Calvin Harris ft Rihanna - This Is What You Came For | Yeni Klip

51. gün itibarıyla 400.304.260 izlenme.

Klipte Riri çok tatlı olmuş. Hep böyle sempatik klipler çekse keşke.:love1:

625 milyon olmuş klip. 1 milyara work ile yürüyor. Rihanna yeni yıla 3-4 klip 1 milyara bulmuş şekilde girecek gibi.:Z

Klipte Riri çok tatlı olmuş. Hep böyle sempatik klipler çekse keşke.:love1:

625 milyon olmuş klip. 1 milyara work ile yürüyor. Rihanna yeni yıla 3-4 klip 1 milyara bulmuş şekilde girecek gibi.:Z
Calvinim elini kolunu oynatmadan öküz gibi para kazanmıştır kesin :A :Z :F

850 milyon oldu bile şarkı.:D
Diamondsda 900 oldu. Work biraz hızlansa güzel olur. Yeni yıla 4 adet Rihanna'nın 1 milyar dinlenmiş şarkısını görmek istiyoruz.:Z

Nedense şarkının bu kadar tutacağını beklemiyordum. Hem şaşırdım hem sevindim. 2016'nın en büyük hitlerinden oldu. :Z

Ortalama bir şarkı bencede çok tab bir şarkı değil ama şu dönemde 1 milyar olan 50 şarkı var o yüzden artık 1 milyar büyük başarı değil bence. Hakettigi değeri gördü diyelim.:D

Neresi ortalama ya mis gibi şarkı. :D

Rihanna için konuşursak benim için ilk 10'a girebilecek Rihanna şarkı değil.:D Kadın çıtayı çok başka bir yere koydu 10 yıllık kariyerinde. Calvin'in iki dj performanslı şarkısı mis gibi yapmıyor benim için şarkıyı.:X

Rihanna için konuşursak benim için ilk 10'a girebilecek Rihanna şarkı değil.:D Kadın çıtayı çok başka bir yere koydu 10 yıllık kariyerinde. Calvin'in iki dj performanslı şarkısı mis gibi yapmıyor benim için şarkıyı.:X
Benim de muhtemelen ilk 10'a girmez ama mis gibi olmasına engel değil. :D