurum. :D-

Jake Gysdfghjkl'dan nefret ediyorsun. La bu çocuk sana ne yaptı? Sanırım sevmediğin bir arkadaşına benziyordu. O zaman Çağlar Ertuğrul'dan da mı nefret ediyorsun? :D

Sinemaya ilgisi olan ender üyelerdesin. Bu da bir artı. Ve son olarak sorularını merak ediyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...