Polonya - Portekiz | Euro 2016 Çeyrek Final Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bunlar beraberlikte anlaşmış daha önceden sırf penaltı çalışmışlar heralde. @HeisenBerg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Allah kahretsin Portekiz şansını. Yunanistan'ın kupayı aldığı turnuvadan bile daha vasat bir turnuva yaşıyoruz, Euro 2016'da futbol öldü efendiler! Beş para top oynamadan bir kere bile 90 dakikada galip gelemeden herifler ilk 4'e girdi, kupayı alırlarsa şaşmayın. Afrika kupası maçları bile bundan daha kaliteli.

En çok da Ronaldo gibi kendini beğenmiş narsist elemanın başarıyı kendinde görmesine gıcık oluyorum. Turnuvadan önce Ronaldo'yu sayardım ama artık bu turnuva ile birlikte nefretimi kazandı, sırf ismi var diye forma giyiyor yoksa oynadığı futbol ve katkısı beş para etmez!! Messi'nin ölüsü bile bunun dirisinden yeğdir. Anca duran toplarda poz verir, başka bir şey yaptığı yok. Penaltıyı atmış bravo!

Yarı finalde Almanya'nın gelip bunlara 7-8 atmasını ve Ronaldo'nun rezil olmasını çok isterdim ama sırf ben bu takımdan nefret ediyorum diye gidip kupayı bile alırlar, evrenle de aramız iyi değil ki anasını satayım. :)