2016 En Favori Yabancı Şarkı 2016 Başlıyor!

Yarın başlıyor. :bhr:

Sağol kanka. :D Hoşuna gidenlere kullanırsın isteğine göre. :D
listeleri nasıl oluşturacaksın orasıda önemli bence @Çiğdem- le @sokak sanati nin zaynlı maynlı parlaklarını hiç listelere koyma birde onlarla uğraşmak istemiyorum :) @Forumdash ın calvinide olmasın mümkünse :)

Hhaha aa sen gelince bu gece oyunu yolla için açılacak ayoll :A
o konuya girmek istemiyorum içim kararıyor :)

listeleri nasıl oluşturacaksın orasıda önemli bence @Çiğdem- le @sokak sanati nin zaynlı maynlı parlaklarını hiç listelere koyma birde onlarla uğraşmak istemiyorum :) @Forumdash ın calvinide olmasın mümkünse :)

giphy.gif

tiplere bak:) bu kılkuyrukların peşinden koşturan biriyle aynı havayı solumak zorunda kalmam ne kadar acı verici :)

sen listeyi bir bana gönder ben bir yoklama çekeyim fazlalıkları atıp sana tekrar iade ederim :) arada çopurluları çapaklıları temizlememiz lazım :)
lady gaga koyabilirsin sorun olmaz hatta miley cyrus da olabilir :)
Haha miley cyrus çok değişti bence tam senlik oldu destere. :A Haberime bak. :A
https://fav10.net/forum/threads/miley-cyrus-doğru-yolu-buldu.267522/

hhaha aa hayır madem sabaha kadar burdasın oyunu yollamadan gitme yarın akşam sonuclar bak şarkılarımız ödüllü şarkılar :A :A :A

bu konuya bakarken uyumuşum öyle nasıl bir beklentiye girip hülyalara daldıysam artık :)

Bu yıl en çok dinlediğim şarkı BeFour ana destek almayacaktir:(
zayn yuvarlağı söylüyor değilmi:) dinlerken totonla trampet çalıp eşlik etmeyide unutma bari :)

Kullandım hayırlı olsun :A:A:A
hangi parlağa tam point verdin :)

sen ms oylarını ver @EFE UYSAL 3 şarkı zaten @MasacRE- destek bekliyor :A

@destere sen erkinin elendiğini bil @Bully dediği gibi altın renklerde yazar atıcı ünvanını
:A :A :A
ünvanım gelmeye gelecekte süresini bir ay değilde bir yıl olarak kabul ettirseydim keşke :)

Son düzenleme:
bakalım yarın ödülüm gelecekmi ben onun heyecanı içindeyim @Bully şimdiden allı pullu bir afiş hazırlasın benim için :)

sen ms oylarını ver @EFE UYSAL 3 şarkı zaten @MasacRE- destek bekliyor :A

@destere sen erkinin elendiğini bil @Bully dediği gibi altın renklerde yazar atıcı ünvanını
:A :A :A
Erkin yeter ki elensin, @destere'ye forum tarihinde bugüne kadar verilmiş en şaşalı ünvanı takdim ederim :A