FF Yakamoz-Asi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
55'555'e kadar baya bir zaman gecer. Olur mu orasi muamma. :D
Bulursun sen bulursun. :F
Eskiden forumun bu kisminda bir sey begenilmiyordu dogrudur. :A
Profilim evim gibidir, temiz tutarim. :F
Aklima geldi bile birşeyler. Bir kaç gün sonra yazarım :D artık 1 cümlemi yoksa 10 cümlemi olur ozaman ki ruh halime bağlı :D
bir şey daha var yazsammi diye tereddütteyim :D
birine danısacam öncesinde :F (biraz gizemli konusmalarım meşhurdur :A )

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Edindiğim izlenimlere göre sevilen bir üye ve yakın arkadaşlarım tarafindanda hakkında olumlu şeyler duyduğum bir üye ve hatta kendisiyle arkadaş olunmam için önerilen bir üye :A
Son zamanlarda konularda sıkça rastlamaya basladığım bir üye :D
Hakkında çok bilgi sahibi olmasamda yüreğinde fırtınaların koptuğunu düşundüğüm bir üye :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,184
Puanı
1,061
Edindiğim izlenimlere göre sevilen bir üye ve yakın arkadaşlarım tarafindanda hakkında olumlu şeyler duyduğum bir üye ve hatta kendisiyle arkadaş olunmam için önerilen bir üye :A
Son zamanlarda konularda sıkça rastlamaya basladığım bir üye :D
Hakkında çok bilgi sahibi olmasamda yüreğinde fırtınaların koptuğunu düşundüğüm bir üye :D

Herkes sevmez Yakamozu, isviçreli kötü moderatördü sonuç olarak. Çok can yaktı. :A
Ama artık mod falan değil, farklı. Favori Üye olma rahatlığının tadını çıkarıyor.
Kim dedi arkadaş ol diye az çok tahmin ediyorum, sevgilerimi iletiyorum. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Herkes sevmez Yakamozu, isviçreli kötü moderatördü sonuç olarak. Çok can yaktı. :A
Ama artık mod falan değil, farklı. Favori Üye olma rahatlığının tadını çıkarıyor.
Kim dedi arkadaş ol diye az çok tahmin ediyorum, sevgilerimi iletiyorum. :D
Senin eski hallerini bilmiyorum demek kötüydün :p Ozaman iyi haline denk geldiğim için memnunum :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Kimine göre iyi, kimine göre kötüydüm. Şahsen doğruydum. Neyse, eski hikayeler. :D
Ay iyiki çok mesaj yazan biri değilsinde profilinden konuyu hemen buldum :A bildirimlerle uğraşmaya gerek kalmadı.
Ya zaten hepimiz öyleyiz. Kimi tarafindan seviliriz kimiside bizi kötu beller :D Hayat böyle işte :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,184
Puanı
1,061
Ay iyiki çok mesaj yazan biri değilsinde profilinden konuyu hemen buldum :A bildirimlerle uğraşmaya gerek kalmadı.
Ya zaten hepimiz öyleyiz. Kimi tarafindan seviliriz kimiside bizi kötu beller :D Hayat böyle işte :D

Hadi iyisin eskiden olsa bulamazdın. :A
Aynen, fazla takmamak gerek. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Hadi iyisin eskiden olsa bulamazdın. :A
Aynen, fazla takmamak gerek. :)
Ozaman rolleri değiştirdik :A 1000 mesaj kutlamam 1 sene sonrasi olmuştu ve malum gecenlerde o mesaj sayim 1 haftada oldu :A ama eski halime döneceğim inşallah. Bu yarışmalar bitsin düzen değiştireceğim :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Gelip gidersin yine. Arkadaşlarını ihmal etme. ;)
Arkadaşlarımlada bu sürede iletişim halinde olmayacağım ve messengerimide devre dışı bıraktım bu yüzden :A zaten 3 tane samimiyetim olan arkadaşım var forumda sadece. Çok kişi varda 3 tanesiyle forum dışında iletişimimiz var :)
yazın 2 ay girmeyecem foruma. bu biraz ön hazırlık :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,339
Puanı
1,060
:F ya ama ben çare olarak forumdan 2-3 hafta uzak kalacam :D gelince bakalım ne olacak ama ben daha kasimdan bu yana aktifim :)

Gelince nemi olacak seni kocaman bir kucak bekliyor sana kocamannn sarılacağımmm :love1:

@Yakamoz-Asi Ömeri tanıdığımdan beri bir arkadaş olduğunu gördüm ağır olması gülerken bile cevapları ağır başlı bir şekilde oluyor vede hiç bir zaman saygısını bozmadan cevap veriyor karşısındakinin kendinden büyük küçük olduğunu bilerek cevaplar veriyor :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,184
Puanı
1,061
Arkadaşlarımlada bu sürede iletişim halinde olmayacağım ve messengerimide devre dışı bıraktım bu yüzden :A zaten 3 tane samimiyetim olan arkadaşım var forumda sadece. Çok kişi varda 3 tanesiyle forum dışında iletişimimiz var :)
yazın 2 ay girmeyecem foruma. bu biraz ön hazırlık :D

Az ama öz olsun. :A

Gelince nemi olacak seni kocaman bir kucak bekliyor sana kocamannn sarılacağımmm :love1:

@Yakamoz-Asi Ömeri tanıdığımdan beri bir arkadaş olduğunu gördüm ağır olması gülerken
bile cevapları ağır başlı bir şekilde oluyor vede hiç bir zaman saygısını bozmadan cevap
veriyor karşısındakinin kendinden büyük küçük olduğunu bilerek cevaplar veriyor :D

Çok güzel bir yorum olmuş, teşekkürler Melek. :bhr: