FF Futbu Ligi 11.Sezon | Yorum & Sohbet

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Teşekkürler iyi bir sezon geçirdik, penaltılarla da olsa kupayı almamız süper oldu. :D

Sana da tebrikler. Rahat bir şampiyonluk aldın gibi. Tek zorlayan @Yakamoz-Asi olabildi. :):)
Bir ara çok gerilerde kaldılar yani ben averaj ile 1.lik beklerken 3 hafta önceden ilan etmem fazla iyi oldu.:Z

Teşekkürler @Yakamoz-Asi . İyi bir rakiptin.:X Hatta bir ara ladın galiba zirveyi 1 haftalıkta olsa.:D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bana da uyar fakat lig sıktı artık, hazır EURO 2016 gelmişken Futbu'da da EURO 2016 yapsak, böyle 16 takım olup 4'er takım halinde 4 gruba ayrılıp ilk 2 takım üst tura çıkar vb.? @OzaN
Teknik olarak mümkün değil hem de çok zevkli olmazdı ki. Oyunun tadı lig formatında çıkar. Düşünsene 3 maç yapınca direkt eleniyorsun. Finale kalsan bile 6-7 günde bitiyor. Oyuncuları doğru düzgün tanımadan. :):)

Euro 2016 formatına uygun haxball tarzı bir şey yapılabilir. Aslında ücretsiz Fifa oyunu vardı bir ara Fifa World diye öyle bir şeyler bulunsa çok iyi olabilirdi. :):)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Bu hafta ve gelecek hafta finallerim var o yüzden katılamam ama gelecek haftadan sonra olurum bende kısmetse Futbu'da. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Teknik olarak mümkün değil hem de çok zevkli olmazdı ki. Oyunun tadı lig formatında çıkar. Düşünsene 3 maç yapınca direkt eleniyorsun. Finale kalsan bile 6-7 günde bitiyor. Oyuncuları doğru düzgün tanımadan. :):)

Euro 2016 formatına uygun haxball tarzı bir şey yapılabilir. Aslında ücretsiz Fifa oyunu vardı bir ara Fifa World diye öyle bir şeyler bulunsa çok iyi olabilirdi. :):)

Haxball'a teknik eksiklikten dolayı katılamam fakat Trivia Crack gibi çoklu turnuva olursa katılabilirim, satranç da zevkli olurdu tabi androidden oynayabileceğimiz. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Trivia crack nasıl bir formatta yapılabilir? İyi fikir aslında. :)

İki türlü var, birincisi 10 kişi halinde aynı anda kapışırız, oldukça zevkli olur ama kısa sürer. Tabi 10 kişiyi bir araya toplama özelliği var mı bilmiyorum oyunda, Facebook olayı önemli değil zaten isteyen kendine oyun için özel hesap açabilir ki bunun için face gerek yok diye biliyorum.

Öteki türlü 1 vs 1 şeklinde, tıpkı Futbu gibi lig yaparız, kazanan kazandığını konuda yazar ve ona 3 puan eklenir, Futbu gibi ilk dönem ikinci dönem olmak üzere rövanşı da ikinci döneme olur. Bu yolu Trivia Crack üzerinden yapmak çok daha kolay fakat fikstür tablosuydu, puan tablosuydu bunu forumda uygulamak oldukça zahmetli olacaktır?