Ozan Admin Kaçırıldı 5. Bölüm

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259

Neferet korkarak Hamdi'ye yaklaşır ve nabzını yoklar. Hamdi ölmüştür! Titreyerek geri çekilir. Ozan Adminin de korkudan kanı donmuştur sanki... Ve Hamdi'yi öldüren kişiye bakarlar. Bu Fks14'tür!

Ozan Admin:
Ne yapmak istiyorsunuz ha ahmaklar!

Fks14: Adminlik bizim olacak. Duygusuz'u dün evinde yakalayıp öldürdüm. Seni de yakaladığımıza göre artık adminlik Neferet ile benim olacak.

Ozan Admin: Hayal bile etme Favori Üyeler beni kurtarırlar...

Neferet: Çok konuştun sen kes sesini!

2 saat sonra dar küçük bir odada duvarları yıkık dökük bir yerdeyiz... Neferian ile Ulvi Ç. konuşuyorlar.

Neferian: Adminlik bizim olmalı anlıyor musun? Bizim!

Ulvi Ç: Aldığım istihbarata göre Neferet ve Fks14 Ozan Admini hala ellerinde tutuyorlarmış...

Neferian: Aklımda bir plan var... Sen Neferet'e gidip onlara katılmak istediğini söyleyeceksin. O sana büyük ihtimalle beni yakalama görevini verecek. Kabul edeceksin ama Ozan Adminle yalnız kaldığın anda onu kaçırarak buraya getireceksin.
Ulvi Ç: Tamam zaten Ozan Admini nerede sakladıklarını biliyorum oraya gider bu planı uygularım...

2 saat sonra Ulvi Ç. Neferet ve Fks14'ün olduğu yere gider.

Neferet'e onlara katılmak istediğini söyler. Neferet de ona Neferian'ı yakalama görevini verir ve 1 saatliğine Ozan Admine bakmasını ister.

Onlar giderler, Ozan Admin de uyumaktadır ve Ulvi Ç. sessiz sedasız Ozan Admini kaçırır. Neferian'ın onu beklediği yere gittiğinde Neferian'ın cesedini görür.

Neferian'ı vuran kişi kim? Neferian'ı neden vurdu? Ulvi Ç, Neferet ve Fks14 arasında neler geçecek. Hepsi 6. bölümde!

Son düzenleme:
Bu işler böyle Admin kaçırılmış onu kurtarmak için her bölüm ölüyor biri...

Onlar giderler, Ozan Admin de uyumaktadır ve Ulvi Ç. sessiz sedasız Ozan Admini kaçırır. Neferian'ın onu beklediği yere gittiğinde Neferian'ın cesedini görür.

Neferian'ı vuran kişi kim? Neferian'ı neden vurdu? Neferian öldü mü? Ulvi Ç, Neferet ve Fks14 arasında neler geçecek. Hepsi 6. bölümde!

Osman Şurası biraz anlatım bozukluğu olmuş cesedini görür diyorsun altta da Neferian öldü mü ? diyorsun cesedini bulduysa zaten ölmüş olması gerekir :) Ama olur böyle hatalar =) Bölüm çok güzel :)