2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon 3. Hafta Elemesi (Kırmızı Takım)

Kim gitsin? (Sadece Kırmızı Takım Oy Kullanmalı)

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@DiziTutkunu ben seni geçen hafta yazmamışken senin beni bu hafta söylemen üzdü. Üstelik geçen hafta takıma 2 puan kazandırmıştım bizim takım hakikatten ilginç:A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,463
Puanı
1,060
@DiziTutkunu ben seni geçen hafta yazmamışken senin beni bu hafta söylemen üzdü. Üstelik geçen hafta takıma 2 puan kazandırmıştım bizim takım hakikatten ilginç:A
Sen baştan hata yaptın eve t beni yazmadın cok sağol ey. ama sen hiç oynamamıssın bu hafta, bu hi ç kabul edilemez. bir yarışmadasın illa oynucan. :) @vadikızı bile çok oynadı direndi olmadı o gitmemeliydi mesela :( ayrıca ben ile polat şu an takımın en iyisiyiz sizde kendinize gelin lütfn :( :( rica ediom :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sen baştan hata yaptın eve t beni yazmadın cok sağol ey. ama sen hiç oynamamıssın bu hafta, bu hi ç kabul edilemez. bir yarışmadasın illa oynucan. :) @vadikızı bile çok oynadı direndi olmadı o gitmemeliydi mesela :( ayrıca ben ile polat şu an takımın en iyisiyiz sizde kendinize gelin lütfn :( :( rica ediom :(

Oynamadığı mı nereden biliyorsun? Oynadım sevmediğim bir oyundu gayette iyi bir skor yapmıştım ha şuan bakılınca aynısı ama "submit" yerinde bir hata yaptığım için skor kaydedilmemiş. Bu ne ego ya senden iyi olanlar var

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,463
Puanı
1,060
Oynamadığı mı nereden biliyorsun? Oynadım sevmediğim bir oyundu gayette iyi bir skor yapmıştım ha şuan bakılınca aynısı ama "submit" yerinde bir hata yaptığım için skor kaydedilmemiş. Bu ne ego ya senden iyi olanlar falan var
ne ego mu bu iyi düşün iyi anla o kelimenin anlamını. gerçekler her daim acıdır. :) turkuaz ı katmadım katacaktım sen pat böyle mesajımdan alıntı yapınca unuttum pat beni neden yazdın diye, sende yazsaydın o zmn ki böyle yaapacağını tahmin etmiştim kardeşim oynıcaktın çok benim eller koptu gözler kanlanıyor ki cok yogun insanım. roman işlerim dizi yazarlık köşe yazarlık ama bak nasıl vvakit ayırıom rica ediom kendine gel :)

@MayısKralı hemen olmamısattın yine ŞAŞIRTMA - DIN :) iyi oynayacaksın bu kadar! gidersem de terimle giderim ama sizler. :) :)neyse uzatma bence :) çok oyna sende :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ne ego mu bu iyi düşün iyi anla o kelimenin anlamını. gerçekler her daim acıdır. :) turkuaz ı katmadım katacaktım sen pat böyle mesajımdan alıntı yapınca unuttum pat beni neden yazdın diye, sende yazsaydın o zmn ki böyle yaapacağını tahmin etmiştim kardeşim oynıcaktın çok benim eller koptu gözler kanlanıyor ki cok yogun insanım. roman işlerim dizi yazarlık köşe yazarlık ama bak nasıl vvakit ayırıom rica ediom kendine gel :)

Ben sana kötüsün demiyorum ki senin yaptığın egoistliğe giriyor, neyse amacım tartışmak değil

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ilk alıntılayan o şahıs kimse özgür irademe kararıma karışamaz bunu sorgulamasıbile hataydı ama bazı arkadaşlar gibi o da bunu kabul etmez gerçeklr acıdır :) :)

Özgür irade diyorsunda ben sana beni yazamazsın diye bir şey demedim, sadece üzdü dedim ki onu derkende üzgün falan değilim :A emojisinden kullandım. Ama sen işi sen bir şey yapmıyorsun ben en iyisiyim moduna getirdin şu an normal bir oyunun içerisindeyiz kendine gel

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060
ilk alıntılayan o şahıs kimse özgür irademe kararıma karışamaz bunu sorgulamasıbile hataydı ama bazı arkadaşlar gibi o da bunu kabul etmez gerçeklr acıdır :) :)
Yanlış anlama kötü bişey demiyorum insanın kendine güvenmesi iyi bişey de sadece iki oyunla ben en iyiyim demek yanlış değil mi ?