Netflix Türkiye, House Of Cards'ın Yeni Bölümleri İçin Açıklama Yaptı

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Netflix Türkiye, House Of Cards'ın Yeni Bölümleri İçin Açıklama Yaptı

hq720-1024x576.jpg

Yeni sezonuna başlayacak olan House Of Cards'ın yeni bölümlerinin Netflix'te yayınlanamayacağı duyuruldu. Kullanıcıların uzun süredir dizi ile soru sormaları sonrasında videolu olarak açıklama yapan Netflix bilinmeyenleri anlattı.

Netflix'in yapımcısı olduğu dizinin başka ülkelerde Netflix değilde başka kanal yada platformlarda yayınlanması herkes tarafından eleştiriliyordu.

İşte O Açıklama;

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Frank niye yapmamiş açıklamayı¿ bu arada tabletten tweet okuması güzel olmuş:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ben açıklamayı dinledimde bir fok anlamadım özet geçerseniz güzel olur nolmuş şimdi ne diyorki bu :)
Zamanında bu diziyi netflix yapımcısı sony ise dağıtıcısıtmış.. netflixin dünyaya açılma bir planı yokmuş.. haliyle Sony her ülke de kanala yada platforma satmış diziyi..
Türkiye'dem Diğitürk almış. O yüzden Çoğu ülkede Netflix bu ve birkaç diziyi yayınlayamıyor. Belli bi zaman geçince yayınlayacak:))

Çok güzel anlattım ama ya ben bile şaşırdım kendime :A @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zamanında bu diziyi netflix yapımcısı sony ise dağıtıcısıtmış.. netflixin dünyaya açılma bir planı yokmuş.. haliyle Sony her ülke de kanala yada platforma satmış diziyi..
Türkiye'dem Diğitürk almış. O yüzden Çoğu ülkede Netflix bu ve birkaç diziyi yayınlayamıyor. Belli bi zaman geçince yayınlayacak:))

Çok güzel anlattım ama ya ben bile şaşırdım kendime :A @destere
şimdi çok net anladım olayı ama beni etkilemiyor zaten house of cards ın ikinci sezonunda yarım bırakmıştım sarmamıştı beni :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059