Vatanım Sensin - Genel Yorum Konusu

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,113
Puanı
1,061
Sezon finali güzel gidiyor inşallah Vasili sonunda geberecek. Umarım gelecek sezonda Yunan komutanlığına en az Baki Davrak kadar iyi bir oyuncu gelir. Tabii Vasili bir cinslik yapıp paçayı kurtarmazsa. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,651
Puanı
1,061
Hadi be senaristler çok mu şey istiyorum altı üstü Mustafa Kemal'i getireceksiniz :A

Ali Kemal hadi yallah Yunanistan'a :A :A

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Halit Ergenç dizinden çıkacak o zaman ordan kurtulursa saçma olur. Peki gelecek sezon konu ne olacak? (b) Herkes gitti. :F

Sonu harikaydı çok iyi düşünmüşler..

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Son sahne tüm bölüme bedeldi bence de özellikle siyah beyaz çekimle fotoğrafları birleştirmek çok akıllıca bir iş olmuş. :D

Ya kayıpsız zafer olmaz tarzında bir cümle vardıya, onun orjinali nasıldı. :D Söyledide yine aklıma gelmedi şimdi, whatsapp durum yapmalıyım hemen. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bence diziden çıkmaz, ya Cevdet ölmeyecek ya da Halit Ergenç ikinci sezon Atatürk'ü canlandıracak.
Saçmala Batuş aynı adam başka rolü canlandırır mı skeç programı mı bu. :A

Ya kayıpsız zafer olmaz tarzında bir cümle vardıya, onun orjinali nasıldı. :D Söyledide yine aklıma gelmedi şimdi, whatsapp durum yapmalıyım hemen. :D
Hatırlamıyorum. "Kansız, acısız, kayıpsız zafer olmaz" diye bir şey duymuştum ama dizide geçen o değildi. :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Saçmala Batuş aynı adam başka rolü canlandırır mı skeç programı mı bu. :A

@xemrexxx TRT'de de Payitaht var büyük resmi gördün mü. :A

Hatırlamıyorum. "Kansız, acısız, kayıpsız zafer olmaz" diye bir şey duymuştum ama dizide geçen o değildi. :A

Yokya gaza getirici bişidi. :D

.... muzaffer olunmaz tarzında. :D Kayıpsız zafer olmaz anlamını çıkarıyordumda o kelime aklıma gelmiyor, 10 dakikadır arıyorum. :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,651
Puanı
1,061
Ya şu sahne nedir resmen gözüm kanadı :A

PAdsoqKUTv_Y2FNpJWZ2Wg.png