2016 En Favori Yabancı Şarkı 2016 Başlıyor!

tek tek şarkıları kurcalamam lazım böyle bakınca şu favorimdir demiyorum :) mesela geçen sene eva tamamen piyangodan çıkmıştı :) belki öyle bişey denk gelir bize :)

Tamam çeyrek finalden itibaren etiketlersin o zaman. İlk başlarda etiketleme hiç, oy vermem çünkü o kadar kötü şarkıya katlanamam :A
benim tuttuğum bir şarkıcı çıkarsa otomatikman seni etiketlerim hiç kendini yorma boşuna etiketleme diye :) @Harunnn60 dan kurtulsan dahi her gün seni etiketleyeceğimden emin olabilirsin etiketten kurtulmak için forumu terketmen lazım :)

ıyy bu iğrenc şarkı neyseki yok bu yıl :A
geçen sene eva simons da bana ihanet etmiştin hogatha o ihaneti unutmadım bu sene hiç kaçacak yerin yok sonuna kadar aynı şarkıları seveceğiz :)

tek tek şarkıları kurcalamam lazım böyle bakınca şu favorimdir demiyorum :) mesela geçen sene eva tamamen piyangodan çıkmıştı :) belki öyle bişey denk gelir bize :)

benim tuttuğum bir şarkıcı çıkarsa otomatikman seni etiketlerim hiç kendini yorma boşuna etiketleme diye :) @Harunnn60 dan kurtulsan dahi her gün seni etiketleyeceğimden emin olabilirsin etiketten kurtulmak için forumu terketmen lazım :)

geçen sene eva simons da bana ihanet etmiştin hogatha o ihaneti unutmadım bu sene hiç kaçacak yerin yok sonuna kadar aynı şarkıları seveceğiz :)

Etiket istememek en doğal hakkım :A Israrla etiketlerseniz saygıdeğer codminlerimiz @Bully ile @mrt-06 'ya şikayet ederim sizi :A

hhaha aa unuttum bile o şarkıyı bee :F

Etiket istememek en doğal hakkım :A Israrla etiketlerseniz saygıdeğer codminlerimiz @Bully ile @mrt-06 'ya şikayet ederim sizi :A
codminerin yetki alanını kapsamıyor yarışmalar onlar konu dışında kalıyor buraya etkileri sıfır :) yani malesef tacizlerimizden nasibini alacaksın :)

hhaha aa unuttum bile o şarkıyı bee :F
yarı finalde bana ihanet etmiştin :) şarkıyı hatırlattım ya biraz önce :)

Tabii her türlü şikayetinizi dinleriz. :A Özellikle eltimle ilgiliyse özel olarak dinliyorum artık. :) @destere

Hayırlı olsun Hatuncum, kolay gelsin. :D @Harunnn60
codminerin yetki alanını kapsamıyor yarışmalar onlar konu dışında kalıyor buraya etkileri sıfır :) yani malesef tacizlerimizden nasibini alacaksın :)

yarı finalde bana ihanet etmiştin :) şarkıyı hatırlattım ya biraz önce :)
Hatun :F :F :F @Harunnn60

Tabii her türlü şikayetinizi dinleriz. :A Özellikle eltimle ilgiliyse özel olarak dinliyorum artık. :) @destere

Hayırlı olsun Hatuncum, kolay gelsin. :D @Harunnn60
Hep bu hatayı yapıyorsun. :A Teşekkürler co adminim. :bhr::Z

sen git elenen zeki amcayı dinle birde ufak rakı aç anca stres atarsın :)
ne güzel bir gün ya:) dün beroşa saydıklarından sonra diyordum allahım tiz vakitte çarpılsın görümcek neyseki duymuş sesimizi :)

harub dan sonra ki en muhteşem isim oldu bu :)
Forumda bir sürü lakabım oldu.:unamused::unamused: