TVen Bu Şarkı Benim 6. Hafta

6. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Klasik Müzik

Oy: 0 0.0%
  • 2010 Sonrası Yapılan Yabancı Pop Şarkılar

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
olayı şimdi anladım bence aynı şarkıyı aynı kategoride seçmeyelim mesala rock bir daha yapılırsa burda seçtiklerimiz seçilmez yada popta ama farklı kategorilerde önceden seçilmişler uyuyorsa seçilir @Bully a katılıyorum bence aynı seçimi aynı kategoride kabul etmemek lazım düet ayrı yer rock ayrı yer ayoll :A :A :A

@Bully @batuhankaralar
Çoğunluk olmasın dedi. :A

Hep aynı şarkılar etrafında dönüp durulur bence kullanılmamalı. Netice de farklı tadlarda denenmeli.:)

Batuhan daha önce kullanılan bir şarkıyı kullanmış şimdi kullanılsın mı kullanılmasın mı onu tartıştık. :D

@sokak sanati ile @FaJi de olmasın dedi. :D

Hee tmm anladım şimdi ben yanlış anlamazsanız şöyle diycem şimdi o yarışma başka bir formatla olan bir yarışma idi bu başka bir format bence tekrar kullanılmasında bir sakınca yok kullanabilir😉

@mrt-06 sana çözüm buldum.:F

İsimli konseptlerde bu kural uygulanmasın ama tür, yıl konseptlerinde uygulansın.:D
Aslında isim konseptlerinde de uygulanabilir neticede 3-5 şarkısı 1. Olmuş isimler değil bu isimler.:X

Hee tmm anladım şimdi ben yanlış anlamazsanız şöyle diycem şimdi o yarışma başka bir formatla olan bir yarışma idi bu başka bir format bence tekrar kullanılmasında bir sakınca yok kullanabilir😉

Abla başka bir yarışmada değil bu yarışmanın 2.haftasında kullanıldı:A sen iyice gittin:F

@mrt-06 sana çözüm buldum.:F

İsimli konseptlerde bu kural uygulanmasın ama tür, yıl konseptlerinde uygulansın.:D
Aslında isim konseptlerinde de uygulanabilir neticede 3-5 şarkısı 1. Olmuş isimler değil bu isimler.:X

Zaten az kişi kaldık:X

Abla başka bir yarışmada değil bu yarışmanın 2.haftasında kullanıldı:A sen iyice gittin:F

Zaten az kişi kaldık:X

:F:Fhaa öylemi ben başka yarışmada sandım bee yoruldum biraz ondan kusura bakma ya bende diyorum bu orhan efendi niye güldü mesajıma diye o zaman 2.hafta kullanmış yani @batuhankaralar batuhan beni yanlış anlamasın ama kullandığı bir şarkı bir daha kullanılmaz bencede sonuçta o şarkı ile yarışmış tekrar yarışmasının anlamı olmaz ki

Forum İstatistikleri

Konular
171,831
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija