YS Sihirli Hayatlar 22. Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
30,185
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
6Ie4O.jpg

1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Sihirli Hayatlar
22.Bölüm
Dünya tek kıta bırakmak için yaptığı sihir dünyada dengeyi bozar buzulların erimesi herkes küresel ısınmadan zannederken sular yükselmeye başlar ve Periliçe ve periler heyeti başkanı dünyayı görür

Hamza bu bir pangea hareketi ne deprem bu ve bitene kadar bitmez yolları bile çatlatır vişne ne bu olamaz

Daha buna zaman var derdi İzmirde bunlardan etkilenir Turhan sultan sen demi haremde ölen Kösem sultana benzemiyoruz seni durduracaz haremi yaktı ve çocuğun kurtuldu oda peri olduğu için kurtuldu

4.Mehmet aslında peri ne yaşıyormu Rusyada yaşıyormuş ozaman periler ardından

Osmanlı Devleti izin vermiyormuş o zaman ne yok artık başımıza bir

Rusya eksikti mısırdaki asa çalınmış o sırada ne o asa peri yapmış

2.Ramiresin asası ne olamaz Periliçe bunu bilmiyordur kim çalmış bilinmiyor kimse görünmüyor

Bunu yapan bir kötü büyücü lideri başka bir gezegenden

Özellikle Afrikanın büyücülerinin lideri Dodonun komşusu aslında kötü büyücüyü kurtaramaz

Selime aşık olan Eftalya ama Selim hala Çiğdeme aşıktır ve bir anda sihirleri geri gelir selim kaçar zindandan

Çiğdem daha yeni başlıyor vişne dünyayı kurtarır ama O sırada Melekin düğünü gelsin öyle ortaya çıkacam

Emrenin abisi yakalanır Suç üstü bitti içerdeki poliside Yakalarlar

Turhan sultandan bir hamle daha gelir

Trabzon ve Bursa maçına sihirle müdahale eder Maçı bursa alır 2-1 Turhanın sihriyle

Selim Hamzayı kaçırır Selinide sihirle başka birisine aşık eder

Turhan sultan ömere öyle bir sihir var ki bir cadıya çevirir çocuğu yağmur ise fani olarak kalır

Dodo Çiğdem bir andaki şaşkınlığından fırsat etmek ister

Dodo Çiğdemin ruhuna girmek ister ama vişne o cadı sihirini bozar.
Hazırlan kızım evliliğinin sonu geldi Çiğdem

Vişne sen öyle zannet anneanne

Selim o sırada bir şekil yapar Çiğdem ya bana dönersin yoksa dünyayı yok ederim 24 saatin var Çiğdem Üvey oğlun elimde Çiğdem

Turhan sultanda periler heyeti başkanının ruhuna girer bu karışıklıktan faydalanıp

Turhan oyalanmaları için zombileri getirir

Zombilerin hedefleri Harun müdür Alara başkomiser Ömer Yağmur Melek ve Dodonun aşık olduğu Baba ve oğul Arda Mehmet Selin Emre Doğu Faryalı müdür zombilerin infaz listesindedir
22.Bölümün Sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @FaJi @xemrexxx @cookies @emree-29 @mrt-06 @vadikızı @sürgünüm @Yiğitt @turkuazz

Son düzenleme:
Son düzenleme:
@vadikızı @eskici @xemrexxx @Bully @Harunnn60 beğendi kaçtı yorum yok bende aynısını hazır senin programın başlıyor @Harunnn60 rakip kanalı böylemi durduracaksın Tven desin zaten Sen @Yiğitt le beraber üç diziye de destek vermiyorsun Yenisunun Dizilerine

@xemrexxx Köseme ihanet etti @Harunnn60 @MayısKralı duy @Çiğdem-

@eskici @FaJi

@sürgünüm

@Bully

@denizz19 yorumun ne gel bir bak

Dizi savaşlarından hesap sormak için @denizz19

Ben etiketi yeni gördüm yeni okudum ve beğendim beğenip kaçmadım ben ozan

Son düzenleme:
ooo bir yandan @destere ile uğraşıyorum öte yandan turhan sultanla bu ne ayoll 😱

@Harunnn60 müdürde madem zombileri seviyor zombilere atalım ozaman demişti pompy dedğini yapıyor vlla siz siz olun senaryoyu okuyun çocuklar yoksa harunun basına gelen gelebilir :A :A :A @mrt-06 @Bully @cookies @xemrexxx
Okurum birazdan @pompy :A

İçerde konusundaki bildirimine bak, pompy senarist olsa Umut'un doğum gününde bombayı patlatır diziyi bitirirmiş :F