Survivor 2017 - 91. Bölüm Yorumları

Performansı düştü zaten anca smsle gider finale 😛
Serhat yeni favorim :D
@Yakamoz-Asi cenesini tutmak çok zormuş. Senle yarışmayacam artık 😛 ama 100 bulmadim gecen hafta :Z
Nasıl da satmış Adem'i. ss

Geçenlerde Serhat takımı sırtlıyor ve Kıbrıs'ı hak ediyor demiştim zaten. :)

Performansı ortalama da olsa Adem'in dev kitlesi onu her türlü son 2'ye taşır :Z Rakibimizin kim olacağı kesin değil sadece :A

Performansı ortalama da olsa Adem'in dev kitlesi onu her türlü son 2'ye taşır :Z Rakibimizin kim olacağı kesin değil sadece :A

Görülmemiş benim mesajlar yine bak yine yazmadan duramadım he :D

Ay Ademde az performansini yükseltsin olmuyor böyle. Finalde her türlü desteklerim. Adem anca sms le gider zaten finale 😛

beni zorla güldürecen aaa :) bugün :) :D 😛 bunlardan baska smile kullanmadim ama sesli güldüm. herkesede ayni hatirlatma :D

2 sayfadada Yorumlarımı görmedin yani öylemi kaan tmm birşey demiyorum ben
kiz birak alinganligi sana yakismiyor :D @Bully anca alinti yaparsak cevap veriyor ögremedinmi bide her mesajina etiketle olur ozaman :D

E hani nerde istikrar, önemli olan o :A

Körü körüne fanlık yapma sen de, Adem'in performans müthiş olsa müthiş deriz ama ortalama :A

Tabii bu onu desteklememize engel mi tabii ki hayır, inşallah performansını yükseltir ve bir düzene sokar artık :D
Adam hiç hayatında puzzle yapmamış adam su oyunlarınıda beceremiyor Turabide öyleydi ama 2 kere şampi oldu :A

Ay Ademde az performansini yükseltsin olmuyor böyle. Finalde her türlü desteklerim. Adem anca sms le gider zaten finale 😛

beni zorla güldürecen aaa :) bugün :) :D 😛 bunlardan baska smile kullanmadim ama sesli güldüm. herkesede ayni hatirlatma :D

kiz birak alinganligi sana yakismiyor :D @Bully anca alinti yaparsak cevap veriyor ögremedinmi bide her mesajina etiketle olur ozaman :D

Şu an gerçekten moralim bozuldu alınganlık yapmıyorum ben cevaba baksana beğeni bile atmadı resmen görmemiş işte mesajlarımı neyse devam edin siz ben uzaktan izlicem😳

Şu an gerçekten moralim bozuldu alınganlık yapmıyorum ben cevaba baksana beğeni bile atmadı resmen görmemiş işte mesajlarımı neyse devam edin siz ben uzaktan izlicem😳
@Bully ne çekiyor bizden be :D Üzme çocuğu :) ben bıraktım artık (inşallah😛)