Atalay Filiz

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,950
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray Lisesi mezunlarından olup ODTÜ'de Biyoloji mühendisliği üzerine doktora yapmış bir seri katil. Haftalardır polis tarafından izi sürülmesine karşın ustaca sergilediği hamlelerle izini kaybettirmektedir. Hannibal hayranıdır. Ve her şeyden önce, masum insanların canına kıymış hastalıklı bir sosyapattır.

images (1).jpg

İzmir'den sonra en son Adana'da görüldüğüne dair ihbarlar gelmiştir. Ramazan ayı bitmeden yakalacağını tahmin ediyorum.

Bu tiple nasıl seri katil olmuş diye düşündüğüm kişidir :A Galatasaray Lisesi mezunuymuş keşke ilk önce liseden başlasaydı :A

Yabancı olsa 3-5 yıl sonra filmi çekilirdi. Bizde böyle gerçek olayları filmleştirime geleceği olmadığından komedi, romantik komedi, korku filmi çekilmeye devam edilir. :):)

Seri katil değil adam yahuu. Bir cinayet işliyor ve yakalanma korkusuyla diğer cinayetleri işliyor. Ceptelefonu digital metaryal kullanmazsanız polisten kacmaniz çok kolay cem garipoglunu da polis yakalayamadı. Ayrıca arkasında çok iz bırakıyor öyle zeki biri değil anlaşılan

Seri katil değil adam yahuu. Bir cinayet işliyor ve yakalanma korkusuyla diğer cinayetleri işliyor. Ceptelefonu digital metaryal kullanmazsanız polisten kacmaniz çok kolay cem garipoglunu da polis yakalayamadı. Ayrıca arkasında çok iz bırakıyor öyle zeki biri değil anlaşılan

Yapma allah aşkına çok zeki biri zeki olmasa şimdiye yakalanmıştı
öğretmeninin ne dediğini duymadın mı sen atalay bir ormana koyun
ummadığınız yemek yapar demişti üniversiteyi 3.üncülükle bitirmiş
gaatasaray lisesinde okuyan biri nasıl zeki olmuyor

Yapma allah aşkına çok zeki biri zeki olmasa şimdiye yakalanmıştı
öğretmeninin ne dediğini duymadın mı sen atalay bir ormana koyun
ummadığınız yemek yapar demişti üniversiteyi 3.üncülükle bitirmiş
gaatasaray lisesinde okuyan biri nasıl zeki olmuyor
Ankarada iki arkadaşını öldürüyor. Arabada çağrı cizasina kendi adıma sim kartını kullanmış . Bu son olayda çevrede kaera olmasına rağmen hiç gizlenmeden hareket etmiş. Adam biyoloji mezunu tabiki ormanda ne yetisir benden senden iyi bilir .

Seri katil için daha zeki olmak lazım ben onu kastediyorum.

Ankarada iki arkadaşını öldürüyor. Arabada çağrı cizasina kendi adıma sim kartını kullanmış . Bu son olayda çevrede kaera olmasına rağmen hiç gizlenmeden hareket etmiş. Adam biyoloji mezunu tabiki ormanda ne yetisir benden senden iyi bilir .

Seri katil için daha zeki olmak lazım ben onu kastediyorum.

arabanın altına düzenek koymuş 2 ay takip etmiş bence gayet zeki biri bu adam

arabanın altına düzenek koymuş 2 ay takip etmiş bence gayet zeki biri bu adam
Fazla film izlemiş sadece . Zeki olsa o takip ciazini sokerdi. Seri katil yakalanmak istemiyorsa arkada kanıt bırakmaz bu her cinayette (sadece fransadaki sevgilisi cinayeti dışında) arkada tonlarca kanıt bırakıyor . Bu nasıl zeka ya

Fazla film izlemiş sadece . Zeki olsa o takip ciazini sokerdi. Seri katil yakalanmak istemiyorsa arkada kanıt bırakmaz bu her cinayette (sadece fransadaki sevgilisi cinayeti dışında) arkada tonlarca kanıt bırakıyor . Bu nasıl zeka ya

Pardon ne kanıt bırakmış arkasında görgü tanıkları olmasa o olduğunu
kimse bilmezdi ankaradaki cinayet 2 sene sonra ortaya çıktı 2 sene 8 ay saklandı
adam

Pardon ne kanıt bırakmış arkasında görgü tanıkları olmasa o olduğunu
kimse bilmezdi ankaradaki cinayet 2 sene sonra ortaya çıktı 2 sene 8 ay saklandı
adam
Takip cihazında kendi adına alınmış sim kartını unutmuş .ikici cinayette cinayet saati tipini değiştirmeden kameralara yakalanmış zaten gorgu tanığı en büyük kanit

Bugün Müge Anlı izleyerek aşırı dozda maruz kaldığım katil. 3 cinayeti işlediğini kabul etmiş ama Fransa'daki kayıp sevgilisini kendi öldürmediğini söylüyor. Eğer öldürmediği aşikarsa -kendisi o sırada Türkiye'de olduğunu iddia ediyor. - neden arkadaşları onun öldürdüğünden şüphelensin? Bence bazı şeyleri eksik söylüyor olabilir.

Ayrıca tarih öğretmeni kadının öldürülmesi de çok ilginç. Neden kimliğini saklayan birinin yüzüne kimliğini söylüyorsun? Katil olduğunu bilmesen bile söylemezsin bence. Sonuçta kaç kişi vardır ki kimliğini saklayan, kimliğini deşifre edecek her şeyden kaçınan.

Son olarak çantasından Tarantino filmleri listesi çıkmış.

Bu adamı bilenler unutamayacak. Akıllara kazındı bir kere. Koskoca teşkilatı kaç hafta uğraştırdı be. :D

Sıfatına tükürdüğümün yaratığı. :T:

Bu adamı bilenler unutamayacak. Akıllara kazındı bir kere. Koskoca teşkilatı kaç hafta uğraştırdı be. :D
Ooo sen de mi teşkilattansın? :A

Beni de çok çağırıyorlar da gitmiyorum ama reisler gelince dinliyorum. :A